Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,487 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 1,905,120.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 98,000 2019-10-10 2019-10-16 47810260012019 Udhetim jashte shtetit MTM Bileta udhetimi autorizim nr 5503 dt 11.06.2019 up nr 5861 dt 20.06.2019 fat nr 823 dt 30.06.2019 seri 77251503
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 67,000 2018-08-14 2018-08-24 36410260012018 Udhetim jashte shtetit MTM Bilete Avioni , Autorizim nr 4652 dt 01.06.2018,u-p nr 208 dt 04.06.2018,Ftese per oferte dt 05.06.2018,p-V dt 05.06.2018,deklarin on line 05.06.2018, fd 15 dt 05.06.2018 seria 63902415
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 71,800 2018-03-29 2018-04-03 13610260012018 Udhetim jashte shtetit MTM Autor, 1870 dt 05.03.2018,u-p nr 63 dt 06.03.2018 ftese epr oferte deklarim on line 06.03.2018 p-v 06.03.2018 fd 304 dt 20.03.2018 seria 54223805
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 594,320 2017-05-29 2017-05-30 20210260012017 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit dieta p emergjence 24.4.17 ft 27.4.17 seri 39300911
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 379,000 2017-05-11 2017-05-12 17710260012017 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta up 12.4.17 pv 19.4.17 ft 13.4.17 seri 8924299
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 83,000 2016-12-21 2016-12-22 62810260012016 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta avioni uprok 15 dat 6.7.16 ftes oferte 7.7.16 fat nr 50 dat 27.7.16 seri 38102550
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 120,000 2016-12-15 2016-12-20 57310260012016 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta avioni uprok nr 74 dat 23.11.15 fte oferte 24.11.15 fat nr 93 dat 14.1.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 83,000 2016-12-15 2016-12-16 57410260012016 Udhetim jashte shtetit Ministria Mjedisit bileta avioni uprok nr 5 dat 1.2.16 ftes oferte 2.2.16 fat 15.2.16 seri 8924237
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 409,000 2015-05-18 2015-05-19 27910260012015 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E MJEDISIT bileta up 30.4.15 pv 30.4.15 fat 12.5.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave