Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBAKONSTRUKSION 187,958,600.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 16,636,299 2015-12-24 2015-12-28 73010140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH per qendren e paraburgimi Shkoder,kontrate 2012/286-137IPA 2011,fat nr 59 dt 27.11.2015,seri 72440753,shkrese nr 7970/1 dt 21.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 35,250,644 2015-12-24 2015-12-28 73110140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH per qendren e paraburgimi Shkoder,kontrate 2012/286-137IPA 2011,fat nr 61 dt 09.12.2015,seri 72440755,shkrese nr 7970/1 dt 21.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 24,933,452 2015-11-20 2015-11-23 58710140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH Ndert qend se parabur Shkoder,fat nr 27 d t31.07.2015,seri 72440671,8 dt 30.04.2015,seri 72440652,,sjkrese nr 5709 dt 17.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 42,591,649 2015-11-20 2015-11-23 57610140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH Ndert qend se parabur Shkoder,fat nr 53 dt 06.10.2015,seri 72440697,50 d 30.09.2015,seri 742240694,41 dt 31.08.2015,seri 72440685,shkrese nr 292/62 dt 17.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 27,564,559 2015-07-23 2015-07-24 36110140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH ndetim i qendrese se paraburgimit Shkoder,kontrate nr 2012/286-137IPA 2011,fat nr 55,02,03,04 dt 30.12.2014-31.03.2015,seri 72110594,72440596,72440597,72440598
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 40,981,997 2015-07-23 2015-07-24 5010140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH ndertim i qendrese se paraburgimit Shkoder,kontrate nr 2012/286-137IPA 2011,fat nr 24,36,38,48,54 dt 31.07.2014-29.12.2014,seri 72440563,72440575,72440577,72440587,72440593
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave