Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,426 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARCADIASIT-ALBANIANBRANCH 17,585,313.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 2,043,888 2019-12-23 2019-12-27 608110260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti i Pyjeve kontrate nr 8368/1 dt 06.12.18 Fat 8 dt 9.9.19 ser 48430763 Urdh Sek Pergj MTM nr 9826 dt 18.11.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 2,778,751 2019-12-23 2019-12-24 70310260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Kontrate Nr 6300 date 05.07.2019 fat 11 Dt 10.12.2019 Ser 48430766 urdh Sekret Pergjith MTM Nr 10465 Dt 11.12.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 1,369,527 2019-10-30 2019-11-05 54510260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti i Pyjeve Kontrate nr 6300 dt 05.07.19 Fat 07 dt 05.05.19 ser 48430762
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 1,379,848 2019-10-30 2019-11-05 55210260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Projekti i Pyjeve Kontrate nr.6300 dt 05.07.19, Fat.09 dt 09.09.19 ser.48430764
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 4,133,250 2019-03-29 2019-04-03 11010260012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Pagese TVSH projekti pyjeve kont 8368.1 dt 16.12.2018 fat 1 dt 25.02.2019 S 48430756 Urdh sek pergj Nr 2762 dt 19.03.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 2,292,687 2018-12-26 2019-01-07 70010260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti Pyjeve Kontrate ESP-CS-QCBS dt 05.01.2017 fat 6 dt 23.10.2018 S 48430708 U sek pergj Nr 9664 dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 1,867,493 2018-07-03 2018-07-06 29810260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti sherbimeve Mjedisore,Urdher sek/pergj Nr 5306 dt 22.06.2018, Kont ESP-CS-QCBS-4.1 dt05.01.2017 fat 4,S 48430706,FAT 5 DT 04.06.2018 S48430705
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 552,254 2017-12-26 2017-12-29 57010260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh kont 5.1.2017 fat 17.11.17seri 48430751
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 548,162 2017-07-12 2017-07-14 24210260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh kont 5.1.2017 fat 21.6.2017 seri 48430702
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ARCADIA SIT- ALBANIAN BRANCH Tirane 619,453 2017-05-08 2017-05-09 15610260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh kont dt 5.1.17 shkkers 3613 dat 2.5.17 fat nr 1 dt 24.4.17 seri 48430701
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave