Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,908 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ANILABERBERI 1,286,510.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA BERBERI Tirane 166,900 2019-08-09 2019-08-13 48310140012019 Shpenzime per honorare Min.Drejtesise Sherbim perkthimi Mars 2019, UM nr 353 dt 28.6.19, FT nr 120 serial 62848124
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA BERBERI Tirane 581,800 2018-12-27 2019-01-18 7411014001 Shpenzime per honorare MIn Drejtesise sherbim perkthimi Urdher 12791 dt 26.12.2018 fat 39 dt 27.03.2018 seria 12386979
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA BERBERI Tirane 182,380 2018-07-09 2018-07-12 42110140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.301 dt.27.12.2017 serial 12386936, nr.38 dt.27.03.2018 serial 12386978
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA BERBERI Tirane 40,500 2017-07-25 2017-07-26 29410140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr 4405 dt.07.07.2017, fature nr.21 dt.11.07.2017 (11057922)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA BERBERI Tirane 292,700 2016-11-16 2016-11-18 53710140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 7409 dt.10.11.2016; fat.24 dt.10.10.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA BERBERI Tirane 22,230 2016-05-17 2016-05-18 20210140012016 Shpenzime per honorare 1014001 -Min.Drejt. sherbim perkthimi urdher min nr 2774 date 11.04.2016 Fat nr 14 date 15.02.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave