Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 2,611 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 1,807,120.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 67,000 2018-08-14 2018-08-24 36410260012018 Udhetim jashte shtetit MTM Bilete Avioni , Autorizim nr 4652 dt 01.06.2018,u-p nr 208 dt 04.06.2018,Ftese per oferte dt 05.06.2018,p-V dt 05.06.2018,deklarin on line 05.06.2018, fd 15 dt 05.06.2018 seria 63902415
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 71,800 2018-03-29 2018-04-03 13610260012018 Udhetim jashte shtetit MTM Autor, 1870 dt 05.03.2018,u-p nr 63 dt 06.03.2018 ftese epr oferte deklarim on line 06.03.2018 p-v 06.03.2018 fd 304 dt 20.03.2018 seria 54223805
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 594,320 2017-05-29 2017-05-30 20210260012017 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit dieta p emergjence 24.4.17 ft 27.4.17 seri 39300911
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 379,000 2017-05-11 2017-05-12 17710260012017 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta up 12.4.17 pv 19.4.17 ft 13.4.17 seri 8924299
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 83,000 2016-12-21 2016-12-22 62810260012016 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta avioni uprok 15 dat 6.7.16 ftes oferte 7.7.16 fat nr 50 dat 27.7.16 seri 38102550
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 120,000 2016-12-15 2016-12-20 57310260012016 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta avioni uprok nr 74 dat 23.11.15 fte oferte 24.11.15 fat nr 93 dat 14.1.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 83,000 2016-12-15 2016-12-16 57410260012016 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta avioni uprok nr 5 dat 1.2.16 ftes oferte 2.2.16 fat 15.2.16 seri 8924237
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 409,000 2015-05-18 2015-05-19 27910260012015 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E MJEDISIT bileta up 30.4.15 pv 30.4.15 fat 12.5.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave