Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
2AFALBANIAGROUP 2,735,160.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2AF ALBANIA GROUP Tirane 399,960 2016-11-24 2016-11-30 51110060012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 1006001 1006001- Min Transp Infrastr bl materjale elektrike fat 848 dt 09.11.2016 sr 23126248 fh 38 dt 09.11.2016/11 dt 09.11.2016 up 36 dt 11.10.2016 prev bashkelidhur urdh ngr gr pune 8/9 dt 08.09.16 ftes ofert 12.10.2016 njoft fit 25.10
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2AF ALBANIA GROUP Tirane 932,400 2016-11-16 2016-11-18 50610060012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 1006001- MTI sherbim pastrim gjelberim fat 844 dt 21.10.2016 sr 23126244 up 33 dt 04.10.2016 ftes ofret dt 05.10.2016 prev bashkelidhur urdh ngr gr pune nr 14/9 dt 14.09.2016 njoft fit 20.10.2016 urdh marrje ne dorzim 21/10 dt 21.10.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2AF ALBANIA GROUP Tirane 936,000 2016-05-19 2016-05-24 20410060012016 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures lyerje ambjente fat 808 dt 03.05.2016 sr 2312628 sit punimesh 03.05.2016 urdh ngritje gr pune 30/3 dt 30.03.2016 prev 30/4 dt 31.03.2016 up 7 dt 31.03.2016 ft ofert 06.04.2016 njoft fit 06.04.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2AF ALBANIA GROUP Tirane 466,800 2015-12-30 2015-12-31 69810060012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri 1006001 MTI- Blerje tapet,fat.668,dt.22.12.15,nr.s.23126068F.H.22.12.15U.prok.31dt.27.11,F.njoft,10.12,U.grupi.22/1dt.22.12,P.V. dt.22.12
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave