Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ABISSNET 12,483.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ABISSNET Tirane 667 2018-03-27 2018-04-03 13410140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ABISSNET Tirane 2,900 2017-07-13 2017-07-17 26910140012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH per Projektin EURALIUS - sherbim interneti. Kontrate grant nr.2014 346-900, fature nr.1749 dt. 11.04.2017(112322056)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ABISSNET Tirane 4,000 2016-09-15 2016-09-19 42110140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH fature interneti misioni EURALIUS. Fat.1469 dt.11.04.2016 (112321777)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ABISSNET Tirane 333 2015-12-29 2015-12-30 74910140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH EURALIUS kontrate nr 2014/346-900,fat nr 3030 dt 08.09.2015,seri 112318768
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ABISSNET Tirane 4,583 2015-05-20 2015-05-21 24610140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 Ministria e Drejtesise TVSH EURALIUS, IPA 2007 SHKRESA NR 3039 DT 27.04.2015 FAT NR 952 DT 30.03.2015 SR 112316688
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave