Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
2LWEB 316,645.00 16 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 23,612 2018-08-03 2018-08-08 49310140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS hostim, Kontrate grant CRIS IPA 2018/395-806, , Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 36,418 2018-04-27 2018-05-02 22310140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Min. Drejtesise , TVSH Euralius, kontrat grant nr 2014/346-900, rimbursim tvsh-je per muajt Janar-Mars 2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 49,233 2018-03-27 2018-04-03 12510140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 12,217 2017-11-20 2017-11-23 42210140012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH Euralius Host dhe mirmbajtje suport, Kontrate grant nr.2014/346-900, fature nr.13, dt 04.09.2017, nr serial 46714413
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 24,472 2017-08-18 2017-08-21 32610140012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH per Projektin EURALIUS - mirembajtje faqe Web. Kontrate grant nr.2014 346-900, fature nr.09 DT. 03.07.2017(46714409)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 31,340 2017-07-13 2017-07-17 26310140012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH per Projektin EURALIUS - mirembajtje faqe Web. Kontrate grant nr.2014 346-900, fature nr.01, 10.03.2017,nr.03 10.05.2017 nr.04 dt.30.05.2017(46714401 46714403 46714404)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 7,616 2016-12-28 2016-12-30 71510140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH Euralius- hostim faqe Web. Shkresa nr.116 dt.22.12.2016; Fature 44 dt.06.12.2016 (18712494)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 7,728 2016-11-23 2016-11-24 57210140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise pagese TVSH Misioni EURALIUS. Shkrese nr 7373 dt 08.11.2016, fat.38 dt.02.09.2016 (18712488) hostim Web
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 23,109 2016-09-15 2016-09-19 43310140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Drejtesise TVSH per sherbim mirembajtje faqe web per misionin EURALIUS. Fat.37 dt.11.08.2016 (18712487)
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 7,713 2016-03-25 2016-03-25 11110140012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 -Min.Drejt. TVSH euralius Mirembajtje faqe web fat nr 28 date 03.02.2016 sr 18712478
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 7,790 2015-12-29 2015-12-29 73810140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH EURALIUS kontrate nr 2014/346-900,fat nr 21 dt 09.10.2015,seri 18712471
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 7,675 2015-12-29 2015-12-29 74110140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH EURALIUS kontrate nr 2014/346-900,fat nr 23 dt 02.12.2015,seri 18712473
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 47,352 2015-10-06 2015-10-06 47610140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete te tjera 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH EURALIUS,hostim mirembajtje faqe,kontrate garant nr 2014/346-900,fat nr 16,18,19 dt 03.06..2015,17.08.2015,seri 178712466,/468/469
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 7,868 2015-05-20 2015-05-21 24110140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 Ministria e Drejtesise TVSH EURALIUS,Kont nr 2014/346-900 shkresa nr 3039 dt 27.04.2015 fat nr 11 dt 10.04.2015 sr 18712461
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 14,679 2015-03-16 2015-03-17 11110140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 Ministria e Drejtesise TVSH EURALIUS,Nderitm hosrim faqe web,shkrese nr 9480 dt 24.12.2014 fat nr 5 dt 11.12.2014 sr 18712451
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 7,823 2015-03-16 2015-03-17 11610140012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1014001 Ministria e Drejtesise TVSH EURALIUS,NdertIm hostim faqe web,shkrese nr 9480 dt 24.12.2014 fat nr 6 dt 04.02.2015 sr 18712456
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave