Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,542 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBTEKENERGY 1,425,438,380.00 31 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 43,785,133 2017-09-05 2017-09-07 43410260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inceneratori Elbasan kont 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres 23.8.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 43,634,195 2017-08-01 2017-08-03 35210260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inceneratori Elbasan kont 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres 24.7.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 43,506,226 2017-07-03 2017-07-05 25110260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inceneratori Elbasan kont 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres 3.7.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 43,968,884 2017-06-01 2017-06-02 20510260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inceneratori Elbasan kont 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres 1.6.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 44,306,854 2017-05-02 2017-05-03 15510260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inceneratori Elbasan kont 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres 2.5.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 44,667,792 2017-04-03 2017-04-04 11910260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit inceneratori Elbasan kont nr 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres nr 1681/1 dat 30.3.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 44,336,385 2017-03-03 2017-03-06 7710260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh kont nr 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres 2.3.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 44,736,699 2017-02-06 2017-02-07 4410260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh kont nr 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 sit 29.2.2016 shkres 1.2.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 98,485,706 2017-02-01 2017-02-02 4210260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh kont nr 11026/7 dat 16.12.2014 fat 24.1.2017 seri 19846749 shkres min fin 311/1dat 30.1.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 53,833,637 2017-01-26 2017-01-27 2310260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inceneratori Elbasan kont ne vazhdim 11026/7 dat 16.12.2014 fat nr 47 dat 6.1.2017 seri 19846748
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 53,510,761 2016-12-02 2016-12-02 54610260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inc Elbasan kont vazhd 11026/7 dt 16.12.2014 ft 1.12.16 s 19846743 sit dt 29.2.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 53,762,762 2016-11-01 2016-11-02 48710260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inc Elbasan kv 11026/7 dt 16.12.2014 ft 1.11.16 s 19846746 sit dt 29.2.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 54,073,825 2016-10-07 2016-10-07 44010260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inc Elbasan kv 11026/7 dt 16.12.2014 ft 3.1.2016 sit 3. dt 3.10.16 s 19846741
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 54,156,513 2016-09-06 2016-09-07 39910260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit Inceneratori i Elbasanit kv nr 11026/7 dt 16.12.2014 ft 1.9.2016 s 19846740
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 53,782,449 2016-08-23 2016-08-23 37310260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit Inceneratori i Elbasanit kv nr 11026/7 dt 16.12.2014 ft 19.8.16 s 19846738
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 107,133,541 2016-08-09 2016-08-09 35610260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inc Elbasan kv 11026/7 dt 16.12.2014 ft 5.8.16 s 19846736 dif investimi akt nomativ nr 1 dt 29.7.16 sh min fin 10739/3 dt 2.8.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 7,414,176 2016-07-29 2016-07-29 34210260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inc Elbasan kv 11026/7 dt 16.12.2014 ft 14.7.16 s 19845735
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 37,306,116 2016-07-29 2016-07-29 34110260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Inc Elbasan kv 11026/7 dt 16.12.2014 ft 14.7.16 s 19845735
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,225,607 2016-06-27 2016-06-27 30610260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit perpunim mbetjeve kv 16.12.14 ft 16.6.16 s 19846734
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,389,670 2016-05-31 2016-05-31 25010260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit shp kv 16.12.16 ft 20.5.16 sit 10.5.16 s 19846728
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,376,545 2016-05-03 2016-05-03 20510260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit Inceneratori i Elbasanit kv nr 11026/7 dt 16.12.2014 ft 11.4.16 s 19846723 sit 5.10.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 28,337,524 2016-03-16 2016-03-17 9910260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit Inceneratori i Elbasanit kv nr 11026/7 dt 16.12.2014 ft 9.3.3.16 sit 2.6.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 16,960,271 2016-03-16 2016-03-17 10010260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit Inceneratori i Elbasanit kv nr 11026/7 dt 16.12.2014 ft 9.3.3.16 sit 5.10.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,452,014 2016-02-08 2016-02-09 4210260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit Inceneratori i Elbasanit kv nr 11026/7 dt 16.12.2014 ft 8.2.16 sit 2.6.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,094,356 2016-01-26 2016-01-27 2010260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit Inceneratori i Elbasanit kv nr 11026/7 dt 16.12.2014 ft 13.1.16 sit 2.6.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 27,200,871 2015-12-31 2015-12-31 86310260012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Mjedisit inceneratori Elbasan,dif fat kv 16.12.2015 fat 9.12.15 s 19846709 sit 2.6.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 17,877,000 2015-12-17 2015-12-18 82410260012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Mjedisit inceneratori Elbasan, kv 16.12.2015 fat 9.12.15 s 19846709 sit 2.6.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 44,969,668 2015-11-26 2015-11-27 70810260012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Mjedisit inceneratori Elbasan, kv 16.12.2015 fat 25.11.15 s 19846708 sit 2.6.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,634,640 2015-10-28 2015-10-29 59810260012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Mjedisit inceneratori Elbasan, kv 16.12.2015 fat 28.10.15 s 19846704 sit2.6.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,683,840 2015-09-29 2015-09-30 54210260012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Mjedisit inceneratori Elbasan, kv 16.12.2015 fat 28.9.15 s 19846703 sit2.6.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTEK ENERGY Tirane 45,834,720 2015-08-31 2015-08-31 49410260012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Mjedisit inceneratori Elbasan,U.M nr 81 dt 03.03.15,V.K.M nr 907 dt 17.12.14,draft kont koncesion dt 06.01.2015,fletore zyrtare nr 202 dt 06.01.2015,sit nr 1 dt 02.06.2015,fat nr 2 dt 27.08.15,se 19846702,kontrate nr 11026/7 16.12.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave