Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
VLER-INVEST 1,566,600.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VLER-INVEST Tirane 14,400 2018-08-03 2018-08-08 50310140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min. Drejtesise Kolaudimi i punimeve per rikonstruksioni i hyrjes kryesre te kolegjit te apelit, urdher prok 6 dt 4.5.18, njf 19.6.18, kontra kolaudimi 6/10 dt 20.06.2018, ft 152 seri 21278614, raport grupit te punes zbatim kontrat 3.8.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VLER-INVEST Tirane 120,000 2018-07-12 2018-07-16 43710140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise pagese kolaudimi per rikonstruksionin e Godines se Kolegjit te Apelimit
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VLER-INVEST Tirane 712,200 2015-12-31 2016-01-14 79010140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 231-Ministria e Drejtesise mbikeqyrje punimesh,up nr 774 dt 03.11.2015,njoftim fit dt 02.12.2015,kontrate nr 774/12 dt 02.12.2015,fat nr 108 dt 22.12.2015,seri 21278669
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VLER-INVEST Tirane 720,000 2015-12-29 2015-12-30 75510140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 231-Ministria e Drejtesise mbikeqyrje punimesh,up nr 774 dt 03.11.2015,njoftim fit dt 02.12.2015,kontrate nr 774/12 dt 02.12.2015,fat nr 107 dt 11.12.2015,seri 21278667
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave