Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBERTELEZI 3,674,600.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 259,100 2019-12-20 2019-12-23 82210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi Korrik 2019 , Urdher Ministri nr 532 dt 25.11.2019, ft nr 24 serial 8531224
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 290,300 2019-08-20 2019-08-22 51310140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi prill 2019. Urdher nr.393 dt.30.07.2019, fature nr.22 dt.08.08.2019 serial 8531222
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 590,200 2019-06-13 2019-06-18 33110140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi , Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 21 serial 8531221
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 77,970 2019-05-28 2019-05-31 30210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi viti 2018, Urdher Ministri nr.12791 dt 26.12.18, ft nr 20 serial 8531220
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 928,630 2018-12-27 2019-01-18 76710140012018 Shpenzime per honorare MIn Drejtesise Sherbim Perkthimin Urdher 12791 dt 26.12.2018 fat 18 dt 26.12.2018 seria 8531218
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 502,050 2018-07-06 2018-07-10 40010140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.13 dt.15.12.2017 serial 8531213
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 34,450 2017-07-25 2017-07-27 29210140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr 4405 dt.07.07.2017, fature nr.11 dt.11.07.2017 (8531211)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 42,800 2017-05-05 2017-05-08 16910140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi muaji janar 2017. Urdher 2312 dt.05.04.2017; Fature nr.08 dt.05.04.2017 (8531208)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 339,400 2016-12-30 2017-01-06 68810140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 8297 dt.19.12.2016; Fature 06 dt.01.12.2016 (8531206)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 57,900 2016-12-28 2016-12-30 67110140012016 Shpenzime per honorare Min e Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.8246 dt.16.12.2016; Fature 05 dt.19.09.2016 (8531205)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 150,400 2016-12-05 2016-12-06 60210140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese perkthimi. Urdher 7825 dt.30.11.2016, Fat.03 dt.31.08.2016 (8531203), nr.04 dt.07.09.2016 (8531204)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 401,400 2016-11-16 2016-11-22 55610140012016 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher 7409 dt.10.11.2016; fat.02 dt.11.08.16 (8531202)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave