Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANAKOLMARKU 507,760.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 10,920 2020-02-27 2020-03-02 9210140012020 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise sherbim perkthimi shtator 2019. urdher nr.567 dt.26.12.2019, fature nr.17 serial 11352067
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 11,440 2020-01-15 2020-01-17 88510140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Gusht 2019, Urdher Ministri nr 551 dt 5.12.2019, Ft nr 16serial 11352066
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 33,100 2019-10-29 2019-10-31 70010140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Qershor 2019, UM nr.451 dt 30.9.19, listepagese dt 21.10.19,ft nr 14 serial 11352064
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 5,850 2019-10-17 2019-10-18 67910140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Maj 2019, Um 394 dt 30.7.19, Listepagese dt 17.09.19, ft nr 13 serial 113520063
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 25,480 2019-07-22 2019-07-23 42910140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Mars 2019, Urdher Ministri 353 dt 28.6.19, ft nr 11 serial 11352061
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 11,310 2019-07-02 2019-07-05 40110140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi Shkurt 2019, Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 10 serial 11352060
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 17,960 2019-06-13 2019-06-18 33010140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim Perkthimi , Urdher Ministri nr 264 dt 30.04.2019, ft nr 9 serial 11352059
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 5,500 2019-05-28 2019-05-31 29210140012019 Shpenzime per honorare Min Drejtesise Sherbim perkthimi viti 2018, Urdher Ministri nr.12791 dt 26.12.18, ft nr 8 serial 11352058
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 132,090 2018-12-27 2019-01-18 7431014001 Shpenzime per honorare MIn Drejtesise sherbim perkthimi Urdher 12791 dt 26.12.2018 fat 7 dt 26.12.2018 seria 11352057
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 185,370 2018-07-06 2018-07-10 39910140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.6 dt.28.12.2017 serial 11352056
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 16,640 2017-07-25 2017-07-26 29110140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr 4405 dt.07.07.2017, fature nr.5 dt.12.07.2017 (11352055)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 52,100 2017-07-11 2017-07-13 24310140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi. Urdher nr.3093 dt.09.05.2017, fature nr3 dt.16.05.2017 (11352053)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave