Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,542 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"TABAKU-2010" 35,445,328.00 45 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 598,067 2020-01-13 2020-01-15 69610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 4487 Dt. 14.12.2016 Aida Marko, Shkrese Min Turizmi Nr. 35 Dt. 13 .12.2019 Fat Tatimore Nr 48 Dt 10.12.2019 Likuidim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 874,386 2019-12-30 2019-12-31 644110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Xhoxhi Duma Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Shkrese Min Turizmi Nr 7 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 35 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,209,089 2019-12-30 2019-12-31 640110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Pellumb Qyrani Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 3 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 37 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,090,305 2019-12-30 2019-12-31 643110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Edmond Demollari Shkrese Min Turizmi Nr 6 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 40 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 309,828 2019-12-30 2019-12-31 647110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Rezart Bezhani Shkrese Min Turizmi Nr 10 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 39 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 894,646 2019-12-30 2019-12-31 649110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 File Qyrani Shkrese Min Turizmi Nr 12 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 42 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 940,584 2019-12-30 2019-12-31 641110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Iljas Ramo Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 4 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 33 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 855,014 2019-12-30 2019-12-31 648110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Mimoza Qirjako Shkrese Min Turizmi Nr 11 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 41 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,580,566 2019-12-30 2019-12-31 639110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Qazim Deēka Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 2 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 34 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 523,962 2019-12-30 2019-12-31 645110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Sokrat Tira Shkrese Min Turizmi Nr 8 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 38 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 681,816 2019-12-30 2019-12-31 646110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Arben Petro Shkrese Min Turizmi Nr 9 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 31 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,183,562 2019-12-30 2019-12-31 650110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Ilirjan Shabanllari Shkrese Min Turizmi Nr 13 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 30 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 470,044 2019-12-30 2019-12-31 651110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Vladimir Ibro Shkrese Min Turizmi Nr 14 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 32 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 528,465 2019-12-30 2019-12-31 642110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Anesti Luki Grabocka Shkrese Min Turizmi Nr 5 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 36 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,183,562 2019-12-20 2019-12-24 65010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Ilirjan Shabanllari Shkrese Min Turizmi Nr 13 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 30 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 855,014 2019-12-20 2019-12-24 64810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Mimoza Qirjako Shkrese Min Turizmi Nr 11 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 41 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 940,584 2019-12-23 2019-12-24 64110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Iljas Ramo Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 4 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 33 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 874,386 2019-12-20 2019-12-24 64410260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Xhoxhi Duma Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Shkrese Min Turizmi Nr 7 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 35 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 470,044 2019-12-20 2019-12-24 65110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Vladimir Ibro Shkrese Min Turizmi Nr 14 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 32 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 894,646 2019-12-20 2019-12-24 64910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 File Qyrani Shkrese Min Turizmi Nr 12 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 42 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 528,465 2019-12-23 2019-12-24 64210260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Anesti Luki Grabocka Shkrese Min Turizmi Nr 5 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 36 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 309,828 2019-12-23 2019-12-24 64710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Rezart Bezhani Shkrese Min Turizmi Nr 10 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 39 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,209,089 2019-12-23 2019-12-24 64010260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Pellumb Qyrani Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 3 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 37 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 681,816 2019-12-23 2019-12-24 64610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Arben Petro Shkrese Min Turizmi Nr 9 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 31 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,090,305 2019-12-23 2019-12-24 64310260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Edmond Demollari Shkrese Min Turizmi Nr 6 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 40 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 523,962 2019-12-23 2019-12-24 64510260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12. 2014 Sokrat Tira Shkrese Min Turizmi Nr 8 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 38 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,580,566 2019-12-20 2019-12-24 63910260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Qazim Deēka Nr 1977 Dt 11 05 2017, nr 772 dt 30.12.2014 Shkrese Min Turizmi Nr 2 Dt 06.12 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 34 Dt 25.11. 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 615,632 2019-06-10 2019-06-13 30610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Gaqo Ropi Nr 1977 Dt 11 05 2017 Shkrese Min Turizmi Nr 51 Dt 10 06 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 19 Dt 10 06 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,601,769 2019-06-10 2019-06-13 30410260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Anesti Tasi Grabocka Nr 1977 Dt 11 05 2017 Shkrese Min Turizmi Nr 49 Dt 07 06 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 15 Dt 06 05 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,273,848 2019-06-10 2019-06-13 30310260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate kolektiv Adife Zere Nr 1977 Dt 11 05 2017 Shkrese Min Turizmi Nr 48 Dt 07 06 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 14 Dt 06 05 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,650,611 2019-05-14 2019-05-17 22710260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Fatmir Kambellari Nr: 1042 Dt: 15,03,2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 8, Dt:13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr.13, Dt 06.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 1,172,824 2019-05-14 2019-05-17 22610260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Halit Muco Nr: 108 Dt: 19.01.2017, Shkrese Min. Turizmi Nr: 12, Dt:13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH Nr.12, Dt 06.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 904,906 2018-12-20 2018-12-24 71510260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Maksim Rexhepi Nr:4488 Dt: 14,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 108, Dt:18.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 35, Dt 14/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 993,890 2018-12-17 2018-12-20 66910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Fuat Sulollari Nr: 4231 ( 1066 ) Dt: 05,12,2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 79, Dt:17.12.2018, likujdim total, Fat TVSH Nr. 29, Dt 05/12/2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 449,067 2018-12-11 2018-12-17 61110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Johan Marko nr 3559, dt 27.10.2016, shkrese min turizmi nr 26, dt 11.12.2018, likujdim total, fat tvsh nr 27, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 215,426 2018-12-12 2018-12-14 61210260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Eli Konica nr 4325 1123, dt 07.12..2016, shkrese min turizmi nr 27, dt 11.12.2018, likujdim total, fat tvsh nr 30, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 735,532 2018-12-12 2018-12-14 62710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Nevruz Petriti nr 3510, dt 27.10.2016, shkrese min turizmi nr 42, dt 12.12.2018, likujdim total, fat tvsh nr 32, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 95,445 2018-12-11 2018-12-12 61010260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjzkate Pellumb Hoxha nr 3318, dt. 18.10.2016, shkrese min. turizmi nr 25, dt 11.12.2018, likujdim total, fat tvsh nr 176, dty 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 791,459 2018-01-30 2018-01-31 595110260012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit PT vendim gjyqi 2399 dat 21.7.2016 Linda kalemi shkres 21.12.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "TABAKU-2010" Tirane 257,442 2017-09-05 2017-09-06 38210260012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit vendim gjyqi 1522 dat 2.6.2017 Ervis Avdolli shkres 100 dat 4.9.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave