Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"ATELIER4" 97,641,179.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 2,607,000 2020-03-03 2020-03-05 14210060012020 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pagesa plane vendore F4roskovec-patos-mallakast rapot tek akpt 820/1 dt 7.10.19 fat nr 120(75796106) proces verb dt kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkres 11/11 dt 11/11/19 shkrese 9369 dt 30/10/19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 20,856,000 2020-03-03 2020-03-05 14110060012020 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pagesa plane vendore F3 roskovec-patos-mallakast rapot tek akpt 7726/1 dt 12.9.19 fat nr 104(75796189) proces verb nr 4 dt 27/9 dt 27.9.19 kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkres 27/9dt 27/9/19 shkrese 8126 dt 19/9/19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 10,428,000 2019-06-17 2019-06-19 53410060012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE shpenzime hartim i planeve vendore f2. rosovec -patos - mallakaster, raporti i AKPT 1836/3 dt 7.3.19 fat nr 18 (58662750)dt 7.3.19 proces-verbal 2 nr 2872/2 dt 26.3.19 kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkrese nr 2872/1 dt 26.3.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 7,821,000 2019-06-17 2019-06-19 53310060012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE shpenzime hartim i planeve vendore f2. rosovec -patos - mallakaster, raporti i AKPT 29895/3 dt 2.4.19 fat nr 27 (58662762)dt 3.4.19 proces-verbal 3 nr 3867/1 dt 11.4.19 kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkrese nr 3867/2 dt 11.4.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 171,179 2019-05-22 2019-06-13 45610060012019 Garanci te tjera, te vitit te meparshem,Te Dala MIE, kthim garanci diference procesverbal perfundimtar nr.3299 dt.18.3.2019, procesverbal nr.7926/1 dt.27.6.2018, kontrat nr. 4463 dt.25.8.17 shtes nr.4131 dt.28.12.17, shkresa nr.4569/2 dt.6.9.17, nr.4223 dt.7.3.18, nr.2263 dt.21.02.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 2,808,000 2019-04-04 2019-04-08 26710060012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala MIE, kthim garanci procesverbal perfundimtar nr.3299 dt.18.3.2019, procesverbal nr.7926/1 dt.27.6.2018, kontrat nr. 4463 dt.25.8.17 shtes nr.4131 dt.28.12.17, shkresa nr.4569/2 dt.6.9.17, nr.4223 dt.7.3.18, nr.2263 dt.21.02.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 5,214,000 2018-12-21 2019-01-04 113710060012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE , pagese e faza 0 plane vendore up. nr 274 dt 21.3.18 formular njoftim fitusi 10488/6 kontrat nr 10488/1 dt 1.10.18 pv 13681 dt 6.11.18 fat nr 128(58662696) dt 20.11.2018 marrje dorzim dt 23.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 5,616,001 2018-07-16 2018-07-18 60710060012018 Mjete ne ruajtje zyra e permbarimit, te vitit ne vazhdim (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE, hartimi ppv kontrate nr.4463 dt.25.8.17, urdher ngritje gr punes nr. 355 dt.19.12.17, rap vlersimi teknik faza 5, ft nr.30 (45064493) dt.16.5.18,ft nr 39(58662602) dt 4.6.2018, proces verbal nr.7926/1 dt.27.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 22,464,000 2018-07-16 2018-07-18 606100600120181 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE, hartimi ppv kontrate nr.4463 dt.25.8.17, shtes kontrate nr.4131 dt.28.12.17, urdher ngritje gr punes nr. 355 dt.19.12.17, rap vlersimi teknik faza 4, ft nr.29 (45064492) dt.16.5.18, proces verbal nr.7929/1 dt.27.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 8,424,280 2017-12-29 2018-01-31 118110060012017 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pagese hartim ppv bashkia kolonje,kelcyr,permet up nr 828 dt 6.2.17 kontrate 4463 dt 25.8.2017 urdher pune 335dt19.12.17 raport vlersimi 1753dt9.11.17 fat nr 99dt 16.11.2017(445064417) PROCES VERBAL 3710/2dt22.12.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 11,231,719 2018-01-15 2018-01-31 219110060012017 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pages plane vendore, kontr.nr.4463 dt.25.8.17, urdh ngritje gr punes nr.335 dt.26.12.17, frap vlers teknik faza 3 nr.4012 dt.26.12.17, fat nr126, 127 dt.27.12.17 (45064445,45064446) ,pv marrje dorz. nr.4107/1 dt28.12.17
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave