Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ASTRITKOLLI 4,638,500.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ASTRIT KOLLI Tirane 900,000 2018-02-06 2018-02-08 6510060012018 Sherbime te printimit dhe publikimit MIE pages printim licencash njoftim 28.12.17 procesverbal dt 28.12.17, up 59 dt26.12.17 fat nr 650(56555698 dt 29.12.2017 fh dt 29.12.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ASTRIT KOLLI Tirane 3,240,000 2015-12-30 2015-12-31 69610060012015 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MTI -Shpenzime prodhim licensa urdh kvo nr 6045 dt 02.12.15 urdh gr pune 6045/1 d t02.12.15 up 6045/2 dt 02.12.15 kontr 6045/3 dt 28.12.15 fat 40 dt 29.12.15 sr 9250965 fh 43 dt 29.12.15 pv marje dorz 29.12.2015 njoft fit 23.12.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ASTRIT KOLLI Tirane 375,000 2015-12-28 2015-12-30 67910060012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1006001 MTI -Shpenzime BLERJE KARTOLINA PER VITIN E RI UP 37 DT 22.12.2015 FTES PER OFERTE 23.12.2015 NJOFT FIT 28.12.2015 FAT 34 DT 28.12.2015 SR 9250934 FH 42 DT 28.12.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ASTRIT KOLLI Tirane 95,000 2015-12-17 2015-12-23 62910060012015 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI -Shpenzime bl baner strukture metalike up 29 dt 27.11.2015 pv 27.11.2015 form 5 fat 538 dt 27.11.2015 sr 9251619 tre oferta
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ASTRIT KOLLI Tirane 28,500 2015-05-05 2015-05-08 23010060012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1006001 MTI -Shpenzim printim dhe lidhje libri up 10 dt 02.04.2015 pv 02.04.2015 form 5. fat 23 t 03.04.2015 sr 7837079 fh 8 dt 03.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave