Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARSALD 1,340,496.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 36,240 2017-12-05 2017-12-06 45710140012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore Min. Drejtesise Riparime Elektrike, fat. nr 47 dt 14.09.2017, proc. verbal dt 14.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 37,680 2017-09-07 2017-09-08 36010140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise punime hidraulike,elektrike. PV form.4 dt.14.08.2017, situacion dt.14.08.2017, Fature 36 dt.14.08.2017 (44296238)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 14,136 2017-09-07 2017-09-08 36110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min Drejtesise riparime hidraulike,elektrike. PV form.4 dt.12.07.2017, situacion dt.12.07.2017, Fature 33 dt.12.07.2017 (44296235)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 49,920 2016-12-23 2016-12-27 68310140012016 Sherbime te tjera Min Drejtesise riparim dritare ne zyra. UP dt.13.12.2016; Proces verbal form.5 dt.13.12.2016; Fature 83 dt.13.12.2016 (29109896); Proces verbal realizim sherbimi dt.13.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 917,520 2016-05-31 2016-06-02 248101400120161 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise rikonstr. ambjentesh.Kontr. dt.2134/5 dt.29.03.2016, situac. dt.20.04.16, FTSH 32 dt.20.04.16 ( 29109845)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 114,000 2015-12-31 2016-01-13 78710140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise sherbime,up nr 8240/1 dt 30.12.2015,pv dt 30.12.2015,fat nr 83 dt 30.12.2015,seri 29109813
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 156,000 2015-12-31 2016-01-13 78210140012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602-Ministria e Drejtesise mirembajtje godine,up nr 8173/1 d t28.12.2015,njoftim fit dt 29.12.2015,fat nr 82 dt 3012.2012,seri 29109812
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A R S A L D Tirane 15,000 2015-12-03 2015-12-04 64310140012015 Sherbime te tjera 602-Ministria e Drejtesise sherbime,up nr 72151/1 dt 18.11.2015,pv dt 18.11.2015,fat nr 60 dt 18.11.2015,seri 17330090
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave