Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ANDAKAĒI 329,260.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 8,220 2020-01-15 2020-01-17 88810140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Gusht 2019, Urdher Ministri nr 551 dt 5.12.2019, Ft nr 43 serial 13408894
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 14,820 2019-10-29 2019-10-31 70410140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Qershor 2019, UM nr.451 dt 30.9.19, listepagese dt 21.10.19,ft nr 2 serial 13408852
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 8,060 2019-07-22 2019-07-23 43210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Mars 2019, Urdher Ministri 353 dt 28.6.19, ft nr 7 serial 13466057
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 83,500 2018-12-27 2019-01-18 77910140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi Urdher 12791 dt 26.12.18 Fat 49 dt 27.12.2018 seria 13935899
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 15,470 2018-07-06 2018-07-10 40310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.9 dt.12.06.2018 serial 13935809
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 21,190 2016-12-23 2016-12-27 67310140012016 Shpenzime per honorare Min e Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.8246 dt.16.12.2016; Fature 22 dt.19.09.2016 (10242272)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 88,770 2015-11-17 2015-11-18 57310140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise shpenzime perkethimi,U.M nr 7044 dt 10.11.2015,fat nr 1,6,48 d t20.07.2015,24.07.2015,04.08.2015,seri 726798,8155051,8155056
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 18,330 2015-09-15 2015-09-16 43410140012015 Shpenzime per honorare 602-Ministria e Drejtesise sherbime perkethimi,urdhe minist nr 5690 dt 09.09.2015,fat nr 34 dt 23.05.2015,seri 7269784
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 38,350 2015-07-13 2015-07-13 34010140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise pages sherb perkthimi urdh 4486 dt 29.6.15 ft 28 dt 30.4.15 s 7269778
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 7,200 2015-03-30 2015-03-31 14210140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise sherbim perkthimi,urdher min nr 1973 dt 12.03.2015fat nr 50 DT 07.01.2015 SR 7269750
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAĒI Tirane 25,350 2015-01-22 2015-01-23 810140012015 Shpenzime per honorare 1014001 Ministria e Drejtesise SHERBIME PERKTHIMI URDHER MIN 707 DT 29.12.14 FAT 30 D T 21.10.14 SR 7269730
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave