Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,908 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ANITAĒOLLAKU 95,770.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANITA ĒOLLAKU Tirane 3,120 2020-01-15 2020-01-17 89310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Gusht 2019, Urdher Ministri nr 551 dt 5.12.2019, Ft nr 217 serial 72452177
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANITA ĒOLLAKU Tirane 3,600 2019-12-20 2019-12-23 82610140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Korrik 2019, Urdher Ministri nr.532 dt 25..11.19, ft nr 199 serial 72452159
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANITA ĒOLLAKU Tirane 16,640 2019-07-22 2019-07-23 43110140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Mars 2019, Urdher Ministri 353 dt 28.6.19, ft nr 133 serial 72452093
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANITA ĒOLLAKU Tirane 17,160 2019-07-02 2019-07-05 39710140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Shkurt 2019, Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 112 serial 72452072
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANITA ĒOLLAKU Tirane 42,510 2019-04-16 2019-04-18 14610140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi , Urdher Ministri nr 12791 dt 26.12.2018, ft nr 2 seria 62637162
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANITA ĒOLLAKU Tirane 12,740 2016-12-23 2016-12-27 67410140012016 Shpenzime per honorare Min e Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.8246 dt.16.12.2016; Fature 186 dt.16.09.2016 (11147014)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave