Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,542 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 13,436,623.00 102 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 144,748 2020-04-17 2020-04-28 14910260012020 Elektricitet MTM Energji elektrike Mars 2020, Kontrate nr H112233, fatura . Seria 366975901 date 28.03.2020
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 415,396 2020-03-26 2020-03-30 10910260012020 Elektricitet MTM Energji Elektrike Shkurt 2020, Kontrate nr H1112233 fat S 366244445 date 26.02.2020
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 259,660 2020-02-20 2020-02-28 6010260012020 Elektricitet MTM Energji Elektrike Janar 2020, Kontrate nr H1112233 fat S 364728519 dt 29.01.2020
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 473,356 2020-01-20 2020-01-23 1510260012020 Elektricitet 1026001 MTM Energjia elektrike Dhjetor 2019 Kontrate nr H112233 fat S 32226131 dt 31.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 376,621 2019-12-23 2019-12-30 72410260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike nentor 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 301704226 date 31.10.2019, 330950025 dt 31.11.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2019-11-21 2019-12-05 60510260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Tetor 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 301657431 date 31.10.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 143,068 2019-10-16 2019-10-23 53210260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike shtator 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 300376027 date 30.09.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 171,292 2019-09-25 2019-09-27 45810260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Gusht 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 299120774 date 31.08.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 182,044 2019-08-26 2019-09-06 42010260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Korrik 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 297878782 date 31.07.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,148 2019-08-01 2019-08-02 38510260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Qershor 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 296588506 date 30.06.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 398,932 2019-06-26 2019-06-28 32610260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Maj 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 295270766 date 31.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2019-05-22 2019-05-29 26110260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Prill 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 294056021 date 30.04.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2019-04-25 2019-05-02 17510260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike mars 2019, Kontrate nr H112233, fat. Seria 292736331 date 30.03.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 125,092 2019-04-15 2019-04-19 16710260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike shkurt 2019 kontrate nr H112233 fat seria 291452224 date 27.02.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 411,868 2019-02-20 2019-02-26 5910260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Janar 2019 Kontrate Nr H112233 fature seria 305949539 date 29.01.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 176,500 2019-01-18 2019-01-24 2410260012019 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike dhjetor 2018 kontrate H112233 fature 31.12.2018 seria 304580765
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 167,932 2018-12-17 2018-12-20 68410260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Kontrate Nr H112233 seria 303635377 date 30.11.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 140,716 2018-11-22 2018-12-06 53910260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Kontrate Nr H112233 seria 290419046 date 31.10.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 170,956 2018-10-26 2018-11-02 48210260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Kontrate nr H112233, fat. Seria 289409550 date 27.09.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 23,900 2018-10-12 2018-10-17 45510260012018 Elektricitet MTM Pagese Uji ,Kontrate 159326-1 Fatura Qershor 2018 Seria 262580190
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 186,076 2018-09-25 2018-10-01 43410260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Gusht 2018,Kontrate nr H 112233, fat. Seria 288370086 dt 28.08.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2018-09-25 2018-10-01 43310260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Gusht 2018,Kontrate nr A110034, fat. Seria 288490880
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 43,531 2018-09-25 2018-10-01 43210260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Gusht 2018,Kontrate nr A110033, fat. Seria 288610836
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 8,164 2018-08-27 2018-08-31 38210260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Kontrate nr H112233, fat. Seria 253169645 date 28.05.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,228 2018-08-27 2018-08-31 38410260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Kontrate nr H112233, fat. Seria 287530846 date 30.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 50,374 2018-08-27 2018-08-31 38510260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Kontrate nr A110033, fat. Seria 287402324,Kontrate A110034 Seria 287486815 date 31.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 32,356 2018-08-27 2018-08-31 38110260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Kontrate nr H112233, fat. Seria 251803839 date 26.04.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 89,812 2018-08-27 2018-08-31 38310260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji elektrike Kontrate nr H112233, fat. Seria 254120176 date 27.06.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 142,171 2018-08-14 2018-08-17 35210260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Kontrate nr A110033, fat. Seria 244299051,Kontrate A110034 Seria 254295776
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 244,223 2018-08-14 2018-08-17 35110260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Kontrate nr A110033, fat. Seria 250799891, Kontrate A110034 Seria 250799893
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 151,632 2018-07-03 2018-07-06 30210260012018 Elektricitet 1026001 MTM Shpenzime per Energji Elektrike, Kontrate nr A110033, fat. Seria 253195786 Kontrate A110034 Seria 253195787
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 120,290 2018-05-22 2018-05-24 24610260012018 Elektricitet 1026001 MTM Energji Elektrike Prill 2018 , Kontrate nr A110033, fat. Seria 251953724, Kontrate A110034 Seria 251952599
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 258,538 2018-03-26 2018-03-28 12410260012018 Elektricitet 1026001 Kontrate a110033 seria 249626087, kontrate A110034 seria 249626088
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 276,656 2018-03-06 2018-03-07 9310260012018 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont nr A110033 ;A110034 janar 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 262,155 2018-01-26 2018-01-29 1310260012018 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont nr A110033;A11 fat dhjetor 20170034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 178,728 2017-12-27 2017-12-29 56910260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji nentor 17 A110033;A110034
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 158,253 2017-11-24 2017-11-30 52510260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji elektrike tetor kont nr A110033,A110034,fat nr 244803504,24484080 dt 31.10.177
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 113,594 2017-11-02 2017-11-03 49710260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji shtator 2017, Kontrate A 110033 seri 24384334 dt 2.10.17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 162,639 2017-09-21 2017-09-22 48110260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont a110033 ; kont 110034 gusht 17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 177,179 2017-08-15 2017-08-17 36610260012017 Elektricitet 1026001 Ministria Mjedisit energji kont a110033 ; kont 110034 korrik 17
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave