Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARJONTRAVEL&TOUR(K31516033R) 3,119,660.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 151,000 2016-07-20 2016-07-22 31410060012016 Udhetim jashte shtetit 1006001- MTI bileta avioni urdh 1759/4 dt 15.06.2016 up 20 dt 16.06.2016 ftes oferte 17.06.2016 njoft fit 17.06.2016 fat 263 dt 17.06.2016 sr 27781864
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 171,948 2016-06-27 2016-06-29 26410060012016 Udhetim jashte shtetit 1006001 Min Trransp dhe Infrastrukt bileta avioni vjene austri Guzja/ Keri urdh 2545/1 dt 02.06.2016 pv emergjence form 4 dt 03.06.2016 fat 244 dt 03.06.2016 sr 27781845
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 444,182 2016-05-26 2016-05-31 20710060012016 Udhetim jashte shtetit 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures bileta avioni Trieste/Vjene/Gjeneve urdh 2059/2 dt 10.05.2016 pv emergjence form 4 dt 10.05.2016 fat 183 dt 10.05.2016 sr 27781784 urdh 2264 dt 06.05.2016 pv emergj form 4 dt 10.05.2016 fat 182 dt 10.0
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 128,055 2016-05-18 2016-05-24 20110060012016 Udhetim jashte shtetit 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures bileta avioni bruksel pv emergjence nr 4 dt 01.03.2016 fat 67 dt 01.03.2016 sr 27781668
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 569,583 2016-05-16 2016-05-18 17710060012016 Udhetim jashte shtetit 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures bil avioni urdh min 1739 dt 08.04.2016 up 9 dt 18.04.2016 ft ofert dt 19.04.2016 fat 145 dt 20.04.2016 sr 27781746 urdh min 759/2 dt 26.02.2016 pv emergj 26.02.2016 fat 59 dt 26.02.2016 sr 27781660
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 393,725 2016-04-05 2016-04-12 12010060012016 Udhetim jashte shtetit 1006001- Min Transp dhe Infrastruktures bileta avioni Londer per Haxhinasto/Keri/ Bruksel Kotri / Guzja umin 1309 d t11.03.16 pv emergj 11.03.16 fat 88 dt 11.03.16 sr 27781689 umin 1310 dt 11.03.16 pv emergjence 11.03.16 fat 87 dt 11.03.1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 34,975 2016-04-11 2016-04-12 12710060012016 Udhetim jashte shtetit 1006001- Min Transp dhe Infrastruktures bileta avioni Beograd E.Thana/ Z.Guzja urdh min 1639 dt 01.04.2016 pv emergjence nr 4 dt 01.04.2016 fat 118 dt 01.04.2016 sr 27781719
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 111,600 2015-12-23 2015-12-30 65510060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenzime blerje bileta avioni Totozani/Prebibaj fat 433 dt 09.12.2015 sr 27781526 urdh min 5784/2 dt 02.12.2015 up 33 dt 07.12.2015 ftese per ofert dt 08.12.2015 njoft fit dt 09.12.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 134,031 2015-11-18 2015-12-07 55010060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenzime blerje bileta avioni ABudo. ATotozani, urdh min 4993/2 dt 16.10.2015 pv emergj nr 4 dt 16.10.2015 fat 370 dt 16.10.2015 sr 18928963
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 61,691 2015-11-18 2015-11-25 55610060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenzime bileta avioni Th.Plaku urdh min nr 5169/1 dt 05.11.2015 pv emergjence nr 4 dt 06.11.2015 fat 397 dt 06.11.2015 sr 18928990
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 3,122 2015-11-10 2015-11-13 54510060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenzime rimb diference bileta avioni Z.Guzja urdh 3724/1 dt 06.11.2015 fat 03.07.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 57,447 2015-06-23 2015-06-26 33210060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 1006001- MTI bl bileta avioni Z.Guzja Th. Plaku urdh min 3172 1 dt 02.06.2015 pv emergj 02.06.2015 fat 232 dt 02.06.2015 sr 18928825
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 169,927 2015-05-05 2015-05-08 22810060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenzime bl bileta avioni fat 141 dt 10.04.2015 sr 18928724 fat 160 dt 17.04.2015 sr 18928753 urdh min 855.2 dt 10.04.2015 urdh 2365 dt 17.04.2015 pv emergj 17.04.2015 10.04.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 451,305 2015-03-26 2015-03-30 17510060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenz.blerjebileta avioni Haxhinasto,Keri Manjani,Totozani,Guzja urdh min 1415 5dt13.02.15 urdh min1156 2dt 19.03.15 u min 1517 dt 06.03.15 fat97dt13.03.15sr18928690,f99dt19.03.sr18928692fat100 sr18928693 f83 dt06.03sr18928676
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARJON TRAVEL &TOUR (K31516033R) Tirane 237,069 2015-03-06 2015-03-10 12610060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenzime bl bileta avioni fat 65 dt 18.02.2015 sr 18928658 urdh min 1096 dt 18.02.2015 pv form 4 dt 18.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave