Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,484 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"ATELIER4" 2,187,563.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 759,563 2018-10-25 2018-10-29 58810140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise hartim projektzbat.per rehabilit. e arkives se MD. UP 4644.5 dt.18.07.18,ftese per oferte 4644.6 dt.18.07.18, vleresim perf. APP dt.20.07.18, kontr. nr.4644.8 dt.06.08.18, Urdher nr.4644.11 dt.24.09.18, PV 08.10.18,fat.105 1
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 120,000 2018-07-26 2018-07-30 45610140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e punimeve te hyrjes kryesore te Kolegjit te Apelit . UP nr.4 dt.27.04.2018, kontrate nr 4/9 dt 11.05.2018, fature nr.45 dt.27.06.2018 serial 58662608 raport permb dt 16.07.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 384,000 2018-06-20 2018-06-25 36410140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e riknostruksionit te ambjenteve te Kolegjit te Apelit te Vetingut. UP 1/33 dt.28.03.2018, kontrate nr 1/37 dt 30.3.18, raport permb dt 12.6.18, ft nr33 seri 45064496
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 231,000 2018-06-19 2018-06-21 35910140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e riknostruksionit te ambjenteve te Kolegjit te Apelit te Vetingut. UP 2/1 dt.01.12.2017, Njoftim fituesi 2/11 dt.08.12.2017, kontrate 2/12 dt.11.12.2017 raport 02.02.2018, fat. 21 dt.20.04.2018 serial 45064484
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 693,000 2018-06-19 2018-06-21 35810140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e riknostruksionit te ambjenteve te Kolegjit te Apelit te Vetingut. UP 2/1 dt.01.12.2017, Njoftim fituesi 2/11 dt.08.12.2017, kontrate 2/12 dt.11.12.2017 raport 02.02.2018, fat. 12 dt.03.04.2018 serial 45064475
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave