Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 30,683,199.00 65 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 286,604 2020-04-16 2020-04-22 21010140012020 Elektricitet Ministria e Drejtesise shpenzim energji elektrike Mars 2020, fat.nr.367522895
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 659,310 2020-03-19 2020-03-27 13910140012020 Elektricitet Ministria e Drejtesise shpenzim energji elektrike Shkurt 2020, fat.nr.366234311
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 489,932 2020-02-19 2020-02-21 6910140012020 Elektricitet Ministria e Drejtesise shpenzim energji elektrike janar 2020, fat.nr.364725601
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 555,670 2020-01-21 2020-01-22 92310140012019 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise Energji Elektrike Dhjetor 2019, Kontrate nr C-110816, Ft nr 332238259 dt 31.12.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 391,896 2019-12-12 2019-12-16 81710140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Nentor 2019, kontrate nr C-110816, ft nr 330926803
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 450,832 2019-11-21 2019-11-26 76810140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Tetor 2019, kontrate nr C-110816, ft nr 301652511
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 784,174 2019-10-23 2019-10-24 68610140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise shpenz. energji elektrike Shtator 2019, kontrate nr. C-110816,fature nr.300390871dt.30.09.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 682,060 2019-09-16 2019-09-18 58310140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Gusht 2019, Kontrate nr. C - 110816, Ft nr 299129160 dt 31.08.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 770,276 2019-08-22 2019-08-28 52910140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Korrik 2019, Kontrate nr. C - 110816, Ft nr 297870123 dt 31.07.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 806,042 2019-07-24 2019-07-25 44410140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Qershor 19, Kontrate nr. C - 110816, Ft nr 296560314 dt 30.06.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 583,778 2019-06-14 2019-06-18 35510140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise shpenz. energji elektrike maj 2019, kontrate nr. C-110816,fature nr.295250504 dt.31.05.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 627,022 2019-05-15 2019-05-20 23810140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise shpenz. energji elektrike prill 2019, kontrate nr. C-110816, ft nr 294052868
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 474,021 2019-04-19 2019-04-24 16710140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Mars 2019, kontrate nr C-110816, ft nr 292773597
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 518,248 2019-03-20 2019-03-21 9110140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike shkurt 2019, kontrate nr C-110816, ft nr 291421604
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 421,188 2019-02-25 2019-02-28 5610140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Janar 2019, kontrate nr C-110816, ft nr 305927825
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 538,420 2019-01-31 2019-02-07 2610140012019 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji Elektrike Dhjetor 2018, kontrate nr C-110816, ft nr 304596592
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 325,853 2018-12-18 2018-12-21 68910140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Nentor 2018 , Kontrate C-110816, Ft nr.303624750, dt 30.11.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 450,724 2018-12-06 2018-12-07 66810140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Fature Sistemuese periudhe 31.8.18-5.10.2018, det.prapambetur ditar nr 17349, , Kontrate C-110816, Ft nr.290246362, form.ankese 946082 dt 28.4.17, forml.ankes 1224169 dt 24.10.18, fo.ank 1224120
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 325,342 2018-12-06 2018-12-07 66410140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Tetor 2018, Det.prapambetur ditar 17276 , Kontrate C-110816, Ft nr.290204601
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 490,957 2018-09-19 2018-09-21 53110140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike Gusht 2018, kontr nr.C-110816, ft nr 288648899 dt 31.08.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 489,519 2018-08-27 2018-08-29 51410140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise Energji Elektrike Korrik 2018, ft seri 287490289
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 373,200 2018-07-12 2018-07-16 42710140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike Qershor 2018, kontr nr.C-110816, ft nr 254313814 dt 30.06.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 437,458 2018-06-19 2018-06-21 35210140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise Energji Elektrike MAJ 2018, ft seri 253197100
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 254,485 2018-05-17 2018-05-21 27210140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise Energji Elektrike Prill 2018, ft seri 251953963
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 419,520 2018-04-16 2018-04-18 16710140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise, Energji Elektrike Mars 2018, kontrate c-110816, ft nr 250799716 dt 31.03.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 420,070 2018-03-13 2018-03-20 11010140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike shkurt 2018, kontr nr.C-110816, ft nr 249628050 dt 28.02.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 460,313 2018-02-20 2018-02-22 6810140012018 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise Energji elektrike Janar 2018,kontrate C-110816 , nr fatures 248373148
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 467,921 2018-01-26 2018-01-30 2810140012018 Elektricitet 1014001 Min. Drejtesise pagese energji elektrike Dhjetor 2017, FT 247077849 dt 31.12.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 409,957 2017-12-22 2017-12-29 5360140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise shpenz energji elektrike. Fature 242391627 31.08.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 336,460 2017-12-20 2017-12-28 49910140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji Nentor 2017. Fature 246030560 dt.30.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,774 2017-12-20 2017-12-26 51610140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji Tetor 2017. Fature 244765059 dt.31.10.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 330,677 2017-11-20 2017-11-22 43310140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji Shtator 2017. Fature 243620340 dt.30.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 484,398 2017-08-30 2017-08-31 34210140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji korrik 2017. Fature 240984183 dt.31.07.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 472,961 2017-07-25 2017-07-26 28410140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji qershor 2017. Fature 239992089 dt.30.06.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 308,267 2017-07-07 2017-07-10 23110140012017 Elektricitet 1014001 Ministria e Drejtesise energji maj 2017. Fature 655527883 dt.31.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 261,904 2017-05-18 2017-05-19 19910140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike prill 2017. Kontrate C-110816, fature nr.654157175 dt.30.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 6,866 2017-04-27 2017-05-02 15610140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise kamatvonesa dhjetor 2014 - janar 2015. Raport OSHEE dt.26.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 376,182 2017-04-27 2017-05-02 15510140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji mars 2017. Fature 65256605 dt.31.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 387,249 2017-03-27 2017-03-29 10710140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji shkurt 2017. Fature 651454289 dt.28.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 540,859 2017-02-20 2017-02-21 5810140012017 Elektricitet 1014001 Min Drejtesise energji elektrike janar 2017. Fature 650539446 dt.31.01.2017, kontrate nr.C-110816
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave