Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AlmaMarko 3,456,981.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 30,420 2020-02-27 2020-03-02 10310140012020 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise sherbim perkthimi shtator 2019. urdher nr.567 dt.26.12.2019, fature nr.5 serial 62537542
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 59,160 2020-01-15 2020-01-17 88310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Gusht 2019, Urdher Ministri nr 551 dt 5.12.2019, Ft nr 22 serial 62537535
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 16,880 2019-12-20 2019-12-23 82510140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 20 serial 62537533
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 38,220 2019-10-29 2019-10-31 70310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Qershor 2019, UM nr.451 dt 30.9.19, listepagese dt 21.10.19,ft nr 17 serial 62537530
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 100,069 2019-09-26 2019-09-30 62610140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi Maj 2019 Urdher nr.394 dt.30.07.2019, fature nr.14 dt.20.09.2019 serial 62537527
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 48,554 2019-08-20 2019-08-22 50910140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi prill 2019. Urdher nr.393 dt.30.07.2019, fature nr.13 dt.13.08.2019 serial 62537535
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 24,580 2019-07-22 2019-07-23 42810140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Janar 2019, Urdher Ministri 264 dt 30.4.19, ft nr 9 serial 62537521, kerkese per pagese dt 11.7.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 581,352 2018-12-28 2019-03-11 72810140012018 Shpenzime per honorare MIn Drejtesise sherbim perkthimi Urdher min 12791 dt 26.12.18 fat 12 dt 24.12.2018 seria 62537512
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 153,779 2018-12-27 2019-01-18 7261014001 Shpenzime per honorare MIn Drejtesise sherbim perkthimi Urdher min Nr.12791 dt 26.12.2018 ft 06 dt 27.03.2018 ser 11835838
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 33,995 2018-12-27 2019-01-18 7271014001 Shpenzime per honorare MIn drrejtesise sherbim perkthimi urdher 12791 dtt 26.12.2018 ft 08 dt 30.03.2018 ser 11835840
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 581,352 2018-12-28 2019-01-15 72810140012018 Shpenzime per honorare MIn Drejtesise sherbim perkthimi Urdher min 12791 dt 26.12.18 fat 12 dt 24.12.2018 seria 62537512
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 906,690 2018-07-06 2018-07-10 40210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.2 dt.11.01.2018 serial 11835834
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 12,870 2017-07-25 2017-07-26 29310140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr 4405 dt.07.07.2017, fature nr.22 dt.11.07.2017 (11835820)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 208,350 2017-07-11 2017-07-13 24510140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.3093 dt.09.05.2017, fature nr.15 dt.10.05.2017 (10835813)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 26,620 2017-05-05 2017-05-08 17110140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi muaji janar 2017. Urdher 2312 dt.05.04.2017; Fature nr.13 dt.06.04.2017 (10835811)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 74,770 2017-03-16 2017-03-31 9210140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 1391 dt.27.02.2017, fature 7 dt.24.02.2017 (10835805)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 46,340 2017-02-07 2017-02-09 3310140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 8545 dt.30.12.2016, fature 46 dt.22.12.2016 (10289947)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 89,440 2016-12-30 2017-01-06 69010140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 8297 dt.19.12.2016; Fature 43 dt.15.12.2016 (10289944)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 23,530 2016-12-28 2016-12-30 67210140012016 Shpenzime per honorare Min e Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.8246 dt.16.12.2016; Fature 40 dt.07.12.2016 (10289940)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 145,030 2016-12-05 2016-12-06 60310140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 7825 dt.30.11.2016, Fat.38 dt.21.10.2016 (10289938)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 7,870 2016-11-16 2016-11-18 53910140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 7409 dt.10.11.2016; fat.33 dt.03.10.2016(10289933)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 43,340 2016-10-14 2016-10-18 48510140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 6722 dt.10.10.16. Fat.28 dt.08.09.2016 (10289928)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 130,880 2016-09-09 2016-09-13 39610140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 5923 dt.05.09.2016. Fat.24 dt.22.07.2016 (10289924)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 45,850 2016-06-14 2016-06-15 26810140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi. Urdh. 3950 dt.25.05.2016; Fat.9 dt.12.04.2016 (10289909)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 27,040 2016-05-18 2016-05-19 20410140012016 Shpenzime per honorare 1014001 -Min.Drejt. Sherbim perkthimi urdher min 2774 date 11.04.2016 fat nr 3 date 31.03.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave