Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AlbertHasanaj 389,800.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 111,000 2016-12-29 2017-01-06 59110060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001- Min Transportit dhe Infrastrukures larje automjete korrik gusht 2016 kontr 13/6 dt 13.06.2016 vd fat 6,7 dt 19.12.2016 seri 10529156,10529127
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 59,000 2016-11-24 2016-11-30 51210060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 1006001- Min Transp Infrastr larje automjete kontr vd 13/6 dt 13.06.2016 fat 5 dt 15.11.2016 sr 10529155 evidence bashkelidhur per tetor 16
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 59,000 2016-10-25 2016-11-02 45110060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 - Min Transp dhe Infrast larje automjete kontr vd 13/6 dt 13.06.2016 vd fat 4 dt 10.10.2016 sr 10529154 evid bashkelidhur shtator 2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 118,000 2016-09-08 2016-09-13 40410060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001- Min Transportit dhe Infrastrukures larje automjete korrik gusht 2016 kontr 13/6 dt 13.06.2016 vd fat 2 dt 01.09.2016 sr 10529152 fat 3 dt 02.09.2016 sr 10529153 evidence bashkelidhur korrik gusht 2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 42,800 2016-08-23 2016-08-30 36810060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures larje automjete up 11 dt 04.05.2016 fat 1 dt 11.07.2016 sr 10529151 ft ofert 05.04.2016 njoft fit 09.06.2016 kontr 13/6 dt 13.06.2016 ev bashkelidhur per qershor 16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave