Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"MAZARS"SHPKPERACQUATECNOS.r.l 18,424,127.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 598,014 2019-06-11 2019-06-17 52310060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, pagese tvsh pages pjesore urdh nr.918 dt.28.12.18, vkm nr.46 dt.25.1.17, fat nr.4 (49768904) dt.10.8.18, memo gr punes dt.22.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 2,581,920 2019-05-28 2019-05-29 47410060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, tvsh projekti kfw urdher nr.228 dt.30.04.18, vkm nr.46 dt.25.1.17, fat nr.3 (49768903)dt.03.04.18, proces verbal dt.30.04.18 urdher nr928 dt.28.12.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 820,066 2019-05-06 2019-05-13 36710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, tvsh per projekt kfw, shkresa nr.3596 dt.27.03.2019,vkm nr.46 dt. 25.01.2017, kerkesa nr.15466 dt.28.12.2018, fat nr.5(49768905)dt.03.12.2018,pv dt. 21.03.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 2,033,161 2018-12-28 2019-01-08 127710060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages tvsh projekti i rehabilitim porti vlore urdher 816 dt 21.11.2018 kontrata 10.4.2014 kerkesa dt 24.4.2017 fat nr 4(38099007)dt 24.4.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 12,390,966 2016-12-30 2017-01-18 62010060012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures,tvsh porti Vlore shkres nr 6347 dat 30.12.16 kont 10.4.2014 fat 1 dat 28.6.16 seri 38099001 ,fat 2 dat 11.7.16 seri 38099002 fat 3 dat 11.7.16 seri 38099003
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave