Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 7,045,376.00 41 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 112,875 2019-12-20 2019-12-23 85310140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise Bilete Avioni, Autorizim nr 720/1 dt 15.11.19, Urdher Prok nr 516 dt 15.11.19, ft ofert 7620/5 dt 15.11.19, vlers perf. dt 15.11.2019, ft nr 1218 serial 84161902
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 107,600 2019-10-28 2019-10-30 69310140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise Bilete Avioni, Autorizimi nr 6995/1 dt 15.10.2019, UP 475 dt 15.10.2019, ft ofert nr.6995/5 dt 15.10.19, vlers perf. dt 15.10.19, ft nr 1104 dt 15.10.19, serial 77251937
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 119,433 2019-08-20 2019-08-22 52410140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bilete avioni, autorizim nr 5645/1 dt 29.07.2019, U.P. nr 391 dt 29.07.2019, ftese per oferte 5645/4 dt 29.07.2019, njoft fit 29.07.2019, fature nr 887 dt.29.07.2019 serial 77251567
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 103,788 2019-08-09 2019-08-13 49010140012019 Udhetim jashte shtetit Min.Drejtesise Bilete Avioni, Aut nr 4235/1 dt 6.6.19, UP nr 338 dt 6.6.19, ft ofert 4235/4 dt 6.6.19, njoft fit. 6.6.19, ft 762 serail 77251792, det.prapambetur ditar nr 14273
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 135,546 2019-07-02 2019-07-05 38810140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bilete avioni, autorizim nr 4705/1 dt 13.6.19, up nr 342 dt 14.6.19, ft ofert 4705/4 dt 14.6.19, njoft fit 14.6.19, ft nr 769 serial 77251799
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 116,560 2019-06-26 2019-06-28 37310140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise Bilete Avioni, Autorizim nr 4452/1 dt 3.6.19, urdher prokurimi nr 337 dt 3.6.19, ftese ofert nr 4452/4 dt 3.6.19 njoft.fituesi dt 3.6.19, ft nr 736 serial 77251766
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 50,625 2019-04-24 2019-04-26 18010140012019 Udhetim jashte shtetit Min.Drejtesise Bilete Avioni, Aut nr 1638/1 dt 22.2.19, UP nr 188 dt 8.3.19, ft ofert 1638/5 dt 8.3.19, njoft fit. 8.3.19, ft 543 serail 71132414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 94,900 2019-03-20 2019-03-21 9510140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise rezervim bileta avioni. Autorizim nr 632/1 dt.23.01.19, UP nr.632/3 dt.23.01.19, Ftese per oferte nr.684 dt.23.01.19, shpallje fituesi APP dt.24.01.19, fature nr.420 dt.14.02.19 serial 71132188
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 37,800 2018-12-27 2019-01-18 7571014001 Udhetim jashte shtetit Min drejt bilete avioni autorizim 11934 dt 26.11.2018 urdh prok 11934/2 dt 27.11.2018 ftese oferte 11934/3 dt 27.11.2018 shp fituesi dt 27.11.2018 fat 275 dt 14.12.2018 seria 71132039
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 274,050 2018-12-18 2018-12-21 70010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, Bilete Avioni Aut nr 10701 dt 22.10.18, up nr 10701/2 dt 7.11.18, ft ofert 10701/3 dt 7.11.18, njoft fit 08.11.18, ft nr 274 seri 71132038
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 153,216 2018-12-18 2018-12-21 69610140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni. Autorizim nr.10207 dt 9.10.2018, UP 10207/2 dt 9.10.2018, ftese per ofert nr. 10207/3dt 9.10.18, njoft fituesi 9.10.2018, fature nr 273 dt.14.12.2018 serial 71132037
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 121,716 2018-10-22 2018-10-24 57910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni. Autorizim nr.9350/6 dt 25.09.2018, UP 9350/8 dt 25.09.2018, ftese per ofert nr. 9350/9 dt 25.09.18, njoft fituesi 25.09.2018, fature nr 91 dt.04.10.2018 serial 63902142
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 41,250 2018-09-19 2018-09-21 53910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni autoriz nr8035 dt 17.07.2018, UP 8035/2 dt 17.7.2018, ft ofert 8035/3 dt 17.7.18, njoft fit 17.7.2018, ft nr 39 seri 63902439
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 419,000 2018-07-13 2018-07-18 44210140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni U.Prok. nr 5916/3 dt 14.06.2018, ftes per oferte nr59161/4 dt 14.06.2018, vleresim perf APP dt.14.06.2018,fature nr.18 dt.26.06.2018 seri 63902068
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 109,000 2018-07-13 2018-07-18 43810140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni U.Prok. nr 6733/3 dt 14.06.2018, ftes per oferte nr.6733/4 dt 14.06.2018, vleresim perf APP dt.14.06.2018,fature nr.16 dt.21.06.2018 seri 63902066
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 109,855 2018-07-13 2018-07-18 44010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni U.Prok. nr 6791/2 dt 14.06.2018, ftes per oferte nr.6791/3 dt 14.06.2018, vleresim perf APP dt.14.06.2018,fature nr.17 dt.22.06.2018 seri 63902067
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 65,000 2018-06-13 2018-06-19 34610140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, autorizim nr 5023/1 dt 3.5.18, up nr 5023/2 dt 8.5.18, ftes ofert nr 5023 dt 08.5.18, njf dt 8.5.18, ft nr 496 seri 54223887
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 227,900 2018-06-13 2018-06-19 34510140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, autorizim nr 4913/3 dt 16.5.18, up nr 4913/6 dt 16.5.18, ftes ofert nr 4913/7 dt 16.5.18, njf dt 16.5.18, ft nr 498 seri 54223889
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 199,990 2018-05-08 2018-05-10 26210140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni up nr 2630/6 dt 4.4.18, ftes ofert nr.2630/7 dt 4.4.18, njoft fituesi 4.4.2018, ft seri 54223841
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 229,500 2018-04-27 2018-05-02 21910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise , bilete avioni, Tirane Vien Tirane, up nr 4412 dt.10.7.17, ft ofert 11.07.2017, njoft fit dt 12.7.17, ft seri 39300849
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 385,000 2018-04-16 2018-04-18 17410140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni autoriz nr 2262/2 dt 16.03.2018, UP 2262/3 dt 16.3.2018, ft ofert 2262/4 dt 16.3.18, njoft fit 16.3.2018, ft seri 54223820
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 209,990 2018-03-02 2018-03-07 9010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bileta avioni, Autoriz nr 1466 dt 2.2.18, UP 1466/1 dt 2.2.18, ft ofert 1466/2 dt 2.2.18, njf dt 2.2.18, ft serial 54223727
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 41,540 2018-03-02 2018-03-07 9310140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bileta avioni, Autoriz nr 1052 dt 25.1.18, UP 1052/2 dt 25.01.18, ft ofert 25.1.18, njf dt 25.01.18, ft serial 54223693
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 459,000 2018-01-30 2018-01-31 557110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni um 6042/3 dt 18.10.17, up 6109 18.10.2017 serial 54223560
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 98,420 2018-01-30 2018-01-31 574110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilet avioni , um 4811 /1 dt 4.8.17, up 4811/2 dt 18.8.17, njf dt 22.8.17, pv nr1 dt 22.8.17, ft serial 52889432
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 64,722 2018-01-30 2018-01-31 571110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bileta avioni, UM 7436 dt 5.12.17 UP 7436/1 dt 5.12.17 serial ft 54223658
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 30,000 2018-01-30 2018-01-31 613110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise hotel, um 6109/1 13.10.17 ft 13.10.17, serial ft 54223559
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 255,000 2018-01-30 2018-01-31 587110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilet avioni dhe hotel, up 4475/13 28.917, ft ofert 28.9.17, njf 2.10.17, ft serial 54223539
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 165,000 2018-01-30 2018-01-31 614110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilet avioni dhe hotel, um 5545 dt 19.9.17, up 5545/2 dt 21.9.17, serial ft 54223538
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 59,000 2017-12-20 2017-12-29 52710140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bilete Avioni UM. nr 6268/1 dt 20.11.2017, UP nr.6268/3 dt 21.11.2017, FT nr 146 dt. 04.12.2017 (54223596)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 475,000 2017-12-20 2017-12-29 52810140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bilete Avioni UM. nr 6629/1 dt 9.11.2017, UP nr.6629/2 dt 09.11.2017, FT nr 127 dt. 21.11.2017 (54223578)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 47,000 2017-12-20 2017-12-28 52910140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bilete Avioni UM. nr6510/2 dt 9.11.2017, UP nr.6510/3 dt 15.11.2017, FT nr 128 dt. 21.11.2017 (54223579)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 141,000 2017-09-07 2017-09-08 37110140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 3461 dt.24.05.2017 UP 3461/1 dt.26.05.2017 Njoftim APP dt.30.05.2017 fature 185 dt.06.06.2017 (39300959)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 58,000 2017-09-07 2017-09-08 36210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 3010/1 dt.11.05.2017 UP 3010/2 dt.07.06.2017 Njoftim APP dt.09.06.2017 fature 207 dt.30.06.2017 (39300981)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 122,000 2017-09-07 2017-09-08 37010140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 4308/1 dt.04.07.2017 UP 4308/2 dt.04.07.2017 Njoftim APP dt.06.07.2017 fature 225 dt.07.07.2017 (39300999)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 190,000 2017-06-02 2017-06-06 21110140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise rezervim bileta dhe hotel, udhetim jashte vendit. UP 05.05.2017, Proces verbal nr.2 KBV dt.09.05.2017, Fature 123 dt.15.05.2017 (39300924)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 164,000 2017-04-27 2017-05-02 15310140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni dhe rezervim hoteli. Urdher nr 1200/7 dt.12.04.2017, UP nr.1200/8 dt.12.04.2017, PV nr.2 KBV dt.14.04.2017, fature nr.92 dt.18.04.2017 (39300792)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 790,000 2017-04-27 2017-05-02 15210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni dhe rezervim hoteli. Urdher nr 909/24 dt.12.04.2017, UP nr.909/25 dt.12.04.2017, PV nr.3 KBV dt.14.04.2017, fature nr.95 dt.18.04.2017 (39300795)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 95,600 2017-03-15 2017-03-17 8310140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni dhe rezervim hoteli. UP 20.02.2017, PV nr.1 KBV dt.21.02.2017, njoftim fituesi dt.21.02.2017, Fature 56 27.02.2017 (39300756)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 201,000 2017-02-14 2017-02-17 5210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni, akomodim ne hotel. UP 23.01.2017; Vleresim APP dt.24.01.2017, Fature 10 dt.25.01.2017 (39300711)
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave