Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBTOURS"D"-VASTOUROPERATORE 1,270,755.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 38,430 2019-12-05 2019-12-23 108310060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni rome autorizim nr 8733 dt.9.10.19, up nr.76 dt.11.10.19, ftes oferte dt.14.10.19, njoft fituesi dt.14.10.19 fat nr.2192 dt.14.10.19 (81085592)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 130,300 2019-07-02 2019-07-04 57310060012019 Udhetim jashte shtetit MIe bilet avioni autorizim nr.5968 dt.14.06.19, up nr.47 dt.17.6.19, fteszs fert dt.17.6.19, njoft fit 17.6.19, fat nr.1297 (76003397) dt.17.06.19,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 68,800 2019-05-28 2019-05-29 47610060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni rome, autorizim nr.4604 dt.30.04.19, up nr.34 dt.02.05.2019, ftes ofert 02.05.2019, njoft 02.05.2019, fat nr.982 dt.02.05.19 (76004182)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 264,875 2019-02-08 2019-02-12 7110060012019 Udhetim jashte shtetit MIE pagese blerje avioni ftesa per ofert 7.1.2019 urdher 1dt 7.1.2019 njoftim fit 7.1.2019 fat nr 101 dt 8.1.19(70888501) autorizim 15004/4 dt 7.1.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 86,000 2018-12-13 2018-12-14 109210060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni up nr.67 dt.25.10.18, njoft fituesi dt.25.10.18, fat nr.6873 (68692473) dt.25.10.18, autorizim nr.7288/1 dt.24.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 67,500 2018-12-13 2018-12-14 112510060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni up nr.80 dt.26.11.18, njoft fituesi dt.26.11.18, fat nr.7203 (70889703) dt.27.11.18, autorizim nr.13594/2 dt.23.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 200,660 2018-11-26 2018-12-07 108710060012018 Udhetim jashte shtetit MIe, bileta avioni beograd ftes per ofert , up nr.75 dt.12.11.18, njoftim fitues dt.12.11.18, fat nr.7021 dt.12.11.18 (68694221), autorizim nr.13879 dt.12.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 31,700 2018-11-08 2018-11-13 102110060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni up nr.63 dt.15.10.18, njoft fituesi dt.15.10.18, fat nr.6791 dt.15.10.18 (68692291) autorizim nr.11811 dt.19.09.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 55,490 2018-10-23 2018-10-25 93510060012018 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni ftes per oferte , up nr.59 dt.27.9.2018, njoft fituesi dt.27.9.18, fat nr.6636 dt.28.9.18 (68731436) autorizimi nr.12068 dt.26.9.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 327,000 2015-07-07 2015-07-10 35310060012015 Udhetim jashte shtetit 1006001 MTI -Shpenzime bileta avioni Haxhinasto, Keri, Plaku umin 3366 /3 dt 16.06.2015 up 18 dt 17.06.2015 vlersim app dt 18.06.2015 fat 643 dt 19.06.2015 sr 22789113
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave