Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,519 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
VODAFONEALBANIA 680,765.00 72 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,300 2019-11-21 2019-11-26 77210140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, Tetor 2019 nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 322279672140625dt 02.10.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,300 2019-10-23 2019-10-24 68210140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 322140625 dt 02.10.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,300 2019-09-18 2019-09-23 58910140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, nr.rregj abonent 2388316251, fature nr.2388316251 dt. 01.09.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,300 2019-08-22 2019-08-28 52710140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, nr.rregj abonent 2388316251, fature nr.282144136 d 01.08.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,300 2019-07-18 2019-07-22 41610140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 320083768dt 01.07.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 13,300 2019-06-14 2019-06-18 35810140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, maj 2019 nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 320023297 dt 01.06.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,993 2019-05-20 2019-05-22 25610140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, Prill 2019 nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 282085681dt 01.05.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,922 2019-04-19 2019-04-24 17210140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj,Mars 2019 nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 282052448 dt 01.04.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,365 2019-03-20 2019-03-21 9310140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, nr.rregj abonent 2388316251, fature nr.282021217 dt.01.03.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2019-02-25 2019-02-28 5410140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 281990095 dt 01.02.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,499 2019-01-18 2019-01-22 1610140012019 Sherbime telefonike Min Drejtesise Shpenzime Cel. E.Gjonaj, nr.rregj abonent 2388316251, ft nr 2388316251 dt 01.01.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2018-12-13 2018-12-17 68510140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise pagese telefoni E.Gjonaj Nentor 2018, ft seri 261765495, kodi abonentit 2388316251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2018-11-16 2018-11-20 63010140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise pagese telefoni E.Gjonaj Tetor 2018, ft seri 261746233, kodi abonentit 2388316251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2018-10-22 2018-10-24 57610140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise shpenzime celulari E.Gjonaj Shtator 2018, ft nr 261719238 dt.01.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2018-09-19 2018-09-21 53310140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise shpenzime celulari E.Gjonaj Gusht 2018, ft nr 261692430 dt.01.09.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 24,954 2018-08-27 2018-08-29 50610140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise Pagese telefoni E.Gjonaj, Korrik 2018, kod.abonentit 2388316251, serial 2388316251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2018-07-12 2018-07-16 43010140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise pagese telefoni E.Gjonaj, ft seri 2388316251, kodi abonentit 2388316251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2018-07-03 2018-07-10 39710140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise Pagese telefoni E.Gjonaj, muaji Maj 2018, kod.abonentit 2388316251, serial 238498671
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,000 2018-05-17 2018-05-21 29610140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise shpenzim celulari, E.Gjonaj, Prill 2018, ft seri 238472707
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,000 2018-04-25 2018-05-03 20210140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise shpenzime celulari E.Gjonaj mars 2018, ft nr 2388316251 dt.01.04.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,000 2018-03-16 2018-03-20 11510140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise pagese telefoni E.Gjonaj, ft seri 238421405, kodi abonentit 2388316251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 22,001 2018-02-16 2018-02-20 6310140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise pagese telefoni E.Gjonaj, ft seri 238395813, kodi abonentit 2388316251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,400 2018-01-23 2018-01-25 1510140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise shpenzime celulari E.Gjonaj, ft nr 238370448 dt.01.01.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,900 2017-12-18 2017-12-20 49710140012017 Sherbime telefonike Min. Drejtesise shpz. celulari Etilda Gjonaj ft. nr 238345432 dt.01.12.2017 nr. rregj abon. 2388316251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,400 2017-11-20 2017-11-22 43710140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari Etilda Gjonaj nr regj abonenti 2388316251 Fature nr 217044740 dt.01.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,220 2017-11-07 2017-11-09 40510140012017 Sherbime telefonike Min. Drejtesise Shpenzim Telefoni Arben Isaraj, Nr. rregj Abonentit 211344549320, Fature nr. 217023220 dt. 01.10.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-10-25 2017-10-26 39210140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari nr regj abonenti 2388316251 Fature nr 217019866 dt.01.10.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-09-20 2017-09-21 37710140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari nr regj abonenti 2388316251 Fature nr 216995171 dt.01.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,260 2017-09-20 2017-09-21 37810140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari nr regj abonenti 211344549320 Fature nr 216998415 dt.01.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,280 2017-08-30 2017-08-31 34310140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari nr regj abonenti 211344549320 Fature nr 216973728 dt.01.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,300 2017-08-18 2017-08-21 34010140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari nr regj abonenti 2388316251 Fature nr 216970441 dt.01.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,240 2017-07-25 2017-07-26 28610140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari nr regj abonenti 211344549320 Fature nr 216948965 dt.01.07.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 1,840 2017-07-25 2017-07-26 28710140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari nr regj abonenti 2388316251 Fature nr 216945905 dt.01.07.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,240 2017-05-18 2017-05-19 19110140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari. Fature nr 211344549320 dt.01.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,260 2017-04-24 2017-04-26 14110140012017 Sherbime telefonike MIn Drejtesise shpenz celulari. Fature nr 208269590 dt.02.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,220 2017-03-27 2017-03-29 10910140012017 Sherbime telefonike Min Drejtesise fature shkurt 2017, nr regj abonenti 211344549320. Fatura nr.208245826 dt.01.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,510 2017-02-20 2017-02-21 5510140012017 Sherbime telefonike Min Drejtesise shpenz celulari. Fature nr.208217458 dt.02.02.2017, nr.abonenti 1018572
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,360 2017-02-20 2017-02-21 5610140012017 Sherbime telefonike Min drejtesise shpenz celulari. Fature nr.208222023 dt.02.02.2017, nr.abonenti 211344549320
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,836 2017-01-25 2017-01-27 2010140012017 Sherbime telefonike Min Drejtesise shp celulari nr abonenti 1064090. Fature 208193204 dt.01.01.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,340 2017-01-24 2017-01-25 1810140012017 Sherbime telefonike Min Drejtesise shp celulari nr abonenti 211344549320. Fature 208198358 dt.01.01.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave