Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,902 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,384,606.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NIKO MERKAJ Tirane 14,600 2019-06-27 2019-07-03 37710140012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Drejtesise Materiale te tjera - perde shirit, up nr 319 dt 30.5.19, pv. prok KPVV dt 30.5.2019, pv. marrjes dorezim dt 30.05.19, ft nr 28 serial 70754841, fh nr 53 dt 30.5.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARTEO 2018 Tirane 5,700 2019-06-26 2019-06-28 36310140012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Materiale te tjera, brave doreze dere, UP nr. 289 dt 9.5.19, UP nr.301 dt 13.5.19, pv. KPVV dt 3.6.19, ft nr 16, serial 73015927, pv marrjes dorezim dt 3.6.19, fh nr 55 dt 3.6.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 14,000 2019-05-22 2019-05-24 26710140012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Drejtesise Blerje materiale, UP nr 302 dt 13.05.2019, PV prokurimi dt.13.05.2019, Fature nr.678 dt.13.05.2019 serial 7644114, PV marrje ne dorezim dt.13.05.2019, F.Hyrje nr.49 dt.13.05.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 96,000 2019-04-24 2019-04-26 18510140012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Materiale te personalizuara, Urdher Prokurimi format 4/1 dt 21.3.19, PV m.dorezim dt 9.4.19, ft nr 303 dt 9.4.2019 serial 67523353 fh nr 36 dt 9.4.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alfa Services shpk Tirane 37,500 2019-04-19 2019-04-24 17310140012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Shpenzime Materiale te tjera - karte aksesi, Urdher prokurimi nr 200 dt 13.03.19, pv prok 4/1 dt 20.03.2019, ft 56 seria 71561006, pv m.dorez dt 20.3.19, fh 7 dt 20.03.2019
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PC STORE Tirane 47,732 2019-04-16 2019-04-19 15610140012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Blerje Materiale Elektronike (pagese e anulluar me kerkese thesari) UP 179 dt 4.3.19, Proces Verb KPVV dt 5.3.19, ft seri 71340349, pv.marrj dorez dt 5.3.19, fh nr 16/1 dt 5.3.19
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 10,500 2018-12-13 2018-12-17 67510140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Kartevizita, up nr 11585/1 dt 19.11.18, pv dt 23.11.18 kpvv, pv m.dorezim dt 23.11.18, ft 246 seri 69334720, fh nr 91 dt 23.11.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PC STORE Tirane 12,600 2018-11-15 2018-11-20 63410140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Materiale te tjera, up nr 10634/4 dt 23.10.18, pv dt 25.10.18, kpvv, pv m dorezim dt 25.10.18, ft nr d4215 ser 70352815, fh nr 76 dt 25.10.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VIRGGJINUSHE PELUSHI Tirane 1,640 2018-08-03 2018-08-08 47510140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale, UP nr.5633 dt.21.05.2018, PV KPBV dt.13.07.2018, PV marrje ne dorezim dt.15.07.2018, Fat. 63671803 dt.15.07.2018, FH 53 dt.15.07.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 93,600 2018-05-17 2018-05-21 28210140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise Blerje materiale te personalizuara, up nr 3327/1 dt 26.3.18, pv. m.dorezim dt 10.4.18, fh nr 31 dt 10.4.18, ft seri 57776851
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PIK CREATIVE Tirane 12,724 2018-05-17 2018-05-21 28410140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise roll up me mekanizem, up nr.5181/1 dt 8.5.18, pv m.dorezim dt 8.5.18, fh nr 37 dt 8.5.2017, ft seri 62078115
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) JUPITER GROUP Tirane 4,200 2018-04-16 2018-04-18 16610140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise blerje antene dhe kabell tv, up 3365/1 dt 26.3.18, ft ofert 3365/2 dt 26.3.18, njf dt 28.3.18, pv m.dorz dt 30.3.18, ft seri 56236230
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FATMIR ALI KORRIKU Tirane 117,600 2018-04-05 2018-04-10 15410140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise blerje vazo lulesh, up 1933/1 dt 10.5.17, formualari nr 5 dt 10.5.2017, pv mdorezim dt 10.5.17, fh nr 27 dt 10.5.17, ft seri 48951420
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Oltjan Dautaj Tirane 34,680 2018-02-13 2018-02-16 4610140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.Drejtesise blerje gotash dhe filxhana, Up 5366/2 dt 11.9.17, ft of dt 11.9.17, njf 13.9.17, pv dt 13.9.17, ft serial 42901135, fh nr 67 dt 19.9.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 13,880 2017-12-15 2017-12-18 48810140012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise Furnizime dhe materiale te tj zyre dhe te pergjith, FT nr 15 dt 18.09.2017 (10209265), FT nr.60 dt.60 dt. 11.09.2017 (8897866), FT19 dt22.9.2017 (11545114), FT 160 dt.13.09.2017(46805990),FT 369 dt.13.9.17 FT 942 dt 2.10.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 8,300 2017-09-20 2017-09-22 38110140012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Sherbime te tjera - Sherbimet bankare Min Drejtesise printime, bl.materiale. UP 4096 08.08.17, PV5 dt.08.08.17 fat.6 dt.08.08.17, PV5 dt.15.08.17 fat.132 dt.15.08.17; UP 12.07.17 PV5 dt.12.07.17 fat.13 dt.12.07.17, PV emergj.31.08.17 fat.98 01.09.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 80,100 2016-07-04 2016-07-06 28610140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale elektronike. UP dt.18.04.16; PV form.5 dt.18.04.16;Fat.30 dt.18.04.16 (28124538);FH 35 dt.18.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GENTIAN KOTE Tirane 15,350 2016-06-22 2016-06-28 28310140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale. UP 3822/1 dt.25.05.16; PV form.5 dt.25.05.16; Fat.63 dt.25.05.16 (00263); FH 53 dt.25.05.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 11,200 2016-06-02 2016-06-07 24410140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blerje materiale - UP dt.16.05.16, PV.5 dt.16.05.16, Fat.482 dt.16.05.16 (35608305), FH.47 dt.16.05.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NIKO SELENICA Tirane 8,100 2016-06-02 2016-06-03 24510140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min Drejtesise blere materiale. UP dt.08.04.16, PV.5 dt.08.04.16, Fat.55 dt.08.04.16, FH.31 dt.08.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ISMAIL ALUSHANI Tirane 89,600 2016-04-18 2016-04-19 15110140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 -Min.Drejt. Blerje karta identifikuese per punonjesit up nr 985/1 date 09.03.2016 pv nr 5 date 09.03.2016 fat nr 34 date 09.03.2016 fh nr 16 date 09.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 8,000 2016-03-24 2016-03-24 130110140012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 -Min.Drejt. blerje brave dere up nr 991/1 date 10.03.2016 pv nr 5 date 10.03.2016 fat nr 421 date 10.03.2016 sr 31489240 fh 21 date 11.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 636,000 2015-08-21 2015-08-24 40710140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise materiale,up nr 1246/1 dt 22.07.2015,ftese per oferte dt 22.07.2015,vleresi per dt 23.07.2015,fat nr 22 dt 28.07.2015,seri 22039722,fh nr 39 dt 28.07.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HALIL VATHI Tirane 4,000 2015-04-14 2015-04-14 16410140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise blerje flamur UP 1373/1 dt.24.03.15 pcv 5 dt.24.03.15 ft.44 dt.24.03.15 serial 00048444 fh 11/1 dt.24.03.15
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IRENA CASLLI Tirane 7,000 2015-04-14 2015-04-14 16110140012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1014001 Ministria e Drejtesise kurore me lule UP1406/1 dt.20.02.15 pcv 5 dt.20.02.15 ft.36 dt.20.02.15 serial 7826265
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave