Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,460 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 949,728.00 32 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,979 2015-07-23 2015-07-24 36610140012015 Sherbime telefonike 602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 54433414,fat dt 01.07.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 319 2015-07-23 2015-07-24 36510140012015 Sherbime telefonike 602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 54433412,fat dt 01.07.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,400 2015-07-23 2015-07-24 36310140012015 Sherbime telefonike 602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 54433410,fat dt 01.07.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 47,572 2015-07-23 2015-07-24 36410140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 544334,fat dt 01.07.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 184,168 2015-06-23 2015-06-24 30710140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH EURALIUS blerje pajisje celulari,kontrate nr 2014/346-900,shkrese nr 4132 dt 09.06.2015,fat nr serie 124355065 dt 08.06.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,148 2015-06-16 2015-06-16 30410140012015 Sherbime telefonike 602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 54433412,fat dt 01.06.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,800 2015-06-16 2015-06-16 30510140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 600-602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 54433414,fat dt 01.06.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 19,101 2015-06-16 2015-06-16 30210140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 600-602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 54433410,fat dt 01.06.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 63,347 2015-06-16 2015-06-16 30310140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 600-602-Ministria e Drejtesise telefon,kodi 544334,fat dt 01.06.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 28,266 2015-05-20 2015-05-21 24210140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 Ministria e Drejtesise TVSH EURALIUS,Kont nr 2014/346-900 shkresa nr 1853 DT 09.03.2015 FAT NR 123958957 DT 01.03.2015 NR 1233249604 DT 01.04.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 68,335 2015-05-14 2015-05-15 22610140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon,fat nr 1233499910 dt 01.05.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,756 2015-05-14 2015-05-15 22710140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon,fat nr 1233499936 dt 01.05.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,357 2015-05-14 2015-05-15 22510140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon,fat nr 1233499928 dt 01.05.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,297 2015-05-14 2015-05-15 22810140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon,fat nr 1233499944 dt 01.05.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 65,426 2015-04-17 2015-04-17 17910140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 1233210317 DT 01.04.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,220 2015-04-17 2015-04-17 18110140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 1233210341 DT 01.04.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,717 2015-04-17 2015-04-17 17810140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 1233210317 DT 01.04.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,471 2015-04-17 2015-04-17 18010140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 1233210333 DT 01.04.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,150 2015-03-13 2015-03-16 10810140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 1232918977 dt 01.03.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 28,662 2015-03-13 2015-03-16 11410140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 Ministria e Drejtesise TVSH EURALIUS TELEFON SHKRESE NR 1300 DT 16.02.2015 FAT NR 1213186834 DT 01.01.2015 NR 1232700045 DT 01.02.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 13,626 2015-03-13 2015-03-16 11310140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 Ministria e Drejtesise TVSH EURALIUS TELEFON SHKRESE NR 9480 DT 24.12.2014 FAT NR 1212899528 DT 01.12.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 47,345 2015-03-13 2015-03-13 10710140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 1232918969 dt 01.03.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 9,764 2015-03-13 2015-03-13 10510140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 123291895 dt 01.03.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 66,834 2015-03-13 2015-03-13 10610140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon fat nr 1232918944 dt 01.03.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 11,060 2015-02-20 2015-02-23 6010140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise Telefon,fat nr 1232658771 dt 01.02.2015 kodi 54433414
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 7,290 2015-02-20 2015-02-23 5710140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise Telefon,fat nr 1232658755 dt 01.02.2015 kodi 54433410
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 75,680 2015-02-20 2015-02-23 5810140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise Telefon,fat nr 12132658748 dt 01.02.2015 kodi 544334
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 18,108 2015-02-20 2015-02-23 5910140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise Telefon,fat nr 1232658763 dt 01.02.2015 kodi 54433412
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 15,246 2015-01-22 2015-01-23 1310140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon dhjetor 2014 kodi 54433412 fat 1213113531 dt 01.01.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 8,744 2015-01-22 2015-01-23 1410140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon dhjetor 2014 kodi 54433414 FAT 1213113549 DT 01.01.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 94,359 2015-01-22 2015-01-23 1210140012015 Paga baze - Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon KODI 544334 fat 1213113515 dt 01.01.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,181 2015-01-22 2015-01-23 1110140012015 Sherbime telefonike 1014001 Ministria e Drejtesise telefon dhjetor 2014 kodi 54433410 fat 1213113523 dt 01.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave