Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"PIRRO" 716,000.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 5,000 2019-05-17 2019-05-22 25210140012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise ,Pritje percjellje ,UP nr 275 dt 3.5.19, pv format 4/1 dt 3.5.19, pv m.dorezim 3.5.19, ft nr 127 dt 3.5.19, serial 64785284, fh nr 34 dt 3.5.19,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 5,000 2019-05-17 2019-05-22 25110140012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise ,Pritje percjellje ,UP nr 257 dt 20.4.19, pv format 4/1 dt 25.4.19, pv m.dorezim 25.4.19, ft nr 119 dt 25.4.19, serial 64785276, fh nr 41 dt 25.4.19,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 8,000 2019-04-24 2019-04-26 18110140012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise pritje percjellje Urdher 216 dt 21.3.19, up 220 dt 25.3.19, pv prok 4/1 28.3.19, pv marrjes dorz. 28.3.19 ft 81 serial 69006287, fh nr 32 dt 28.3.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 8,000 2019-04-24 2019-04-26 17910140012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Drejtesise Pritje percjellje UP nr 219 dt 25.3.19, pv prok f.4/1 dt 25.3.19, pv m.dorezim dt 25.3.19, ft nr 73 serial 69006279 fh 29 dt 25.3.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2019-04-16 2019-04-18 15910140012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise pritje percjellje det.prapambetur ditar nr 27190, up nr 1842/2 dt 26.2.19, pv prok 4/1 dt 26.2.19, pv m.dorez dt 26.2.19, ft nr 47 seria 69006253, fh 15 dt 26.02.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 24,000 2018-06-28 2018-06-29 37810140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise, pritje percjellje, UP nen 100.000 lek nr 4913/10 dt 16.5.2018, PV.m dorezim dt 21.5.18, fh nr 43 dt 21.5.18, ft nr 10 serial 53967725
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2016-03-04 2016-03-04 7910140012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1014001 Min.Drej pritje-percjellje,urdher nr 1108/1 dt 11.02.2016,up nr 1108/3 dt 12.02.2016,pv dt 12.02.2016,fat nr 171 dt 12.02.2016,seri 27893722,fh nr 6 dt 12.02.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 636,000 2015-08-21 2015-08-24 40710140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise materiale,up nr 1246/1 dt 22.07.2015,ftese per oferte dt 22.07.2015,vleresi per dt 23.07.2015,fat nr 22 dt 28.07.2015,seri 22039722,fh nr 39 dt 28.07.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave