Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,460 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBTOURS"D"-VASTOUROPERATORE 1,605,746.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 146,200 2019-05-23 2019-05-28 27210140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise Bilete avioni , autorizim nr 3381/3 dt 10.05.19, u.prokurimi nr 300 dt 13.5.19, ft ofert 3995/2 dt 13.5.19, njof.fit dt 13.5.19, ft nr 1087 dt 16.5.19, seri 76003687
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 55,600 2019-05-15 2019-05-20 24310140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise Bilete avioni , autorizim nr 3684 dt 26.04.19, u.prokurimi nr 3684/2 prot dt 2.5.2019, ft ofert 3684/3 dt 2.5.19, njof.fit dt 2.5.19, ft nr 1005 dt 6.5.19, seri 76004055
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 102,875 2019-03-11 2019-03-15 8710140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bilete avioni, autorizim nr.623 dt.22.01.19, UP nr.623/2 dt.29.01.19, Ftese per oferte nr.623/3 dt.29.01.19, Shpallje fituesi APP dt.30.01.19, fature nr.234 dt.11.02.19 serial 70889134
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 61,700 2019-03-01 2019-03-05 6610140012019 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise Bilete avioni , autorizim nr 622 dt 22.01.19, u.prokurimi nr 622/2 prot dt24.1.2019, ft ofert 622/3dt 24.1.19, njof.fit dt 24.1.19, ft nr 252 dt 1.2.19, seri 73544352
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 68,500 2018-12-20 2019-01-04 70110140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, autoriz nr 12014/1 dt 06.12.2018, urdher prokurimi 12014/3dt 07.12.18, ft ofert 12014/4 dt 07.12.18, njf dt 7.12.18, ft nr 7297 seri 70889797
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 389,800 2018-10-22 2018-10-24 57810140012018 Udhetim jashte shtetit MIn Drejtesise bileta avioni. Autorizim nr.9529/2 dt.21.09.2018, UP 9529/4 dt.21.09.2018, Ftese per oferte 9529/5 dt.21.09.2018, NjF 21.09.2018, Fature 6679 dt.01.10.2018 serial 65953130
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 43,800 2018-10-08 2018-10-10 56710140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise , bilete avioni Autorizim nr 9111 dt 3.9.18, up nr 9111/2 dt 4.9.18, ft oferte 9111/3 dt 4.9.18, shpallje fit dt 4.9.18, ft nr 6230 dt 14.09.2018 serial 65953130
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 99,990 2018-08-03 2018-08-08 47710140012018 Udhetim jashte shtetit MIn Drejtesise bilete avioni. Autorizim nr.6703/1 dt.06.07.2018, UP 6703/3 dt.06.07.2018, Ftese per oferte 6703/4 dt.06.07.2018, NjF 06.07.2018, Fature 5942 dt.19.07.2018 serial 65941542
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 50,900 2018-07-23 2018-07-26 44910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise , bilete avioni dhe sigurim shendeti, aut nr 6930/1 dr 19.6.18, udher prok. 6930/3 dt 19.6.18, ftes per ofert 6930/3 dt 19.6.18, njf 30.05.18, ft nr 5769 serial 62833669
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 433,324 2018-06-13 2018-06-19 34810140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, autoriz nr 6200 dt 30.05.2018, urdher prokurimi 6200/2 dt 30.5.18, ft ofert 6200/3 dt 30.05.18, njf dt 30.5.18, ft nr 5702 seri 62833702
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 104,257 2017-09-07 2017-09-08 37210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 3010/1 dt.11.05.2017 UP 3209 dt.12.05.2017 Njoftim APP dt.15.05.2017 fature 3576 dt.15.05.2017 (48270686)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 48,800 2015-04-14 2015-04-14 16610140012015 Udhetim jashte shtetit 1014001 Ministria e Drejtesise Bilete avioni,urdher nr 1775/1 dt 16.03.2015 up nr 1775/2 dt 19.03.2015 fto dt 19.03.2015 app dt 20.03.2015 fat nr 271 dt 21.03.2015 sr 18976541
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave