Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AR&LO 3,369,768.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 55,000 2018-04-24 2018-05-02 33410060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenzim pages bilete avioni ftese oferte 19.3.18 up nr 19dt 19.3.18 njoftim 19.3.18 fat nr 112(59048348) dt 19.3.18 autorizim 5044 dt 13.3.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 212,800 2018-04-24 2018-05-02 33310060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenzim pages bilete avioni ftese oferte 27.2.18 up nr 15dt 27.2.18 njoftim 27.2.18 fat nr (57939755) dt 27.2.18 autorizim 3725/2 dt 27.2.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 312,920 2018-03-26 2018-03-28 20810060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenz.akomodim hoteli fat.nr.1650 (57939550) dt.3.1.18, autorizim nr.3932/1 dt.27.12.16
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 70,390 2018-02-27 2018-03-05 13810060012018 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bilete avionif tese ofert dt 5.2.2018 up nr 5 dt 5.2.2018fitusi dt 5.2.2018 fat nr 1773(57939673)dt 5.2.2018.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 121,722 2018-02-27 2018-03-05 13710060012018 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bilete avionif tese ofert dt 2.2.2018 up nr 4 dt 2.2.2018fitusi dt 2.2.2018 fat nr 1764(57939664)dt 2.2.2018.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 68,000 2018-02-27 2018-03-05 13910060012018 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bilete avioniftese ofert dt 9.2.2018 up nr 8 dt 9.2.2018fitusi dt 9.2.2018 fat nr 1784(57939684)dt 9.2.2018.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 1,019,250 2018-02-22 2018-02-26 14310060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, shpenzime bilet .fat nr.1664(57939554) dt.31.1.2018, autorizim nr.3849/1 dt.26.12.17, njoft.fit 3949/3 dt.28.12.17, kontr.nr.3849/35 dt.28.12.17, ftes pr ofert nr.3849/2 dt.26.12.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 403,300 2018-02-09 2018-02-14 9610060012018 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bilete avioniftese ofert 3932/2 dt 27.12.17 kontrate 3932/4 dt 27.12.2017 njoftim fitusi 3932/3 dt 27.12.17 fat nr 1649(57939549)dt 3.1.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 34,000 2018-02-05 2018-02-08 6910060012018 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bilete avion , ftese per ofert 23.1.18 up nr 3 dt 23.1.18 njoftim fituesi 23.1.18 fatur 1712 (57939612) dt 23.1.18 autorizim 4176/2dt 22.1.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 48,100 2018-02-05 2018-02-08 6710060012018 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bilete avion , ftese per ofert 18.1.18 up nr 2 dt 18.1.18 njoftim fituesi 18.1.18 fatur 1691 (57939591) dt 18.1.18 autorizim 743/1 dt 15.1.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 435,292 2018-02-05 2018-02-08 6810060012018 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bilete avion , ftese 22.11.17njoftim fituesi 22.11.17 , kontrat 1720/5 dt 22.11.2017fatur 1489(54238389) dt 29.11.17 autorizim 1720/2dt 21.11.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 61,340 2018-01-11 2018-01-31 130110060012017 Udhetim jashte shtetit Mei pages avioni fat 1443(54238343) dt 23.11.17 kontrat 2688/8 dt14.12.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 435,082 2017-12-29 2018-01-31 11610060012017 Udhetim jashte shtetit MIE bileta avioni marrv.kuadėr nr.2688/8 dt14.12.16 autorizim nr.849/5 dt23.10.17 ftes oferte nr.849/2 dt18.10.17 njoft fit 849/3 dt20.10.17 kontr.849/4 dt20.10.17 amend. kontr.849/6 dt23.10.17 ft.1293,1294 dt.24.10.17 nrs.54238193,54238194
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR & LO Tirane 92,572 2017-12-18 2017-12-20 07010060012017 Udhetim jashte shtetit MIE , BILETA AVIONI, MARR.KUADER 2688/8.PROT, DT 14.12.16, autorizim nr.1796/1.prot dt.10.11.17, ftes per oferte nr.1796/2 dt.10.11.17, njoftim fitues 1796/3, dt.10.11.17, kontr.nr.1796/4 dt.10.11.17, fat.1393 dt.10.11.17 nrs.54238293
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave