Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,487 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALPHABANK--ALBANIA 6,371,177.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,391,521 2015-04-24 2015-04-24 21110260012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MINISTRIA E MJEDISIT vendim gjyqi nr 342 dt 13.6.2014 sh 22.4.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 5,500 2015-04-23 2015-04-23 21410260012015 Udhetim i brendshem MINISTRIA E MJEDISIT dieta sh 22.4.2015 lp 22.4.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 73,500 2015-04-14 2015-04-14 15710260012015 Udhetim i brendshem MINISTRIA E MJEDISIT dieta sh 8.4.2015 lp 8.4.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,082,140 2015-04-01 2015-04-02 16210260012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E MJEDISIT paga mars 15 lp2.3.2015 nr 107;96
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 20,955 2015-04-02 2015-04-02 15510260012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MINISTRIA E MJEDISIT kosto k 15.3.2014 lp 01.04.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 36,263 2015-03-24 2015-03-25 14910260012015 Sherbime telefonike Ministria Mjedisit rimb tel lp 24.3.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 44,000 2015-03-05 2015-03-05 13510260012015 Udhetim i brendshem MINISTRIA E MJEDISIT DIETA LISTEPGESA 05.03.2015 MIRTIM SEK PERGJ 05.03.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,038,293 2015-03-02 2015-03-03 11810260012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E MJEDISIT paga shkurt 15 lp2.3.2015 nr 107;94
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 90,000 2015-02-13 2015-02-16 8710260012015 Udhetim i brendshem MINISTRIA E MJEDISIT dieta sh 13.2.2015 lp 13.2.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 135,476 2015-02-05 2015-02-06 7710260012015 Shpenzime per honorare MINISTRIA E MJEDISIT honorare sh 4.2.2015 lp 4.2.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 18,000 2015-02-05 2015-02-06 7510260012015 Shpenzime per honorare MINISTRIA E MJEDISIT honorare sh 30.12.2014 lp 5.2.2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,190,313 2015-02-02 2015-02-02 5110260012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E MJEDISIT paga janar 15 lp2.2.2015 nr 107;102
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 54,500 2015-01-23 2015-01-26 4710260012015 Udhetim i brendshem MINISTRIA E MJEDISIT dieta sh 22.1.15 lp 22.1.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 1,190,716 2015-01-05 2015-01-05 310260012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E MJEDISIT paga dhjetor 14 lp 05.01.2015 nr 107;103
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave