Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 9,111,403.00 52 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 21,780 2020-03-06 2020-03-10 16410060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr1623 dt.12.2.20, up 9 dt.12.2.20, ftes ofert 12.2.20, njoftim fit 12.2.20, fat nr35(84161835) dt.12.2.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 64,800 2020-03-06 2020-03-10 16310060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr.1614 dt.11.02.20 up 8 dt.12.2.20, ftes ofert 12.2.20, njoftim fit 12.2.20, fat nr34(84161834) dt.12.2.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 94,128 2020-02-10 2020-02-13 7510060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 596 dt.17.1.20, up nr 3 dt.22.1.20, ftes ofert dt.22.1.20, njoft fit dt.22.1.20, fat nr 2 (84161802) dt.22.1.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 258,540 2020-02-10 2020-02-13 7610060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 54 dt.6.1.20, up nr 1 dt.08.1.20, ftes ofert dt.8.1.20, njoft fit dt.8.1.20, fat nr 1197 (84161881 dt.8.1.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 62,115 2020-01-21 2020-01-23 118610060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni bruksel autorizim nr 10390 dt.6.12.19, ftes oferte 6.12.19, up nr.94 dt.6.12.19, njoft fituesi 6.12.19, fat nr.1168 dt.6.12.19 (84161852)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 64,575 2019-12-24 2020-01-06 113110060012019 Udhetim jashte shtetit MIE autorizim 10226 dt 3.12.2019 up 91 dt 3.12.2019 ftese per ofert 3.12.2019 njoftim 3.12.2019 fat 1162 dt 3.12.2019(84161946)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 97,170 2019-12-20 2019-12-26 109610060012019 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzim bilete trageti autorizim 8613 dt4.10.2019 urdher 8613/1 dt 4.10.2019 fat 1062 dt 6.10.2019(77251894)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 21,525 2019-12-05 2019-12-23 108710060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 9136 dt.23.10.19, up nr.78 dt.28.10.19, ftes oferte dt.28.10.19, njoft fituesi dt.28.10.19 fat nr.1154 dt.28.10.19 (77251988)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 326,073 2019-12-05 2019-12-23 109210060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 8506 dt.02.10.19, up nr85 dt.12.11.19, ftes oferte dt.12.11.19, njoft fituesi dt.12.11.19 fat nr.1211 dt.12.11.19 (84161995)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 255,000 2019-12-05 2019-12-23 108510060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni shba autorizim nr 9994 dt.20.11.19, up nr.89 dt.20.11.19, ftes oferte dt.20.11.19, njoft fituesi dt.20.11.19 fat nr.1128 dt.20.11.19 (84161912)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 460,635 2019-12-05 2019-12-23 108410060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni rome autorizim nr 9704 dt.11.11.19, up nr.88 dt.18.11.19, ftes oferte dt.18.11.19, njoft fituesi dt.18.11.19 fat nr.1127 dt.18.11.19 (84161911)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 89,175 2019-12-05 2019-12-23 109010060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 8599 dt.04.10.19, up nr.74 dt.04.10.19, ftes oferte dt.04.10.19, njoft fituesi dt.11.11.19 fat nr.1157 dt.04.10.19 (77251991)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 218,940 2019-12-05 2019-12-23 108910060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 8758 dt.09.10.19, up nr.77 dt.11.10.19, ftes oferte dt.11.10.19, njoft fituesi dt.11.11.19 fat nr.1080 dt.11.10.19 (77251913)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 73,800 2019-12-05 2019-12-23 108610060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 8757 dt.09.10.19, up nr.75 dt.9.10.19, ftes oferte dt.9.10.19, njoft fituesi dt.09.10.19 fat nr.1061 dt.09.10.19 (77251893)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 57,195 2019-12-05 2019-12-23 108810060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 9419 dt.31.10.19, up nr.83 dt.8.11.19, ftes oferte dt.8.11.19, njoft fituesi dt.8.11.19 fat nr.1156 dt.8.11.19 (77251990)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 102,090 2019-12-05 2019-12-23 109110060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 9381 dt.30.10.19, up nr.85 dt.13.11.19, ftes oferte dt.13.11.19, njoft fituesi dt.13.11.19 fat nr.1212 dt.13.11.19 (84161996)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 215,720 2019-11-22 2019-11-26 104610060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni amsterdam autorizim nr.9457 dt.01.11.19, up nr.81 dt.01.11.19, ftes per ofert dt.01.11.19, njoft fit dt.01.11.19, fat nr.1153 dt.04.11.19(77251987)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 821,886 2019-11-20 2019-11-25 104410060012019 Udhetim jashte shtetit miE, bILETA AVIONI UP NR.80 DT.29.10.2019, FTES OFERT DT 29.10.19, NJOFT FIT DT.29.10.19, FAT NR.1155 DT.30.10.19(77251989)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 46,740 2019-11-20 2019-11-25 104510060012019 Udhetim jashte shtetit miE, bILETA AVIONI UP NR.79 DT.29.10.2019, FTES OFERT DT 29.10.19, NJOFT FIT DT.29.10.19, FAT NR.1152 DT.29.10.19(77251986))
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 79,300 2019-10-22 2019-10-29 94310060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8373 DT 27.9.2019 FTESE OFERTE 30.9.2019 UP NR 67 DT 20.9.19 NJOFTIM 30.9.19 FAT NR 1028 DT 30.9.19(77251630)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 112,850 2019-10-23 2019-10-29 93910060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8010 DT 13.9.2019 FTESE OFERTE 20.9.2019 UP NR 63 DT 20.9.19 NJOFTIM 20.9.19 FAT NR 1001 DT 20.9.19(77251632)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 191,142 2019-10-22 2019-10-29 94210060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8395 DT 30.9.2019 FTESE OFERTE 1.10.2019 UP NR 68 DT 1.10.19 NJOFTIM 1.10.19 FAT NR 1029 DT 1.10.19(77251861)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 85,400 2019-10-23 2019-10-29 93710060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8123 DT 18.9.2019 FTESE OFERTE 20.9.2019 UP NR 62 DT 20.9.19 NJOFTIM 20.9.19 FAT NR 1002 DT 20.9.19(77251633)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 103,700 2019-10-22 2019-10-29 94010060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 7719 DT 2.9.2019 FTESE OFERTE 20.9.2019 UP NR 65 DT 20.9.19 NJOFTIM 20.9.19 FAT NR 999 DT 20.9.19(77251630)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 150,306 2019-10-28 2019-10-29 97110060012019 Udhetim jashte shtetit MIe, bileta avioni gjeneve autorizim nr.8349 dt.26.9.19, up nr.67 dt.27.9.19, ftes ofert dt.27.9.19, njoft fit dt.27.9.19, fat nr.1027 (77251859) dt.27.9.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 76,875 2019-10-22 2019-10-29 94110060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8124 DT 18.9.2019 FTESE OFERTE 20.9.2019 UP NR 64 DT 20.9.19 NJOFTIM 20.9.19 FAT NR 1000 DT 20.9.19(77251631)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 60,885 2019-10-22 2019-10-29 94510060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 6430/1 DT 3.10.2019 FTESE OFERTE 3.10.2019 UP NR 71 DT 3.10.19 NJOFTIM 3.10.19 FAT NR 1049 DT 3.10.19(77251881)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 111,020 2019-10-23 2019-10-29 93810060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 6488/1 DT 24.7.2019 FTESE OFERTE 4.9.2019 UP NR 55 DT 4.9.19 NJOFTIM 4.9.19 FAT NR 975 DT 4.9.19(77251606)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 225,000 2019-10-22 2019-10-29 94410060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8171 DT 24.9.2019 FTESE OFERTE 24.9.2019 UP NR 66 DT 24.9.19 NJOFTIM 24.9.19 FAT NR 1026 DT 24.9.19(77251858)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 805,650 2019-10-22 2019-10-28 94610060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8505 DT 2.10.2019 FTESE OFERTE 3.10.2019 UP NR 73 DT 3.10.19 NJOFTIM 3.10.19 FAT NR 1051 DT 3.10.19(77251883)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 127,000 2019-10-22 2019-10-28 94710060012019 Udhetim jashte shtetit mie SHPENZIME BILETE AVIONI , AUTORIZIM 8572 DT 2.10.2019 FTESE OFERTE 3.10.2019 UP NR 72 DT 3.10.19 NJOFTIM 3.10.19 FAT NR 1048 DT 3.10.19(77251880)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 85,400 2019-09-27 2019-10-01 77410060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni bruksel, autorizim nr.13/9 dt.13.09.19.2019, up nr.57 dt.10.09.19, ftes oferte dt.10.9.19, njoft fituesi dt.10.9.19, fat nr.977 dt.10.9.19 (77251608)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 171,532 2019-09-27 2019-10-01 77610060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni beogradautorizim nr.7932 dt.11.9.19, up nr.61 dt.11.9.19, ftes ofert dt.11.9.19, njoft fit dt.11.9.19, fat nr.978 (77251609)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 98,210 2019-09-27 2019-10-01 77310060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni poloni, autorizim nr.7504 dt.21.08.2019, up nr.54 dt.22.8.19, ftes oferte dt.22.8.19, njoft fituesi dt.22.8.19, fat nr.974 dt.22.8.19 (77251605)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 198,000 2019-09-27 2019-10-01 77510060012019 Udhetim jashte shtetit MIe, bileta avioni poloni, autorizim nr.7718 dt.2.9.19, up nr. 56 dt.6.9.19, ftes oferte dt.6.9.19, njoft dt.8.9.19, fat nr.976 dt.6.9.19 (77251607)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 99,950 2019-07-22 2019-07-30 60810060012019 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bileta avioni, autoriz 6271 dt 26.6.19 ftesa dt 26.6.19 up 50 dt 26.6.19 proces-verbal 26.6.19 njoftim dt.26.6.19 fat nr 805 dt 26.6.19(77251685)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 795,000 2019-07-22 2019-07-30 60910060012019 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bileta avioni, autoriz 6076 dt 18.6.19 ftesa dt 20.6.19 up 48 dt 20.6.19 proces-verbal 20.6.19 njoftim dt.20.6.19 fat nr 804 dt 20.6.19(77251684)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 70,725 2019-07-22 2019-07-30 60710060012019 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bileta avioni, autoriz 6075 dt 18.6.19 ftesa dt 20.6.19 up 49 dt 20.6.19 proces-verbal 21.6.19 njoftim dt.20.6.19 fat nr 803 dt 22.6.19(77251683)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 267,840 2019-07-24 2019-07-29 61810060012019 Udhetim jashte shtetit MIE shpenzime bileta avioni, autoriz 5730 dt 6.6.19 ftesa dt 7.6.19 up 45 dt 7.6.19 njoftim dt.7.6.19 fat nr 745dt 7.6.19(77251775)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 252,000 2019-06-11 2019-06-17 51710060012019 Udhetim jashte shtetit MEI SHPENZIME BILETE AVIONI FTESA PER OFERT 25.4.2019 UP NR 32 DT 25.4.2019 NJOFTIM FITUS DT 25.4.2019, FAT NR V722DT 25.4.2019(77251741) aUTORIZIM NR 4469 DT 25.4.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave