Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
6D-PLAN 28,738,584.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 6D - PLAN Tirane 672,000 2019-12-17 2019-12-18 107110060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA NR 2 MBIKQYRJE E PUNIMEVE REHABILITIM I UZINES SHKRESE 24/10 DT 24.10.2019 KONTRAT VAZHDIM 11417/6 DT 8.10.2018 FAT NR 13(75260363)DT 7.6.2019 RELACION PERF.5.6.2019 AKT KOLAUDIM 1.7.2019 PROCES VERBAL DORZIMI 5653/1 DT 21/10/201
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 6D - PLAN Tirane 25,236,000 2018-12-28 2019-01-09 128610060012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pagesa e auditimit te stokut te ndertesave up nr 9732/1 dt 31.8.2018 njoftim fitus 9732/5 dt 9.10.2018 formular i kontr9732/8 dt22.10.20189 kontrat 9732/7 dt 19.10.2018 fatura 97(70143069)dt 26.12 proces verbal marrje dorezim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 6D - PLAN Tirane 780,000 2018-12-28 2019-01-08 1249100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, MBIKQYRJE PUNIMESH UP NR.11417 DT.7.9.18, FORMULAR NJOFT 11417/4 DT.03.10.18 KNTRATA NR.11417/6DT.8.10.18 FAT 85(41014388) DT.6.12.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 6D - PLAN Tirane 960,000 2018-07-12 2018-07-13 60910060012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE, projekti azhornim mbyllja grykave, up nr.48 dt.26.6.18, ftes per oferte dt.28.6.18, njoft fituesi dt.29.6.18, kontrata nr.8046/3 dt.2.7.18, fat nr.67(41014370) dt.6.7.18, pv mbikqyrje kontrate dt.6.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 6D - PLAN Tirane 764,280 2018-05-15 2018-05-17 40510060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mei pages projekti up 16 dt 7.3.2018 ftese 9.3.2018b njoftim 26.3.2018 kontrate 3464/1 dt 14.3.2018 proces verbal 10.4.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 6D - PLAN Tirane 326,304 2018-01-11 2018-01-31 125110060012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instalimi i kondicionereve Mie likuidim mbikqyrje punimeve urdher prok 40 dt 8.11.2017 kontrate 542/4dt 4.12.17 proces verbal marrje dorzim 26.12.17 fat nr 59 dt 26.12.2017(41014361)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave