Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,668 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ZYRAEPERMBARIMITTIRANE 3,623,709.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 12,514 2016-12-15 2016-12-19 63210140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise ekzekutim vendim gjyqesor per Diana Kasapi. VGJ nr.118 dt.29.10.2008; grafiku i ekz. VGJ nr.8000 dt.06.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 590,330 2016-12-15 2016-12-19 62910140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise ekzekutim vendim gjyqesor per Eriketa Korini. VGJ nr.54 dt.17.06.2011; grafiku i ekz. VGJ nr.8000 dt.06.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 12,514 2016-12-15 2016-12-19 63310140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise ekzekutim vendim gjyqesor per Pandi Kasapi. VGJ nr.120 dt.29.10.2008; grafiku i ekz. VGJ nr.8000 dt.06.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 12,514 2016-12-15 2016-12-19 63410140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise ekzekutim vendim gjyqesor per Vjollca Mecani. VGJ nr.4121 dt.07.11.2008; grafiku i ekz. VGJ nr.8000 dt.06.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 63,332 2016-06-22 2016-06-24 29610140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise takse permbarimore vend. nr.119 dt.29.10.2008 - Kreditor L.Tasellari
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 3,742 2016-06-22 2016-06-24 29210140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise takse permbarimore vend. nr.118 dt.29.10.2008 - Kreditor D.Kasapi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 3,742 2016-06-22 2016-06-24 29110140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise takse permbarimore vend. nr.422 dt.18.12.2007 - Kreditor Xh.Duka
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 3,742 2016-06-22 2016-06-24 29410140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise takse permbarimore vend. nr.4121 dt.07.11.2008 - Kreditor V.Mecani
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 3,742 2016-06-22 2016-06-24 29310140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise takse permbarimore vend. nr.120 dt.29.10.2008 - Kreditor P.Kasapi
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 561,540 2016-06-22 2016-06-24 28910140012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min Drejtesise ekz. urdher ekz. nr.54 dt.17.06.2011 kreditore Eriketa Korini
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 345,645 2015-12-16 2015-12-17 69010140012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 602-Ministria e Drejtesise takse permbarimore, Harrallamb Kulo,kerkese pee ekzekutim nr 5515 dt 25.06.2015,shkrese e MF nr 15670/1 dt 13.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 53,448 2015-11-13 2015-11-16 56110140012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 602-Ministria e Drejtesise vendime gjyqi,Vjollca Mecani,vendim nr 4121 dt 07.11.2008,shkrese e MF nr 13140/8 dt 21.10.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 53,448 2015-11-13 2015-11-16 55910140012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 602-Ministria e Drejtesise vendime gjyqi,Diana Kasapi,vendim nr 118 dt 29.10.2008,shkrese e MF nr 13140/8 dt 21.10.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 53,448 2015-11-13 2015-11-16 56010140012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 602-Ministria e Drejtesise vendime gjyqi,Pandi Kasapi,vendim nr 120 dt 29.10.2008,shkrese e MF nr 13140/8 dt 21.10.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 266,560 2015-11-13 2015-11-16 55310140012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 602-Ministria e Drejtesise vendime gjyqi,Eriketa Korini,vendim nr 54 dt 17.06.2011,shkrese e MF nr 13140/8 dt 21.10.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 53,448 2015-11-13 2015-11-16 55810140012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 602-Ministria e Drejtesise vendime gjyqi,Xhorxhi Duka,vendim nr 442 dt 18.12.2007,shkrese e MF nr 13140/8 dt 21.10.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 1,530,000 2015-07-10 2015-07-13 35610140012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1014001 Ministria e Drejtesise VENDIM GJYQI LINDITA LELCAJ VENDIM 1928 DT 20.05.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave