Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 3,226 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,308,494,757.00 3,226 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 637,862 2018-11-06 2018-11-08 69910120012018 Sherbimet bankare - Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese - Transferime korrente per institucionet jo-fitimprurese te huaja Ministria e Kultures 1012001,transferte per 4970 euro ,kurs kemb.127.7,sipas urdherit nr.734.dt.05.11.18.kontrata nr.18 141dt.25.10.2018.fat.nr.25.dt.25.10.2018.projekt Nje dritare ne artin mesjetar shqiptar ne sallat Miro UNESCO
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) NetTrade Albania Tirane 1,937,160 2018-11-06 2018-11-08 70110120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 825.dt.31.10.2018.seria 68170825,urdher nr 712.dt.26.10.2018.kontrata nr.8224.dt.29.10.2018.proc.md.dt.31.10.2018.flet hyrje nr.39.dt.31.10.2018.proj Rijetezimi i bibliotekave shkollore
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQ.KULT.ART "ODA DIBRANE" Tirane 120,000 2018-11-06 2018-11-08 70510120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.29.dt.30.10.2018.seria 005096.urdher 121.dt.19.02.2018.pika.98.kontrata nr.2486.dt.12.04.2018.raport nr.8361.dt.08.11.2018.projekti Oda Dibrane
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 51,000 2018-11-06 2018-11-08 70210120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 201.dt.03.04.2018.kontrata nr.3256.dt.14.05.2018.sipas listepageses Edmond Cali,projekti Perkthime letrare
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 111,099 2018-11-06 2018-11-08 70010120012018 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,terheqje 870 euro ,kursi kembimit 127.7 leke sipas Autorizimit nr.7500.dt.01.10.2018.Autorizimi nr.8015.dt.18.10.2018
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) A.T.K. Tirane 120,000 2018-11-06 2018-11-08 70310120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 36.dt.06.11.2018.seria 6089187.urdher 121.dt.19.02.2018.pika 49.kontrata 3457.dt.17.05.2018.raport monitorimi nr.8428.dt.06.11.2018,projekt Atlas i Tranzicionit
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 61,200 2018-11-06 2018-11-08 70910120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 201.dt.03.07.2018.kontrata nr.3361.dt.14.05.2018.pr.verbal nr 3361 1.dt.06.11.2018.listepagesa Nentor 2018 Alina Karaulli,projekti Perkthimi Letrar
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA "ARTPLUS" Tirane 1,500,000 2018-11-06 2018-11-08 70810120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.30.dt.05.11.2018.seria 06727326,urdher nr 659.dt.05.10.2018.kontrata nr.7309 6.dt.05.10.2018.raport final nr 7309 8 dt.06.11.2018.projekti Koncerti Ambel e thart i kantautorit Shpat Deda
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) A R B E R Tirane 18,432 2018-11-06 2018-11-08 70610120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 3679.dt.29.09.2018.seria 64798424.urdher 637.dt.19.09.2018.kontrata nr.7266 3.dt.20.09.2018.monitorim nr 7266 5.dt.05.10.2018.projekti Akomodimi dhe kuota ushqimore e ekspertit te ICOMOS
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 489,092 2018-11-06 2018-11-08 70710120012018 Sherbimet bankare - Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,per transferte te 3805 euro sme kurs 127.7 leke sipas urdherit nr 669.dt.11.10.2018.urdher 740.dt.06.11.2018.fat.a 2018 143.dt.16.10.2018 per qera salle ne Essen Gjermani
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA KULTURA SKAMPA Tirane 160,000 2018-11-06 2018-11-08 70410120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.10.dt.01.11.2018.seria 4668237.urdher 121.dt.19.02.2018.pika 88.kontrata nr.2437.dt.11.04.2018.raport monitorimi 8391.dt.05.11.2018,projekti Takim kombetar i Orkestres se Harqeve
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) PLEJAD Tirane 600,000 2018-11-06 2018-11-08 71010120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 23.dt.06.11.2018.seria 62270773,urdher 121.dt.19.02.2018.pika 16.kontrata nr.1562.dt.06.03.2018.raport monitorimi nr.8433.dt.06.11.2018.projekti Shqiperia e Bukur
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 825,836 2018-11-05 2018-11-07 69410120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese - Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,terheqje per 6467 euro, kurs kembimi 127.7 leke sipas autorizimit nr.8389.dt.05.11.2018.autorizim nr.8280.dt.30.10.2018.Urdher nr.733.dt.05.11.2018
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) TREZHNJEVA Tirane 256,860 2018-11-05 2018-11-07 69710120012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.2738.dt.31.10.2018.seria 52637536,u.prok.nr.6.dt.05.01.2018.raport nr.188.1.dt.11.01.18.njoftim fit.188.2.dt.11.01.18.kontrate nr.188.3dt.11.01.18.proc.md.dt.31.10.18.shkres nr.8394.dt.05.11.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 178,200 2018-11-05 2018-11-07 69810120012018 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,terheqje 1584 dollar me kurs kembimi 112.5 leke,sipas Autorizimit nr.7521.5.dt.05.10.2018
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 116,736 2018-11-01 2018-11-06 68510120012018 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,terheqje per 912 euro,kursi kembimit 128 lek sipas autorizimit nr.8304.dt.31.10.2018.urdher nr.689.dt.19.10.2018.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 61,200 2018-11-01 2018-11-06 68910120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher nr.201.dt.03.04.2018.kontrata 3197.dt.09.05.2018.proc.verb. nr.3197.1.dt.01.11.2018,listepagesa nentor 2018 Flavia Kaba.projekti Perkthimi letrar,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Ajola Daja Tirane 120,000 2018-11-01 2018-11-06 68710120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.5.dt.30.10.2018.seria 000892.urdher 121.dt.19.02.2018.pika 26.kontrata 2193.dt.30.03.2018,raport monitorimi nr.8311.dt.30.10.2018.projekti Balcan's Gate Edicioni IV
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DATECH Tirane 513,315 2018-11-02 2018-11-06 69110120012018 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Ministria e Kultures 1012001,likujdim perfundimtar fatura nr.33.dt.29.06.2017.seria 45693671,u.prok. nr.386.dt.20.10.2015.u.prok.nr.386.1.dt.20.10.2015.proc.5214.dt.20.10.2015.proc.5214.4.dt.14.12.2015.kontrat.nr.554.dt.02.02.2016
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 6,242,816 2018-11-01 2018-11-06 68610120012018 Sherbimet bankare - Transferime korrente per institucionet jo-fitimprurese te huaja Ministria e Kultures 1012001,transferte per 48664 eurome kurs 128 lek,komision 108 euro sipas urdher nr 721.dt.30.10.2018.shkrese 20.shkurt 2018.vkm nr.538.dt.19.09.2018 per pjesmarrjen e Shqiperise ne marrveshjen e pjeseshme te KE
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 28,385 2018-11-02 2018-11-06 69310120012018 Posta dhe sherbimi korrier Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr 4567.dt.26.10.2018,serial 61415667
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 100,000 2018-11-02 2018-11-06 69210120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 121.dt.19.02.2018.pika 40.kontrata nr.4148.dt.18.06.2018.liste pagesa nentor 2018 Suela Bako,raport monitorimi nr.8345.dt.01.11.2018.projekti Tri gra
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ORA (K71505003O) Tirane 400,000 2018-11-01 2018-11-06 68610120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.10.dt.30.11.2012.seria 03594710,urdher nr.427.dt.21.11.2012.urdher 427.1.dt.23.11.2012.proc.verb.nr.8575.dt.23.11.2012.kontrate nr.8581.dt.23.11.2012.memo nr.8337.dt.01.11.2018.pr.verb.8811.1.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) FONDAC.I BAMIRESISE PER NJEREZ.NE NEVOJE Tirane 160,000 2018-11-01 2018-11-06 68810120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,likujdim fature nr.5.dt.31.10.2018.seria 64618205.urdher nr.121.dt.19.02.2018.pika 34.kontrata nr.3758.dt.31.05.2018.raport monit.nr.8312.dt.31.10.2018.projekti At sergei
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DATECH Tirane 650,631 2018-11-02 2018-11-06 69010120012018 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Ministria e Kultures 1012001,likujdim perfundimtar fatura nr.33.dt.29.06.2017.seria 45693671,u.prok. nr.386.dt.20.10.2015.u.prok.nr.386.1.dt.20.10.2015.proc.5214.dt.20.10.2015.proc.5214.4.dt.14.12.2015.kontrat.nr.6156.dt.11.12.2015
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,444,091 2018-11-01 2018-11-02 68010120012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Kultures 1012001,pagat Tetor 2018 sipas listepageses tetor 2018,nr.punonjesve plan 91,fakti 78
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,549,635 2018-11-01 2018-11-02 67910120012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Kultures 1012001,pagat Tetor 2018 sipas listepageses tetor 2018,nr.punonjesve plan 91,fakti 78
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,053,440 2018-11-01 2018-11-02 67810120012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Kultures 1012001,pagat Tetor 2018 sipas listepageses tetor 2018,nr.punonjesve plan 91,fakti 78
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 62,511 2018-11-01 2018-11-02 68110120012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Kultures 1012001,pagat Tetor 2018 sipas listepageses tetor 2018,nr.punonjesve plan 91,fakti 78
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 136,261 2018-11-01 2018-11-02 68410120012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Kultures 1012001,pagat punonjesit me kontrate Tetor 2018 sipas listepageses tetor 2018,shkresa e MF.nr.17911.85.dt.07.03.2018.VKM nr.60.dt.31.01.2018.shkresa nr.6457.dt.13.06.2018 nr punononjesve fakt 30
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 309,989 2018-11-01 2018-11-02 68210120012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Kultures 1012001,pagat punonjesit me kontrate Tetor 2018 sipas listepageses tetor 2018,shkresa e MF.nr.17911.85.dt.07.03.2018.VKM nr.60.dt.31.01.2018.shkresa nr.6457.dt.13.06.2018 nr punononjesve fakt 30
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 268,789 2018-11-01 2018-11-02 68310120012018 Paga baze - Shtese page per funksionin Ministria e Kultures 1012001,pagat punonjesit me kontrate Tetor 2018 sipas listepageses tetor 2018,shkresa e MF.nr.17911.85.dt.07.03.2018.VKM nr.60.dt.31.01.2018.shkresa nr.6457.dt.13.06.2018 nr punononjesve fakt 30
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 68,000 2018-10-30 2018-11-01 67210120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher nr.201.dt.03.04.2018.kontrata nr.4326.dt.22.06.2018.projekti Perkthimi Letrar sipas listepageses Tetor 2018 Luljeta Lleshanaku
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) MULTI MEDIA STUDIO NOSITI (K42109004G) Tirane 280,000 2018-10-30 2018-11-01 67710120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher 121.dt.19.02.2018.pika31.kontrata nr 4580.dt.03.07.2018.fatura nr.77.dt.10.10.2018.seria 51576327.raport monitorimi nr.8169.dt.25.10.2018.projekti Dea Open Art International Film Festival
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,920 2018-10-30 2018-11-01 66710120012018 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,pagese per dieta sipas Autorizimit nr.7385 4.dt.17.10.2018.autorizim nr.7385.2.dt.28.09.2018.autorizim nr.8053.dt.19.10.2018.listepagesa tetor 2018.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 70,260 2018-10-30 2018-11-01 66810120012018 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,pagese per dieta sipas Autorizimit nr.7385 4.dt.17.10.2018.autorizim nr.7385.2.dt.28.09.2018.autorizim nr.8053.dt.19.10.2018.listepagesa tetor 2018.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 23,420 2018-10-30 2018-11-01 66910120012018 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,pagese per dieta sipas Autorizimit nr.7385 4.dt.17.10.2018.autorizim nr.7385.2.dt.28.09.2018.autorizim nr.8053.dt.19.10.2018.listepagesa tetor 2018.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) CLEAN FAST Tirane 48,000 2018-10-30 2018-11-01 67510120012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Ministria e Kultures 1012001,ur.prok.nr.325.dt.24.05.2018.ftese nr.3603.2.dt.24.05.2018.proc.verb.nr.3603.3.dt.25.05.2018.kontrata nr.3603.5.dt.31.05.2018.fatura nr.270.dt.06.10.2018.seria 53559820.pr.verb md dt.06.10.2018
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,500 2018-10-30 2018-11-01 67310120012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001,pagese per Lediana Bardhi sipas listepageses Tetor 2018,urdher nr 648.dt.25.09.2018.VKM.nr.335.dt.02.09.1997,fatura nr 189424304949250434
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ORA FILM Tirane 112,000 2018-10-30 2018-11-01 67610120012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,urdher nr.121.dt.19.02.2018.pika 24.kontrata nr.4303.dt.21.06.2018.fatura nr 33.dt.15.10.2018.seria.52751448.raport monitorimi nr.8191.dt.26.10.2018.projekti Festivali Nderkombetar i Filmit per te drejtat e njer
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave