Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,519 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
YLLIGORKA 2,167,840.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 265,200 2019-09-23 2019-09-26 61010140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi maj 2019 Urdher nr.394 dt.30.07.2019, fature nr.153 dt.19.09.2019 serial 73167553
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 291,700 2019-06-13 2019-06-18 34710140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi , Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 95 serial 72989495
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 23,820 2018-12-27 2019-01-18 7611014001 Shpenzime per honorare MIn Drejt sherbimi perkthimi Urdher 12791 date 26.12.2018 fat 196 date 26.12.2018 seria 62367496
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 264,200 2018-07-09 2018-07-12 42010140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.33 dt.21.03.2018, nr.55 dt.31.03.2018, serial 11793727,11793745
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 92,300 2017-07-25 2017-07-26 30610140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr 4405 dt.07.07.2017, fature nr.122 dt.11.07.2017 (11793309)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 215,900 2017-03-16 2017-03-31 10110140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 1391 dt.27.02.2017, fature 40 dt.23.02.2017 (11793576)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 291,680 2016-12-30 2017-01-06 70210140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 8297 dt.19.12.2016; Fature 187 dt.15.12.2016 (7245682)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 16,800 2016-12-05 2016-12-06 61010140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 7825 dt.30.11.2016, Fat.178 dt.23.11.2016 (7245669)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 521,300 2016-10-14 2016-10-17 49210140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi. Urdher nr.6722 dt.10.10.16; fat.154 dt.31.08.2016 (7245645)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 82,210 2016-07-20 2016-07-21 33210140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi. Urdher nr.5106 dt.15.07.2016; fat.119 dt.23.05.2016 (7245609)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 35,730 2016-05-17 2016-05-18 19910140012016 Shpenzime per honorare 1014001 -Min.Drejt. sherbim perkthimi urdher min nr 2774 date 11.04.2016 Fat nr 96 date 16.02.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 67,000 2016-02-09 2016-02-10 4710140012016 Shpenzime per honorare 602-Min.Drej sherbim perkthimi,urdher Min nr 692/1 date 26.01.2016 fat nr 91 date 15.12.2015 sr 7245730
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave