Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTOURS"D"-VASTOUROPERATORE 1,170,871.00 7 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 389,800 2018-10-22 2018-10-24 57810140012018 Udhetim jashte shtetit MIn Drejtesise bileta avioni. Autorizim nr.9529/2 dt.21.09.2018, UP 9529/4 dt.21.09.2018, Ftese per oferte 9529/5 dt.21.09.2018, NjF 21.09.2018, Fature 6679 dt.01.10.2018 serial 65953130
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 43,800 2018-10-08 2018-10-10 56710140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise , bilete avioni Autorizim nr 9111 dt 3.9.18, up nr 9111/2 dt 4.9.18, ft oferte 9111/3 dt 4.9.18, shpallje fit dt 4.9.18, ft nr 6230 dt 14.09.2018 serial 65953130
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 99,990 2018-08-03 2018-08-08 47710140012018 Udhetim jashte shtetit MIn Drejtesise bilete avioni. Autorizim nr.6703/1 dt.06.07.2018, UP 6703/3 dt.06.07.2018, Ftese per oferte 6703/4 dt.06.07.2018, NjF 06.07.2018, Fature 5942 dt.19.07.2018 serial 65941542
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 50,900 2018-07-23 2018-07-26 44910140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise , bilete avioni dhe sigurim shendeti, aut nr 6930/1 dr 19.6.18, udher prok. 6930/3 dt 19.6.18, ftes per ofert 6930/3 dt 19.6.18, njf 30.05.18, ft nr 5769 serial 62833669
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 433,324 2018-06-13 2018-06-19 34810140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, autoriz nr 6200 dt 30.05.2018, urdher prokurimi 6200/2 dt 30.5.18, ft ofert 6200/3 dt 30.05.18, njf dt 30.5.18, ft nr 5702 seri 62833702
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 104,257 2017-09-07 2017-09-08 37210140012017 Udhetim jashte shtetit Min Drejtesise bileta avioni. Urdher 3010/1 dt.11.05.2017 UP 3209 dt.12.05.2017 Njoftim APP dt.15.05.2017 fature 3576 dt.15.05.2017 (48270686)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 48,800 2015-04-14 2015-04-14 16610140012015 Udhetim jashte shtetit 1014001 Ministria e Drejtesise Bilete avioni,urdher nr 1775/1 dt 16.03.2015 up nr 1775/2 dt 19.03.2015 fto dt 19.03.2015 app dt 20.03.2015 fat nr 271 dt 21.03.2015 sr 18976541
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave