Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 2,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,900,188,228.00 2,265 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 176,584 2018-08-01 2018-08-03 33210260012018 Libra dhe publikime profesionale MTM abonim shtypi Prill - Qershor 2018, Kontrate Nr 267dt 12.01.2018, FTVSH Nr 299, 300 dt 02.07.2018 seria 61412309, seria 61412310 oferta e postes shqiptare shkrese nr 1100/1 date 12.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,827,114 2018-08-01 2018-08-02 33510260012018 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtesė page pėr natyrė tė veēantė pune/kushte pune - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 30
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 475,314 2018-08-01 2018-08-02 33410260012018 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 6
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,370,712 2018-08-01 2018-08-02 33710260012018 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 23
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,582,130 2018-08-01 2018-08-02 33810260012018 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 23
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) TIRANA BANK Tirane 63,596 2018-08-01 2018-08-02 33610260012018 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 40,284 2018-08-01 2018-08-02 34110260012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MTM Paga praktikante VKM nr. 277, dt> 16.05.2018 "Per mir. e prog te Kom. te praktikanteve ne Adm. Shteterore" fakt 1, listepagese Korrik 2018, bordero Korrik 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 91,086 2018-08-01 2018-08-02 34310260012018 Paga baze - Shtese page per funksionin MTM Urdhėr Kryeministri Nr. 51 dt: 13,03,2018, Urdher Min. Turizmi Nr. 88 Dt: 26/03/2018, Listepagesa e llogarive Korrik 2018, bordero Korrik 2018 Plan 12 Fakt 10
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNION BANK SHA Tirane 1,237,966 2018-08-01 2018-08-02 33310260012018 Paga baze - Paga e grupit - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 21
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 50,740 2018-08-01 2018-08-02 33910260012018 Paga baze - Paga e grupit - Shtesė page pėr punė tė vėshtira e tė dėmshme pėr shėndetin - Shtese page per vjetersi ne pune MTM Listepagesa e llogarive Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 Nr. Punonjesve Plan 132 Fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,000 2018-08-01 2018-08-02 34710260012018 Te tjera transferta tek individet MTM Bonus Karburanti Zevendesministra, Listepagesa Korrik 2018, ligj nr.169/ 2013
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 225,390 2018-08-01 2018-08-02 34510260012018 Paga baze - Shtese page per funksionin MTM Urdhėr Kryeministri Nr. 51 dt: 13,03,2018, Urdher Min. Turizmi Nr. 88 Dt: 26/03/2018, Listepagesa e llogarive Korrik 2018, bordero Korrik 2018 Plan 12 Fakt 10
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 176,615 2018-08-01 2018-08-02 34610260012018 Paga baze - Shtese page per funksionin MTM Urdhėr Kryeministri Nr. 51 dt: 13,03,2018, Urdher Min. Turizmi Nr. 88 Dt: 26/03/2018, Listepagesa e llogarive Korrik 2018, bordero Korrik 2018 Plan 12 Fakt 10
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 22,710 2018-08-01 2018-08-02 34210260012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MTM Punonjes me kontrate, VKM nr 60 dt. 31.01.2018Listepagese Korrik 2018, Bordero Korrik 2018 fakt 1
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 83,600 2018-08-01 2018-08-02 34010260012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MTM Paga praktikante VKM nr. 277, dt> 16.05.2018 "Per mir. e prog te Kom. te praktikanteve ne Adm. Shteterore" fakt 2, listepagese Korrik 2018, bordero Korrik 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 64,000 2018-07-23 2018-07-27 31910260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta 23.07.2018, VKM 997 dt 10.12.2010, Lista permbledhese e Miratuar, Lista e llogarive sipas bankave
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Tirane 9,000 2018-07-23 2018-07-27 32310260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta 23.07.2018, VKM 997 dt 10.12.2010, Lista permbledhese e Miratuar, Lista e llogarive sipas bankave
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 53,500 2018-07-23 2018-07-27 32210260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta 23.07.2018, VKM 997 dt 10.12.2010, Lista permbledhese e Miratuar, Lista e llogarive sipas bankave
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KADIU Tirane 665,400 2018-07-24 2018-07-27 32910260012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MTM mirembajtje mjete,up nr 192 dt 22.05.2018,njoftim fit nr 4329/9 dt 25.06.2018,kontrate nr 4329/9 dt 05.07.2018,memo dt 23.07.2018,fat nr serie 226149338-22649342,226135414,226135415,dt 17.07.2018,fh nr 5-11 dt 17.07.2018 sit nr 1-7
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 128,970 2018-07-23 2018-07-27 32810260012018 Uje MTM Pagese Uji ,Kontrate 159746-1 Fatura Qershor 2018 Seria 262559732
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 9,000 2018-07-23 2018-07-27 32110260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta 23.07.2018, VKM 997 dt 10.12.2010, Lista permbledhese e Miratuar, Lista e llogarive sipas bankave
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNION BANK SHA Tirane 187,000 2018-07-23 2018-07-27 31810260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta 23.07.2018, VKM 997 dt 10.12.2010, Lista permbledhese e Miratuar, Lista e llogarive sipas bankave
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 152,000 2018-07-23 2018-07-27 32010260012018 Udhetim i brendshem MTM Dieta 23.07.2018, VKM 997 dt 10.12.2010, Lista permbledhese e Miratuar, Lista e llogarive sipas bankave
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 116,400 2018-07-25 2018-07-27 33110260012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Riparim Struktura Metalike,u.p nr . 254 dt: 05/07/2018, memo nr. 02.07.2018memo dt. 02.07.2018, Formulari nr.5 dt 05.07.2018, P-v i marrjes ne dorezim dt 05.07.2018, fat TVSH nr. 1760 dt 05/07/2018, seria 62577413, memo dt 24.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Bruno Zyla Tirane 38,720 2018-07-24 2018-07-25 32710260012018 Shpenzime te tjera transporti MTM Larje makine Kerk 1874 dt 06.03.2018 U-P Nr 68 dt 12.03.2018 ftese ofert 15.03.2018 dekl on-line ,kont 2073/1 dt 03.04.2018 fd1 03.04.2018 S 12193951fd2 dt 31.05.2018 S12193952, aut 2073/2 dt 03.04.2018, Pv larje prill maj
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ONE EXPLORER Tirane 62,000 2018-07-11 2018-07-16 30510260012018 Udhetim jashte shtetit MTM Bilete Udhetimi ,Autorizim per Sherbim jashte Shteti Nr 4653 date 01.06.2018, Urdher prokurimi nr 209 dt 04.06.2018 , ftese per oferte 04.06.2018 , P-V 04.06.2018, Deklarin on line P-V dt 04.06.2018 , fd 39 dt 05.06.2018 S 51938088
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 77,787,136 2018-07-12 2018-07-16 31510260012018 Sherbimet bankare - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM VKM 347 dt 12.06.2018,shkr. Min.Fin.Nr 8105 dt 02.07.2018,Shk Avok Shtet Nr 3226 dt 19.04.2018, Fat nr 1279952 dt 29.07.2016,fat nr 1336559 dt 30.05.2017,fat nr 1339780 dt 23.06.2018,fat 13430781 dt 06.07.2017 Tot Euro 607.452 kursi128
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) G I Z Tirane 193,884 2018-07-11 2018-07-16 31710260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM Marrveshje date 21.10.1988 Ligji 10020 date 24.11.2008Shk projekti GIZ Nr 5547 dt 28.06.2018Drejtoria projekt shk dt 03.07.2018 Situacion shpenzimesh Nentor 2017-Maj 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ComSec Distribution Tirane 456,000 2018-07-11 2018-07-16 30610260012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj MTM Zhvendosje e sistemit te Informacionit Urdher Prokurimi Nr 210 dt 05.06.2018 ,Ftese per oferte 19.06.2018, P-V dt 20.06.2018, P-V 21.06.2018, Deklarim on line,fd ne 177 dt 25.06.2018 S 48671589,ne gadinen e re te MTM
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ALBTURIST ALBANIA Tirane 97,920 2018-07-11 2018-07-16 31410260012018 Udhetim jashte shtetit MTM Bilete udhetimi Jashte Shtetit Autorizim Nr 3977 dt 10.05.2018,Urdher prokurimi Nr 177 dt 11.05.2018, ftese per oferte dt 11.05.2018,p-v dt 11.05.2018, deklarim on line , fst 577 dt 28.05.2018 s 61770680
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,000 2018-07-11 2018-07-13 31610260012018 Sherbime telefonike MTM Pagese shpenz tel Cel VKM, nr 864 dt 23.07.2010 'PĖR PAJISJEN ME NUMĖR TELEFONI CELULAR TĖ PERSONAVE JURIDIKĖ, PUBLIKĖ " fat,13.05.2018 seria AE01991137, fat Nr 166 dt 22.05.2018 seria 54658971, fat Nr 196 dt 20.06.2018 serie 61444302
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) AMBASADA ITALIANE Tirane 158,043 2018-07-09 2018-07-12 31010260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH IPA Natyra 2000 Diference per mungese fondesh nga vitit 2017 ka lidhje me u-sh 629 dt 28.12.2018, dt 28.12.2018 Situac gusht dhjetor 2017 Kont 2014/355-174 dt 20.05.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 417,894 2018-07-09 2018-07-12 31110260012018 Sherbimet bankare - Te tjera transferime korrente jashte shtetit MTM Konv.Nderkomb. Shkrese Nr 3426 dt 25.04.2018 Konventa Mbrojtje e Detit Mesdhe Fund 40 MEL ALB Kont 2018 vlera 3.217 Euro Fat 30.01.2018 Kursi 128.90
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 53,068 2018-07-09 2018-07-12 31310260012018 Sherbimet bankare - Te tjera transferime korrente jashte shtetit MTM Konvente Nderkombetare Refer.ECE/E910/LUA/M1-32-LRA-000006, Shkrese date 03.05.2018 , Fature01.05.2018 452 USD me kursin e dites 110.10 leke
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 15,400 2018-07-05 2018-07-12 30810260012018 Shpenzime per honorare MTM Honorar KKT,Agjensia e Zhvillimit te Territorit Nr 1593/3 dt 25.06.2018, VKM , Nr 519 ,dt 20.09.2017, Liste prezenca dt 20.06.2018, Lista e llogarise date 05.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ONE EXPLORER Tirane 183,825 2018-07-04 2018-07-12 30710260012018 Udhetim jashte shtetit MTM Akomodim Hoteli,Autorizim per Sherbim jashte Shteti Nr376 date 04.05.2018, P-V emergjenci date 04.05.2018 dhe argumenti per zgjedhjes , fd 31,32,33,34,35 S51938080, 51938081, 51938082, 51938083, 51938084 dt 22.05.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) SCREEN AD Tirane 912,000 2018-07-09 2018-07-12 28410260012018 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin MTM Aktivitet Smile Albania Kerkese nga Drejtoria nr 4359 dt 23.05.2018, Miratim 22.06.2018, P-Verbal Emergjence dt 24.05.2018,Fd1298 dt 24.05.2018 S62378848
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HEKTOR HYSO Tirane 107,100 2018-06-19 2018-07-09 27110260012018 Kancelari MTM Sponsorizim UNEP Blerje Kanceleri Shkrese projekti 19.06.2018, fd 411 dt 07.06.2018 seria 62203707.fh nr 4 dt07.06.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 19,010 2018-07-03 2018-07-09 28510260012018 Uje MTM Pagese Uji ,Kontrate 159326-1 Fatura Maj 2018 Seria 262333343
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) CSI-PIEMONTE Tirane 10,148,407 2018-07-03 2018-07-06 29610260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Projekti sherbimeve Mjedisore,Urdher sek/pergj Nr 5304 dt 22.06.2018, Kont ESP-TS-ICB-8 dt18.10.2016 fat 1 S46210506,Nr 2 S46210507,Nr3 S46210508,nr4 s46210509,date 13.03.2018,fatnr 7,8,9 S46210513,46210514,46210515
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave