Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBTEKENERGY 1,416,013,296.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,352,623 2020-03-09 2020-03-10 16810060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratori i Elbasanit shkresa 6/3 dt 6/3/2020 fatv 84481127 dt 2.3.2020 situacion perfundimtar 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 7.12.2014 kursi dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,352,623 2020-03-09 2020-03-10 16710060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratori i Elbasanit shkresa 6/3 dt 6/3/2020 fatv 84481112 dt 3.2.2020 situacion perfundimtar 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 7.12.2014 kursi dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,226,622 2020-02-28 2020-03-02 12910060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratori i Elbasanit shkresa 20/1 dt 20/1/2020 fatv 84481103 dt 7.1.2020 situacion perfundimtar 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 7.12.2014 kursi dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,265,998 2019-12-05 2019-12-10 111710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA E KESTIT TE INCERENATORIT ELBASAN URDHER 21 DT 16.1.2019 FAT NR 77520088 DT 4.12.2019 SITUACIONI PERF 2017 KONTRAT VAZHDIM VKM 907 DT 17.12.2019 KURSI E U 122.58
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,285,685 2019-12-04 2019-12-10 109310060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE inceneratori i Elbasanit urdher 21 dt 16.1.19 fat 77520075 dt 1.11.2019 situacion perfundimtar kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.14 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi i euro 122.63
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,529,811 2019-11-04 2019-11-06 97710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e incenerator Elbasan kesti , urdher ministri 21 dt 16.1.2019 fat nr (77520056) dt 1.10.2019 situacion perfundimtar kontrate vazhdim vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,502,248 2019-10-11 2019-10-17 81310060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagese e kestit mujor inceneratori elbasan,urdher 21 dt 16.1.2019 fat 77520043 dt 2.9.19 sit perfundimtar kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi i dites 123.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,084,872 2019-08-30 2019-09-03 70710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIe pagesa e kestit inceretori Elbasan urdher 21 dt 16.1.19 fat 77520031dt 1.7.19kontrat ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 47,836,809 2019-08-01 2019-08-05 64410060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime pagesa e kestit te inceneratorit Elbasan, Urdher nr 21 dt 16.1.19 fat nr 77520021(77520021) dt 11.7.19 kontrat ne vazhdim situacion perfundimtar kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi i eur121.49
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,195,122 2019-07-03 2019-07-04 57510060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, inceneratori elbasan urdher nr.21 dt.16.1.19, fatura nr.77520008 (77520008) dt.10.6.19, situacion perf 2017, kontrat ne vazhdim 11026/7 dt.16.12.2014, vkm nr.907 dt.17.12.2014,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,112,435 2019-06-05 2019-06-07 49910060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages inceneratori urdher nr 21 dt 16.1.2019 fat nr 19846699 dt 8.5.2019 kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,557,373 2019-05-09 2019-05-13 40510060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime inceneratori kesti i muaji prill urdher nr 21 dt 16.1.2019 fat nr 19846687(19846687)dt 12.4.2019 situacion perfundimtar kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,337,000 2019-04-03 2019-04-05 26410060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie kesti mujor inceneratorit te elbasanit urdher 21 nr 21 dt 16.1.2019 fat 19846678 dt 15.3.2019 kontrata vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,380,313 2019-03-04 2019-03-06 17910060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime kesti mujor inceneratori elbasan urdher 21 dt 16.1.2019 Fat nr 1984662 dt 12.2.2019 situacin perf , kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,848,749 2019-02-04 2019-02-06 5610060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e kestit urdher ministrit 21 dt 16.1.2019 fatura 58(19846658)dt 14.1.2019 kontrata vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kurs dite
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,506,186 2018-12-19 2018-12-20 118210060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e kestit te inceneratorit te elbasanit urdher ministri 146 dt 31.1.2018 fatura nr 47(19846647)dt 14.11.2018 kontrate ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 kursi euro 124.33
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,955,062 2018-12-04 2018-12-06 111510060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e kestit te inceneratorit te elbasanit urdher ministri 146 dt 31.1.2018 fatura nr 47(19846647)dt 14.11.2018 kontrate ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 kursi euro 124.33
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,096,812 2018-11-05 2018-11-06 98310060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE ,PAGESA E INCENERATORI TE ELBASANIT ,URDHER 146DT 31.1.2018 FAT NR 38(19846638)DT 14.10.18 SITUACION PER FUNDIMTAR KONTRAT VAZHDIM 11026/7 DT 16.12.2014 VKM 907 DT 17.12.2014 KESTI 46 KURSI I DT 5.11.2018 124.69
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,431,501 2018-10-08 2018-10-10 860100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIe pagesa e inceneratorit urdher ministri 146 dt 31.1.2018 , fatura nr 31 (19846631)dt 14.9.2018 situacion perfundimtar kontrat ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt17.12.2014 kursi i dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,718,939 2018-09-03 2018-09-06 75010060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratorit urdher min 146 dt 31.1.2018 fat 28 (19846628) dt 13.8.2018 situacion perfundimtare 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi euro 126.27
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,545,688 2018-07-31 2018-08-01 68210060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA INCENERATORI ELBASAN FATURE 26 (19846620)DT 9.7.2018 UM 146 DT 31.1.2018 KONTRAT VAZHDIM 11026/7 DTM 16.12.2014 KURSI E 125.83
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,585,063 2018-07-02 2018-07-03 557100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e incenerelatorit elbasan urdher minstri 146 dt 31.1.2018 fatura 20(19846620) dt 11.6.2018 vkm 907 dt 17.12.2014 kesti nr 42 kontrat ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,805,564 2018-05-31 2018-06-01 456100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e incenerelatorit elbasan urdher minstri 146 dt 31.1.2018 fatura 14(19846614) dt 14.5.2018 vkm 907 dt 17.12.2014 kesti nr 41 kontrat ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 50,738,754 2018-04-30 2018-05-02 35910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e inceneratorit Elbasan U.M nr 146 dt 31.1.2018 fat nr 12 (19846612 Dt 23.4.2018 kontrate ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 kursi 128.86 dt 30.4.18 vkm 907 dt 17.12.14 kesti 40
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 51,632,569 2018-03-30 2018-04-03 25810060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, pagesa e inceneratori elbasan Urdher Ministri nr.146 dt.31.1.18, kontrate nr.11026/7 dt.16.12.2014, fat.nr.8(19846608) dt.13.3.18, vkm nr.907 dt.17.12.2014 kesti nr.39, kursi 1euro= 131.13 leke, grafik pagesash bashkelidh
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 52,097,194 2018-02-28 2018-03-02 15910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mei pagesa e inceneratorit elbasan, urdher 146 dt 31.1.18 fat nr 2 (19846602) dt 17.1.2017 vkm 907 dt 17.12.2017 kesti 38
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 8,705,812 2018-02-19 2018-02-21 12410060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages TVSH per inceratorin Elbasan muaji janar fat nr 2 (19846602)dt 17.1.18 vkm 907 dt 17.12.14
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 43,611,227 2018-02-15 2018-02-16 9710060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE Pagese inceneratori Elbasan kesti nr 37 situacion nr 4 dt 29.6.16 situacion perfundimtar urdher Ministri 146 dt 31.1.2018 fat nr 2(19846602))dt 17.1.2018 kontrate migrim nga minstria e mjedisit 11026/7 dt16.12.2014 vkm 907 dt17.12.14
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 87,714,642 2017-12-06 2017-12-07 02710060012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE inceneratori ELBASAN Udh min 247DT 1.12.17 situacioni perfundimtar 2017, kontrata nr 11026/7 dt 16.12.14 fat 19846749 dt 24.1.17 vendim nr 907 dt 17.12.2014 akt kolaudimi 2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave