Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,542 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,272,443.00 31 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 956,400 2020-01-09 2020-01-16 720110260012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM shk 8161.1 dt 11.11.2019 shk bashkia 8161 dt 23.09.2019,Kont 9749 dt 15.11.2019, fat 65 dt 05.12.2019 s75473054 marrje dore 05.12.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "F & M REKLAMA" Tirane 576,000 2020-01-09 2020-01-16 72110260012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Montime te cadrave U-P nr 350 dt 01.10.2018, ftese per oferte 03.10.2018, dekl on line, fat nr 771 dt 08.10.2019 S63480771 , P-V marrjes ne dorezim dt 08.10.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 1,130,640 2019-05-08 2019-05-14 20110260012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM shk MTM nr 2410/12 dt 13.12.2018 shk Bashk tirane nr 2410/10 dt 29.10.2018 kontrate MTM dhe Nderm Dek nr 8732/2 dt 19.12.2018 fd 4 dt 04.04.2019 S75473001,VKM 420 dt 08.06.2016
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 228,000 2019-04-05 2019-04-11 13110260012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Blerje kuti dosje rregjistra , U-P nr 61 dt 05.03.2019,Ftese per oferte dt 07.03.2019, Deklarim on line, p-v date 12.03.2019, fat nr 103 dt 18.03.2019 Seria 73446596 fh 4 dt 18.03.2019, p-v marrjes ne dorrezim dt 18.03.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 118,800 2019-03-21 2019-03-25 10310260012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Flete palosje dhe broshura, U-P nr 48 dt 01.03.2019,p-v me vlere nen 100.000 leke, fat nr 87 dt 04.03.2019 Seria 73446579 fh 2 dt 04.03.2019, p-v marrjes ne dorezim dt 01.03.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) "AUDITING PARTNERS" SH.P.K. Tirane 461,824 2018-12-21 2019-01-18 52710260012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Sponsorizim Projekti POPSEVE ,Kontrate Sherbimi per auditim projekti fat 27/18 dt 10.04.2018 Seria 18053922
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2018-10-30 2018-11-01 48510260012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Pashaporte dipllomatike Fature Aplikimi Nr 181026125709250724 dt 26.10.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,400 2018-10-31 2018-11-01 48610260012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Blerje nje bllok Ceku
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GENIAL Tirane 267,440 2018-03-28 2018-04-03 2010260012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Logo shkrese 23.03.2018 memo 24.01.2018 fd 82 dt 22.01.2018 aseria 58432182
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 991,200 2018-01-30 2018-01-31 162010260012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit dekori shkres 23.11.17 kont 14.12.17 fat 38472680
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,400 2017-12-27 2017-12-29 56810260012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001 Ministria Mjedisit bllok ceku shkres 27.12.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-09-07 2017-09-08 45210260012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit larje makine o verbal emergjence 5.9.2017 fat 362 dat 5.9.2017 seri 44253413
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-04-14 2017-04-18 13110260012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sherbim makine p verbal emergjence 3.4.2017 fat nr 328 dat 3.4.17 seri 44253479
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 8,000 2017-01-30 2017-01-31 3110260012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Sherbime telefonike Ministria Mjedisit sherbim & tel pv emergjence 10.1.2017 fat nr 5 dat 10.1.2017 seri 004374
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ISMAIL ALUSHANI Tirane 47,000 2016-12-09 2016-12-12 56810260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit perkthime printime u prok nr 14 dat 30.5.16 pro-verbal 30.5.16 fat nr 20 dat 30.5.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-10-21 2016-10-24 45910260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 3.10.16 ft 30.9.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2016-09-06 2016-09-07 39810260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001 Ministria Mjedisit sh pv 26.7.16 ft 26.7.16 pv 31.8.16 ft 31.8.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,998 2016-07-06 2016-07-06 21810260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisitsh pv 28.6.16 ft 28.6.16 s 35376529
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-06-08 2016-06-09 27810260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 31.5.16 ft 31.5.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 10,500 2016-06-06 2016-06-07 26310260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit shp pv 29.1.16 ft 29.1.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2016-04-19 2016-04-20 18110260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001 Ministria Mjedisit sh pv 29.2.16 ft 29.2.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) PERPARIM DEMIRI Tirane 38,000 2016-04-05 2016-04-05 11910260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 5.2.16 ft 5.2.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SEZON DEKOR Tirane 120,000 2015-12-31 2016-01-12 85210260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Mjedisit dekorim godine up 3.12.15 pv 4.12.15 ft 25.12.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) GJOVALIN DUSHAJ Tirane 80,000 2015-12-30 2015-12-31 86410260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001 Min Mjedisit v baneri sh 24.12.15 ft 12.12.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) E M A L Tirane 28,800 2015-12-30 2015-12-31 86810260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001 Min Mjedisit fl palosje shk 24.12.15 ft 26.12.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-12-15 2015-12-16 81910260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 2.12.15 fat 30.10.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-11-23 2015-11-25 69010260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit larje mak fat 30.9.2015 pv 30.9.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-09-29 2015-09-30 54810260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001Min e Mjedisit sh pv 30.7.15 fat 30.7.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 13,041 2015-05-11 2015-05-12 24810260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Sherbimet bankare MINISTRIA E MJEDISIT vula pv 31.3.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-03-12 2015-03-13 14010260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 28.2.2015 fat 28.2.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2015-02-25 2015-02-26 10810260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E MJEDISIT sh pv 31.1.2015 fat 31.1.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave