Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,157 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,104,540,509.00 2,157 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) UNIVERS PROMOTIONS Tirane 5,040 2019-01-15 2019-01-18 66810160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje karta identifikimi UP 3874/3 dt 22.05.2018 ftese per oferte 3874/4 dt22.05.2018 njoftim fituesi dt24.05.2018 kontrate3874/5 dt20.06.2018 fat 3900 dt 28.12.2018seri 72540210 FH 88 dt 28.12.2018 prverbal dt 28.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IT GJERGJI KOMPJUTER Tirane 552,000 2019-01-14 2019-01-18 66510160012018 Shpenz. per rritjen e AQT - fotokopje MB, bl fotokopje, marreveshje nr940 dt 03.09.2018, kerkese940/5 dt24.10.2018 UP940/11dt06.12.2018 ftese per oferte940/12dt06.12.2018 njoft fit dt11.12.2018 kontr 940/17dt 20.12.2018 fat 224102934 dt24.12.2018 FH nr86dt24.prverb dt24.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2019-01-15 2019-01-18 66010160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 231 dt 30.11.2018 seri 54484269 prverbal sherbimi dt 24.12.2018 raport sherbimi nentor 2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FASTECH Tirane 598,000 2019-01-15 2019-01-18 66110160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, suporti dhe mirembajtja e sistemit te adresave, vazhdim kontr 61/10 dt 29.12.2015, fature 916 dt 26.11.2018 seri 66789266 prverbal sherbimi dt 04.12.2018 raport sherbimi 26.10-25.11.2018 shkrese 1249/1 dt 27.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 15,300,000 2019-01-15 2019-01-18 66410160012018 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MB, blerje certifikata, kontrate 1087dt 07.02.2018 urdh 1087/2 dt 15.02.2018 fature 571 dt 24.12.2018 seri68522656 FH85 dt 24.12.2018 akt kolaudimi dt 26.12.2018 shkrese 1087/18 dt 27.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-15 2019-01-18 65910160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1586 dt 30.11.2018 seri 65769598 prverbal dt 05.12.2018 raport mujor 28.10-27.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 257,655 2019-01-14 2019-01-17 66310160012018 Kancelari MB, bl kancelari, marreveshje nr940 dt 03.09.2018, kerkese1127dt08.10.2018 UP940/14dt06.12.2018 ftese per oferte 940/15dt06.12.2018 njoft fit dt11.12.2018 prverbaldt12.12.18,13.12.2018 fat 1629 dt18.12.2018seri71572122 FH 79 dt18.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BRILLANT LINE Tirane 108,000 2019-01-14 2019-01-17 66210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MB, sherb mirembajtj, marreveshje nr940 dt 03.09.2018, kerkese1127dt08.10.2018 UP1127/5dt06.12.2018 ftese per oferte1127/6dt06.12.2018 njoft fit dt11.12.2018 prverbaldt12.12.18,14.12.2018 fat 219 dt21.12.2018seri69912819 prverb dt21.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) A&T Tirane 179,985 2019-01-07 2019-01-17 64710160012018 Karburant dhe vaj MB, blerje karburant, marreveshje nr940 dt 03.09.2018, kerkese1127dt08.10.2018 UP1127/8dt06.12.2018 ftese per oferte1127/9dt06.12.2018 njoft fit dt11.12.2018 kontr 1127/11dt18.12.18fat 328dt20.12.2018seri69208128 FH79dt20.12.2018prverb dt20
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) UNIVERS PROMOTIONS Tirane 9,324 2019-01-14 2019-01-16 64910160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje karta identifikimi UP 3874/3 dt 22.05.2018 ftese per oferte 3874/4 dt22.05.2018 njoftim fituesi dt24.05.2018 kontrate3874/5 dt20.06.2018 fat 3732 dt 19.12.2018seri 69412492 FH 79 dt 19.12.2018 prverbal dt 19.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) JONI 5 Tirane 54,000 2019-01-14 2019-01-16 65610160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzime per pritje percjellje, program nr 10430/1 dt 20.12.2018 urdh nr 10430/2 dt 20.12.2018 fat 18 dt 22.12.2018 seri 70148418 shkrese 10430/3 dt 31.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) InfoSoft Office Tirane 137,717 2019-01-14 2019-01-16 65110160012018 Kancelari MB,bl kanc tjer zyre,UP2dt16.01.2018autorizim2/30dt03.05.2018marreveshje kuader 2/21dt27.04.2018urdh500/1dt12.12.2018ftese per oferte10083/2dt12.12.2018prverbal dt14.12.2018 kontr10083/4 dt18.12.2018 fat228963491dt 24.12.2018FH 84dt24.12.18
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) "F & M REKLAMA" Tirane 16,000 2019-01-14 2019-01-16 65710160012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative MB, shpenzim per blerje baner,program 10060/1 dt 13.12.2018, urdher 10060/2 dt 13.12.2018 fature 3101 dt 14.12.2018 seri 71933101 FH nr 79 dt 14.12.2018 prverbal dt 14.12.2018 shkrese 10060/8 dt 31.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) NIRUPA Tirane 111,600 2019-01-14 2019-01-16 65410160012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim MB, blerje mat pastrimi, UP 1020/2 dt 17.12.2018, ftese per oferte 10203/ dt24.12.2018, njoftim fit dt 26.12.2018 fat 69 dt 28.12.2018 seri71318506FH 87 dt 28.12.2018 prverbal dt 28.12.2018,njoftim anulimi10203/4dt20.12.2018, 10203/6dt24.12
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INDRIT Tirane 38,400 2019-01-14 2019-01-16 65510160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje kafe, kerkese 10347 dt 17.12.2018 UP 10347/2 dt 18.12.2018, ftese per oferte 10347/3 dt18.12.2018, njoftim fit dt 20.12.2018 fat 194277583 dt 24.12.2018 FH 81 dt 24.12.2018 prverbal dt 24.12.2018 shkrese 10347/4 dt 31.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2019-01-14 2019-01-16 65310160012018 Udhetim i brendshem MB, listepagese dieta dt 31.12.2018 plan pune nr 6070/1 dt 26.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) UNIVERS PROMOTIONS Tirane 5,040 2019-01-14 2019-01-16 64810160012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MB, blerje karta identifikimi UP 3874/3 dt 22.05.2018 ftese per oferte 3874/4 dt22.05.2018 njoftim fituesi dt24.05.2018 kontrate3874/5 dt20.06.2018 fat 3755 dt 20.12.2018seri 72540015 FH 81 dt 20.12.2018 prverbal dt 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 93,500 2019-01-14 2019-01-16 65210160012018 Udhetim i brendshem MB, listepagese dieta dt 31.12.2018,plan pune 6070/1 dt 26.12.2018 nr 9327/2 dt 04.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 11,900 2019-01-14 2019-01-16 65810160012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative MB, sherbim perkthimi, program 10060/1 dt 13.12.2018 kontr 10060/3, nr 10060/4 dt 13.12.2018 prverbal perkthimi dt 17.12.2018, shkrese 10060/6, 10060/7 dt 31.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) InfoSoft Office Tirane 244,176 2019-01-14 2019-01-16 65010160012018 Kancelari MB,bl kanc b letre , UP2dt16.01.2018autorizim2/28dt03.05.2018marreveshje kuader 2/20dt27.04.2018urdh500/1dt12.12.2018ftese per oferte10083/2dt12.12.2018prverbal dt14.12.2018 kontr10083/3 dt18.12.2018 fat228963499dt 24.12.2018FH 85dt24.12.18
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-07 2019-01-14 64010160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1264 dt 28.05.2018 seri 57484574 prverbal dt 04.06.2018 raport mujor shkrese nr 444/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-07 2019-01-14 64510160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1549 dt 29.10.2018 seri 65769559 prverbal dt 05.11.2018 raport mujor shkrese nr 820/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) Atlantik - Shoqeri Sigurimesh Tirane 18,985 2018-12-27 2019-01-14 63610160012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MB, shpenz sig i detyrueshem, marreveshje nr 940 dt 03.09.2018, kerkese1127dt08.10.2018 UP9911/1dt05.12.2018 ftese per oferte9911/4dt11.12.2018 njoft fit dt12.12.2018 fat2717dt12.12.2018seri55422167 shkrese1127/10dt 14.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) KODRA BAILIFF SERVICE Tirane 3,225,771 2018-12-28 2019-01-14 63810160012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MB, shpenz vend gjyq E Muco, VGJ 5188 dt 29.09.2014 VGJ Apeli 1626 dt 14.04.2017 shkrese permb 10493 dt 20.12.2018 fature nr 6209 dt 28.12.2018 seri 55070186, shkrese nr 10504 dt 20.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 875,500 2019-01-08 2019-01-14 0810160012019 Sherbimet bankare - Udhetim jashte shtetit 1016001, dieta me jashte, urdher nr 87/1 dt 07.01.2019, autorizim dt 08.01.2019 7.000 euro kursi 125
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-07 2019-01-14 64210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1337 dt 30.07.2018 seri 57484550 prverbal dt 03.08.2018 raport mujor shkrese nr 444/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 76,032 2019-01-07 2019-01-14 64610160012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MB, abonim ne shtyp muaji dhjetor 2018, vazhdim kontrate 240/2 dt 04.01.2018 fature 625 dt 13.12.2018 seri 61410637, shkrese 10291/1 dt 18.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-07 2019-01-14 64110160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1311 dt 28.06.2018 seri 57484520 prverbal dt 29.06.2018 raport mujor shkrese nr 444/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-07 2019-01-14 64310160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1381 dt 28.08.2018 seri 62968540 prverbal dt 03.09.2018 raport mujor shkrese nr 820/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,160 2018-12-28 2019-01-14 63710160012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MB, rimbursim pagese takse vjetore, marreveshje nr 940 dt 03.09.2018 shkrese nr 10599/1 dt 24.12.2018 fature 1699950 dt 21.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-07 2019-01-14 63910160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1241 dt 30.04.2018seri 57207300 prverbal dt 07.05.2018 raport mujor shkrese nr 444/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2019-01-07 2019-01-14 64410160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1520 dt 28.09.2018 seri 62968579 prverbal dt 03.10.2018 raport mujor shkrese nr 820/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 139,860 2018-12-27 2019-01-09 62910160012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh MB, shpenzim per qira salle, program nr 10060/1 dt 13.12.2018, urdh nr 10060/2 dt 13.12.2018, fat nr 1069 dt 16.12.2018 seri 71771069 shkrese nr 10060/5 dt 26.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2018-12-27 2019-01-09 63510160012018 Udhetim i brendshem MB, listepagese dieta dt 27.12.2018 plan pune nr 5542 dt 21.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 87,340 2018-12-27 2019-01-09 63210160012018 Te tjera transferta tek individet MB, listepagese ndihme financiare, urdher nr 653 dt 10.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 94,500 2018-12-27 2019-01-09 63010160012018 Shpenzime per pritje e percjellje MB, shpenzim per pritje percjellje, program nr 10200/1 dt 12.12.2018, urdh nr 10200/2 dt 12.12.2018, fat nr 137 dt 19.12.2018 seri 68398765 shkrese nr 10200/4 dt 24.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) STELA KORDALLI Tirane 4,800 2018-12-27 2019-01-09 63110160012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative MB, shpenzim per blerje buqete,shkrese nr 10212 dt 13.12.2018, fature 31 dt 14.12.2018 seri 62057781 FH nr 78 dt 14.12.2018 prverbal dt 14.12.2018 shkrese 10212/1 dt 24.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2018-12-27 2019-01-09 63410160012018 Udhetim i brendshem MB, listepagese dieta dt 27.12.2018 plan pune nr 5510 dt 20.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 11,000 2018-12-27 2019-01-09 63310160012018 Udhetim i brendshem MB, listepagese dieta dt 27.12.2018,plan pune 5510 dt 20.11.2018 nr 5542 dt 21.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,813,254 2019-01-07 2019-01-08 0110160012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1016001, listepagese paga muaji dhjetor 2018, nr punonjesve plan 177, fakt 156
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave