Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AldaHoxha 478,660.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alda Hoxha Tirane 28,900 2020-05-08 2020-05-12 25610140012020 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim perkthimi Tetor 2019, Urdher Ministri nr.81 dt 02.03.2020, Ft nr 03 serial 13212726
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alda Hoxha Tirane 77,300 2019-12-20 2019-12-23 82310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 22 serial 13212722
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alda Hoxha Tirane 38,500 2019-10-29 2019-10-31 70110140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Qershor 2019, UM nr.451 dt 30.9.19, listepagese dt 21.10.19,ft nr 20 serial 13212720
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alda Hoxha Tirane 55,400 2019-07-22 2019-07-23 43010140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Mars 2019, Urdher Ministri 353 dt 28.6.19, ft nr 8 serial 13212708
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alda Hoxha Tirane 18,460 2019-07-02 2019-07-05 39510140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Shkurt 2019, Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 7 serial 13212707
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alda Hoxha Tirane 143,500 2019-06-13 2019-06-18 33210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi , Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 6 serial 13212706
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alda Hoxha Tirane 116,600 2019-04-16 2019-04-18 15010140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi , Urdher Ministri nr 12791 dt 26.12.2018, ft nr 1 seria 13212701
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave