Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
A&T 2,301,600.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 453,600 2017-02-20 2017-02-21 6010140012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim Min Drejtesise blerje karburant per ngrohje qendrore. UP dt.31.01.2017, PV KBV dt.01.02.2017, njoftim fituesi dt.01.02.2017, Fature 153 dt.03.02.2017 (42993269), PV furnizimi dt.03.02.2017, FH 5 dt.03.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 954,000 2016-06-02 2016-06-03 23710140012016 Karburant dhe vaj Min Drejtesise blerje karburanti - UP 26.04.16, Njoft.fituesi 29.04.16, Fat.354 dt.03.05.16(2987304), FH.42 dt.03.05.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 303,960 2015-12-31 2016-01-05 77210140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602-Ministria e Drejtesise bl lende djegese up 6950/1 dt 6.11.2015 fat 148 dt 23.12.2015 seri 24429299 fh 128 dt 23.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) A&T Tirane 590,040 2015-11-27 2015-11-27 61210140012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 602-Ministria e Drejtesise materiale per ngrohje,up nr 6950/1 dt 06.11.2015,njoftim fit dt 10.11.2015,fat nr 134 dt 16.11.2015,seri 24416134,fh nr 90 dt 06.11.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave