Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,415 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ANILAMYFTARAJ 172,410.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 3,016 2019-05-28 2019-05-31 30310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi viti 2018, Urdher Ministri nr.12791 dt 26.12.18, ft nr 39 serial 71033092
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 30,264 2018-12-27 2019-01-18 7481014001 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbimi perkthimi Urdher 12791 dt 26.12.2018 fat 75 dt 26.12.2018 seria 71033027
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 23,660 2018-07-06 2018-07-10 40510140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.186 dt.11.01.2018 serial 7538499
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 31,460 2017-07-11 2017-07-13 24610140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.3093 dt.09.05.2017, fature nr.62 dt.11.05.2017 (9284965)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 43,810 2016-12-30 2017-01-06 69110140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 8297 dt.19.12.2016; Fature 510 dt.15.12.2016 (9193415)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 24,700 2016-03-23 2016-03-24 12710140012016 Shpenzime per honorare 1014001 1014001-Min.Drejt. Sherbim perkthimi urdher min nr 1964 date 10.03.2016 fat nr 423 date 26.01.2016 sr 9284713
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 15,500 2015-12-10 2015-12-11 65710140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise sherbim perkethimi,UM nr 7562 dt 02.12.2015,fat nr 394 dt 04.11.2015,seri 7538359
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave