Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,293 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANIAEXPERIENCE 2,459,521.00 28 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 268,440 2018-11-13 2018-11-15 62410140012018 Sherbime te tjera Min Drejtesise organizim ceremonie per nenshkrim marrveshje. UP 9970/4 dt.02.10.2018, PV form 4/1 dt.03.10.18, PV sherbimi dt.24.10.18, fature 738 dt.24.10.2018 serial 65404628, FH 75 dt.24.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 181,760 2018-09-19 2018-09-21 54010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni autorzim 8857 dt 17.8.18, up 8857/1 dt 17.8.18, ft ofert 8857/2 dt 17.8.18, njf 17.08.2018, ft nr 535 seri 65405375
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 8,030 2018-08-03 2018-08-08 50010140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS Paisje Fonie, Kontrate grant CRIS IPA 2018/395-806, , Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 299,880 2018-08-03 2018-08-08 48010140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni, aut 7867 dt 11.7.18, U.Prok. nr 7867/1 dt 11.07.2018, ftes per oferte nr.7867/2 dt 11.07.2018, vleresim perf APP dt.11.07.2018,fature nr.452 dt.23.07.2018 seri 65405142
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 271,360 2018-07-13 2018-07-18 44110140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni U.Prok. nr 6243/4 dt 14.06.2018, ftes per oferte nr.6243/5 dt 14.06.2018, vleresim perf APP dt.14.06.2018,fature nr.384 dt.26.06.2018 seri 58086922
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 64,583 2018-05-08 2018-05-10 26110140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise, bileta avioni up nr 2630/9 dt 6.4.18, ftes ofert nr.2630/10 dt 6.4.18, njoft fituesi 6.4.2018, ft seri 58086427
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 74,675 2018-04-27 2018-05-02 22210140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Min. Drejtesise , TVSH Euralius, kontrat grant nr 2014/346-900, rimbursim tvsh-je per muajt Janar-Mars 2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 16,037 2018-03-27 2018-04-03 12410140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 222,561 2018-02-27 2018-03-01 7710140012018 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise , bilete avioni, UM nr 7662 dt 14.12.2017, PV emergjence dt 14.12.2017, FT serial 51147671
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 105,584 2018-01-30 2018-01-31 572110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise Bileta avioni, UM 6511/3 dt 3.11.17 , PV 3.11.17, serial 51147659
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 56,950 2018-01-30 2018-01-31 583110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, um 7208/2 dt 7.12.17, up 7208/3 dt 8.12.17, njf 12.12.17, serial ft 51147673
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 102,000 2018-01-30 2018-01-31 573110140012017 Sherbime te tjera Min. Drejtesise sherbim sis.audio up. 7082/1 dt 23.11.17, pv 23.11.17, pv.30.11.17, serial ft 51147545
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 75,298 2018-01-30 2018-01-31 590110140012017 Udhetim jashte shtetit Min. Drejtesise bilete avioni, um 7532 dt 11.12.17, pv 13.12.17, ft serial 51147672
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 125,119 2017-07-13 2017-07-17 27410140012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH per Projektin EURALIUS - pajisje me qera. Kontrate grant nr.2014 346-900, fature nr.45 dt.15.03.2017,nr. 23 dt.21.02.2017, nr.21 dt.18.02.2017, nr.11 dt.03.02.2017 (42216971 42216799 42216797 42219787)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 80,514 2017-07-13 2017-07-17 26510140012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH per Projektin EURALIUS - printime,pershtatje,lidhje. Kontrate grant nr.2014 346-900, fature nr.154 dt. 31.05.2017 (42217230)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 21,744 2016-12-28 2016-12-30 71210140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH Euralius- pajisje me qera. Shkresa nr.116 dt.22.12.2016; Fature 264 dt.02.12.2016 (422166147)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 24,448 2016-12-28 2016-12-30 71110140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH Euralius- pajisje me qera. Shkresa nr.116 dt.22.12.2016; Fature 247 dt.23.11.2016 (33854897)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 32,887 2016-11-23 2016-11-24 56610140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH Misioni EURALIUS. Shkrese nr 7373 dt 08.11.2016, fat.33854930 dt.22.09.2016 pajisje perkthimi me qera
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 16,315 2016-11-23 2016-11-24 57010140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH Misioni EURALIUS. Shkrese nr 7373 dt 08.11.2016, fat.33854397 dt.15.08.2016 pajisje perkthimi me qera
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 56,026 2016-09-15 2016-09-19 41710140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH fature per pajisje perkthimi per Misionin EURALIUS. Fat.nr.2 dt.02.06.16; nr.35;36 dt.23.06.2016 (33854252;33854285;33854286)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 33,190 2016-09-15 2016-09-19 41410140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH fature per pajisje perkthimi per Misionin EURALIUS. Fat.197 dt.24.03.2016 (28552948)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 16,315 2016-09-15 2016-09-19 41910140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH fature per pajisje perkthimi per Misionin EURALIUS. Fat.97 dt.15.08.2016 (33854397)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 101,266 2016-09-15 2016-09-19 41810140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH fature per pajisje perkthimi per Misionin EURALIUS. Fat.nr.55 dt.01.07.16; nr.69 dt.15.07.16 (33854355;33854368)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 60,872 2016-09-15 2016-09-19 41510140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH fature per pajisje perkthimi per Misionin EURALIUS. Fat.nr.243 dt.01.04.16; nr.279 dt.18.04.16; 317 dt.26.04.16; 322 dt.28.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 120,218 2016-09-15 2016-09-19 41610140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH fature per pajisje perkthimi per Misionin EURALIUS. Fat.355 dt.04.05.16 ; 383 dt.18.05.16; 396 dt.20.05.16 (33854106;33854134;33854147)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 16,483 2016-04-18 2016-04-19 14710140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 -Min.Drejt. TVSH euralius sherbim pajisje perkthimi kont 2014/346-900 fat nr 22 date 21.01.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 120 2016-03-25 2016-03-25 11910140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 -Min.Drejt. TVSH euralius sherbim pajisje perkthimi fat nr 22 date 21.01.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 6,846 2016-03-25 2016-03-25 10410140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 -Min.Drejt. TVSH euralius sherbim printimi fat nr 5 date 19.01.2016 sr 28552756
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave