Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AR&LOTravel-BluTourOperator 4,923,826.00 30 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 87,330 2020-03-04 2020-03-10 14510060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avion prag autorizim nr 1838dt 17.2.20, up 10 dt17.2.20, ftes ofert dt 17.2.20, njoft fitu dt.17.2.20, fat nr 211 dt.17.2.20 (87583311)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 159,500 2020-02-10 2020-02-13 7710060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 155 dt.8.1.20, up nr 2 dt.08.1.20, ftes ofert dt.8.1.20, njoft fit dt.8.1.20, fat nr 32 (82197982 dt.8.1.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 69,900 2019-12-24 2019-12-27 113210060012019 Udhetim jashte shtetit MIE pagese bilete avioni autorizim 10018/1 dt 21.11.19 up 90 dt 21.11.19 ftesa 21.11.19 fituesi 21.11.2019 fat nr 1614 dt 21.11.19 (82197714)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 380,500 2019-07-02 2019-07-04 57210060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni letoni autorizim nr.4983/1 dt.12.6.19, up nr.46 dt.12.6.19, ftes oferte dt.12.6.19, njoft fituesi 12.6.19, fat nr763 dt.12.6.19(76240863)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 553,000 2019-05-09 2019-05-13 41410060012019 Udhetim jashte shtetit MIE blerje bilete ftesa ofert 19.3.19 up 21 dt 19.3.19 njoftim fituesi 19.3.19 fat nr 321 dt 19.3.19(74983621) autorizim 3043 dt 13.3.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 41,500 2019-04-19 2019-04-26 34010060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bilete avioni beograd , ft per oferte dt. 01.04.2019, urdher prok. nr. 24 dt. 01.04.2019, njoft. fit. dt. 01.04.2019, fat. nr.387 dt.01.04.2019 (74983687) , autorizim nr.3636 dt.28.03.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 135,500 2019-04-04 2019-04-08 27010060012019 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI URDHER PROK NR 19 DT 8.3.2019 FTESA PER OFERTE 8.3.2019 NJOFTIM FITUESI 8.3.2019 FAT NR 298DT 8.3.2019 (74983598) autorizim 2925 DT 8.3.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 72,000 2019-04-04 2019-04-08 27110060012019 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI URDHER PROK NR 20 DT 11.3.2019 FTESA PER OFERTE 11.3.2019 NJOFTIM FITUESI 11.3.2019 FAT NR 310 DT 11.3.2019 (74983610) autorizim 2925 DT 8.3.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 114,900 2019-03-15 2019-03-20 21510060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, akomodim ne hotel fat nr.3304 dt. 3.12.18, (71349604), autorizim nr.15230 dt.5.11.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 410,000 2019-02-08 2019-02-22 7310060012019 Udhetim jashte shtetit MIE pagese blerje avioni ftesa per ofert 11.1.2019 urdher 2dt 9.1.2019 njoftim fit 11.1.2019 fat nr 52 dt 14.1.19(71349802) autorizim 123 dt 7.1.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 527,600 2019-02-08 2019-02-12 7210060012019 Udhetim jashte shtetit MIE pagese blerje avioni ftesa per ofert 25.1.2019 urdher 6dt 25.1.2019 njoftim fit 25.1.2019 fat nr 98 dt 25.1.19(71349848) autorizim 1122/1 dt 25.1.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 184,150 2018-12-13 2018-12-14 109310060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni up nr.79 dt.16.11.18, njoft fituesi dt.16.11.18, fat nr.3213 (71349513) dt.16.11.18, autorizim nr.14069/1 dt.16.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 183,680 2018-12-13 2018-12-14 112310060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni up nr.78 dt.13.11.18, njoft fituesi dt.13.11.18, fat nr.3199 (67689499) dt.13.11.18, autorizim nr.13916 dt.13.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 108,280 2018-11-08 2018-11-13 100210060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni up nr.66 dt.25.10.18, njoft fituesi dt.25.10.18, fat nr.3104 dt.25.10.18 (67689404), autorizim nr.13124 dt.23.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 144,760 2018-10-24 2018-11-07 92310060012018 Udhetim jashte shtetit MEI shpenjzime bilete avioni ,ftesa per oferte , up 61dt 11.10.2018 njoftim fatura nr 3051 dt 11.10.2018 (67689351) autorizim nr 12660/1 dt 11.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 39,500 2018-10-11 2018-10-12 87610060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni ftesa per oferte dt.12.9.18, up nr.55 dt.11.9.18, njoft fituesi dt.12.9.18, fat (67689192) nr.2892, autorizim nr.11515 dt.11.9.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 39,800 2018-09-19 2018-09-21 77510060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni ftesa per ofert dt.29.8.18, urdher prokurimi nr.54 dt.28.8.18, njoft fituesi dt.29.8.18, fat nr.2806(67689106) dt.29.8.18, autorizim nr.10178 dt.23.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 147,320 2018-07-20 2018-07-24 67610060012018 Udhetim jashte shtetit MEI pagese bilete avioni ,ftese oferte 4.6.2018 urdher prok nr 39 dt 4.6.2018 njoftim 4.6.2018 fat nr 2333 dt 4.6.2018(63907633) autorizim 7904/1 dt 4.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 46,500 2018-07-20 2018-07-24 67710060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni turqi, ftesa per oferte dt.9.7.18, up nr.51 dt.9.7.18, njoft fituesi dt.9.7.18, fat nr.2544 dt.9.7.18 (63907844), autorizim nr.9406 dt.3.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 54,600 2018-07-12 2018-07-13 60310060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni stamboll ftes per oferte dt.11.6.18, up nr.43 dt.11.06.18, njoft fituesi dt.11.06.18, fat nr. 2356 (63907656) dt.11.6.18, autorizim nr.8155/2 dt.11.06.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 206,880 2018-06-28 2018-07-03 40210060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenz akomodim hoteli fat nr. 1992 (57939892) dt.23.3.2018, autorizim nr.5044, dt.13.03.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 248,300 2018-06-28 2018-07-03 49510060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni ftes per ofert dt.23.04.18, up nr.29 dt.23.04.18, njoft fituesi dt.23.4.18 fat nr.2116 (62737816), dt.23.4.18, autorizim nr.6511/1 dt.23.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 231,819 2018-06-27 2018-06-29 54610060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, akomodim ne hotel autorizim nr.1720/2 dt.21.11.17, fatura nr.1529 (54238429) dt.30.11.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 103,740 2018-06-27 2018-06-29 55510060012018 Udhetim jashte shtetit MIe, shpenz akomodim hoteli autorizim nr.2200 dt.02.02.2018, fat nr.1883 (57939783) dt.01.03.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 118,000 2018-06-18 2018-06-21 51010060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenz.bilete avioni ftes per oferte dt.15.5.18, up nr.37 dt15.5.18, njoft fituesi dt.15.5.18, fatura nr.2243 dt.15.5.18 (63907543) autorizim nr.7483 dt.15.5.18, procesverbal dt.15.5.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 66,000 2018-06-18 2018-06-21 50810060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenz.bileta avioni ftes per oferte dt.17.4.18, up nr.28 dt.17.4.18, njoft fituesi dt.17.4.18, fat nr.2094 dt.17.04.2018 (57939994) autorizim nr.6397/1 dt.17.4.18, procesverbal dt.17.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 41,500 2018-06-18 2018-06-21 50910060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenzime bileta avioni , ftes per oferte dt.9.5.18, up nr.33 dt9.5.18, njoft fituesi dt.9.5.18 fat nr.2209 dt.9.5.18 (63907509) autorizim nr.4038/9 dt.7.5.18, proces verbal dt.9.5.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 35,000 2018-05-25 2018-05-29 42710060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenz. bilete avioni ftes per ofert dt.02.05.18, up nr.31 dt.02.05.18, njoft fituesi dt.02.05.18, proces-verbal dt.02.05.2018, fat nr.2176 dt.02.05.18 (62737876), autorizim nr.6897 dt.30.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 172,767 2018-05-25 2018-05-29 41510060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenz. bilete avioni ftes per ofert dt.017.04.18, up nr.27 dt.17.4.18, njoft fituesi dt.17.4.18, proces-verbal dt.17.4.2018, fat nr.2095 dt.17.04.18 (57939995), autorizim nr.5395/1 dt.17.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 199,500 2018-05-25 2018-05-29 41610060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenz. bilete avioni ftes per ofert dt.04.05.18, up nr.32 dt.04.05.18, njoft fituesi dt.04.05.18, proces-verbal dt.03.05.2018, fat nr.2179 dt.04.05.18 (62737879), autorizim nr.6752 dt.26.4.18
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave