Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
3H 104,584.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2020-03-17 2020-03-18 13510140012020 Paga baze Ministria e Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor H.Tola, Vendim Gjykate nr.9333 dt 13.11.18, Urdher nr.460/10 dt 12.4.19, PV veprim permba dt 8.5.19, Bordero paga Shkurt 2020
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2020-02-06 2020-02-12 4710140012020 Paga baze Ministria e Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor H.Tola, Vendim Gjykate nr.9333 dt 13.11.18, Urdher nr.460/10 dt 12.4.19, PV veprim permba dt 8.5.19, Bordero paga Janar 2020
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2020-02-03 2020-02-04 3710140012020 Paga baze Ministria e Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor H.Tola, Vendim Gjykate nr.9333 dt 13.11.18, Urdher nr.460/10 dt 12.4.19, PV veprim permba dt 8.5.19, Bordero paga Dhjetor 19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2019-12-05 2019-12-06 81110140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero nentor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2019-11-08 2019-11-12 73210140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero tetor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2019-10-10 2019-10-16 64810140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero Shtator 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2019-09-09 2019-09-12 55510140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero Gusht 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2019-08-02 2019-08-06 47410140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero Qershor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2019-07-08 2019-07-12 41210140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero qershor 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 10,000 2019-06-07 2019-06-11 32210140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero Maj 2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 3H Tirane 4,584 2019-05-08 2019-05-14 22610140012019 Paga baze Min Drejtesise Kalim shume ndalese ne page debitor Hamza Tola, Brodero Prill 2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave