Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,519 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
VJOLLCAMETA 4,488,250.00 35 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 184,500 2019-10-17 2019-10-18 67210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Maj 2019, Um 394 dt 30.7.19, Listepagese dt 17.09.19, ft nr 154 serial 13498234
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 33,870 2019-08-20 2019-08-22 50410140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi prill 2019. Urdher nr.393 dt.30.07.2019, fature nr.127 dt.14.08.2019 serial 13498206
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 57,590 2019-07-02 2019-07-05 40810140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Shkurt 2019, Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 104 serial 13498176
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 30,940 2019-06-13 2019-06-18 34610140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi , Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 95 serial 13498167
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 15,430 2019-05-28 2019-05-31 29410140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi viti 2018, Urdher Ministri nr.12791 dt 26.12.18, ft nr 79 serial 13498151
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 651,060 2018-12-27 2019-01-18 7461014001 Shpenzime per honorare Min drejtesise sherbim perkthimi Urdher 12791 dt 26.12.2018 fat 111 date 26.12.2018 seria 12772567
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 522,370 2018-12-27 2019-01-18 7471014001 Shpenzime per honorare MIn Drejtesise Sherbimi perkthimi Urdher 12791 dt 26.12.2018 fat 112 dt 26.12.2018 seria 12772568
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 599,610 2018-07-09 2018-07-12 42410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.17 dt.05.07.2018 serial 13909570
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 102,980 2017-07-25 2017-07-26 30510140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr 4405 dt.07.07.2017, fature nr.79 dt.12.07.2017 (11435699)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 33,230 2017-07-11 2017-07-13 25310140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.3093 dt.09.05.2017, fature nr.59 dt.11.05.2017 (11435679)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 33,220 2017-05-05 2017-05-08 18010140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi muaji janar 2017. Urdher 2312 dt.05.04.2017; Fature nr.43 dt.06.04.2017 (11435663)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 20,190 2017-03-16 2017-03-31 10010140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 1391 dt.27.02.2017, fature 19 dt.22.02.2017 (11435639)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 41,700 2017-02-07 2017-02-09 4210140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 8545 dt.30.12.2016, fature 164 dt.27.12.2016 (11435615)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 44,560 2016-12-30 2017-01-06 70110140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 8297 dt.19.12.2016; Fature 157 dt.16.12.2016 (11435608)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 42,500 2016-12-23 2016-12-27 68210140012016 Shpenzime per honorare Min e Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.8246 dt.16.12.2016; Fature 155 dt.07.12.2016 (11435606)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 194,090 2016-12-05 2016-12-06 61110140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 7825 dt.30.11.2016, Fat.151 dt.01.12.2016 (11435602)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 66,660 2016-11-16 2016-11-18 54810140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 7409 dt.10.11.2016; fat.128 dt.11.10.16 (10659179)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 48,340 2016-10-14 2016-10-17 49110140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 6722 dt.10.10.16. Fat.124 dt.28.09.2016 (10659175)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 19,790 2016-09-09 2016-09-13 40010140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 5923 dt.05.09.2016. Fat.98 dt.09.08.2016 (10659149)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 231,010 2016-07-20 2016-07-21 33110140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi. Urdher nr.5106 dt.15.07.2016; fat.65,67 dt.25,26.05.2016 (10659116;10659118)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 59,480 2016-06-14 2016-06-15 26110140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi. Urdh. 3950 dt.25.05.2016; Fat.51 dt.14.04.2016 (10659102)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 153,670 2016-05-17 2016-05-18 19710140012016 Shpenzime per honorare 1014001 -Min.Drejt. sherbim perkthimi urdher min nr 2774 date 11.04.2016 Fat nr 50 date 08.04.2016 sr 10659101
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 39,260 2016-03-23 2016-03-24 12410140012016 Shpenzime per honorare 1014001 1014001-Min.Drejt. Sherbim perkthimi urdher min 1964 date 10.03.2016 fat nr 35 DATE 22.02.2016 SR 8166136
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 139,900 2016-02-09 2016-02-10 4210140012016 Shpenzime per honorare 602-Min.Drej sherbim perkthimi,urdher Min nr 692/1 date 26.01.2016 fat nr 28 date 18.01.2016 sr 8166129
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 72,160 2015-12-22 2015-12-23 71910140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise shpenzime perkethimi,U.M nr 8018/1 dt 18.12.2015,fat nr 20 dt 15.12.2015,seri 8166121
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 274,890 2015-12-10 2015-12-11 65410140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise sherbim perkethimi,UM nr 7562 dt 02.12.2015,fat nr 12 dt 03.12.2015,seri 8166113
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 78,860 2015-11-25 2015-11-25 59810140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise sherbime perkethimi,UM nr 7098/1 dt 11.11.2015,fat nr 5 dt 12.11.2015,seri 8166106
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 26,750 2015-11-25 2015-11-25 60510140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise sherbime perkethimi,UM nr 7098/1 dt 11.11.2015,fat nr 6 dt 12.11.2015,seri 8166106
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 31,570 2015-11-17 2015-11-18 56810140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise shpenzime perkethimi,U.M nr 7044 dt 10.11.2015,fat nr 7 dt 12.11.2015,seri 8166108
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 143,130 2015-11-11 2015-11-12 54510140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise shpenzime perkethimi,U.M nr 6644/1 dt 06.11.2015, fat nr 39 dt 01.10.2015,seri 8166190
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 115,020 2015-09-15 2015-09-16 43610140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise sherbime perkethimi,urdhe minist nr 5690 dt 09.09.2015,fat nr 25 dt 31.08.2015,seri 8166176
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 85,470 2015-07-13 2015-07-13 33610140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise pages sherb perkthimi urdh 4486 dt 29.6.15 ft5 dt 8.6.15 s 816615
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 45,240 2015-05-28 2015-05-28 27110140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise sherbim perkthimi urdher nr 3751 dt 21.05.2015 fat nr 49 dt 29.04.2015 sr 007116
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 35,360 2015-04-23 2015-04-24 18610140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise Sherbim perkthimi,urdher min 2732 dt 14.04.2015,FAT NR 41 DT 07.04.2015 SR 007113
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 213,850 2015-03-30 2015-03-31 14410140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise sherbim perkthimi,urdher min nr 1973 dt 12.03.2015fat nr 27 DT 16.03.2015 SR 007101
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave