Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,265 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 40,228,433.00 87 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 322,660 2020-04-17 2020-04-22 20310060012020 Elektricitet MIE SHPENZIME ENERGJI ELEKTRIKE SHKURT TR2A080001289243 NRS 366266612 KONTRAT A289243 DT 29.2.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 429,508 2020-04-17 2020-04-22 20610060012020 Elektricitet MIE SHPENZIME ENERGJI ELEKTRIKE SHKURT TR2A110031107838 NRS 3675611715 KONTRAT A107838 DT 31.3.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 321,652 2020-04-17 2020-04-22 20510060012020 Elektricitet MIE SHPENZIME ENERGJI ELEKTRIKE SHKURT TR2A110031107838 NRS 366263725 KONTRAT A107838 DT 29.2.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 208,420 2020-04-17 2020-04-22 20410060012020 Elektricitet MIE SHPENZIME ENERGJI ELEKTRIKE SHKURT TR2A080001289243 NRS 367559167 KONTRAT A289243 DT 31.3.2020
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 877,060 2020-02-18 2020-02-26 10710060012020 Elektricitet MIE pagese energji elektrike jananr 2020kodi i klientit TR2A110031107838 DT 31.1.2020 NRS 365060351 KONTRATE A107838 NR MATESI 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 458,740 2020-02-18 2020-02-25 10810060012020 Elektricitet MIE pagese energji elektrike jananr 2020kodi i klientit TR2A08000128943 DT 31.1.2020 NRS 365062265 KONTRATE A289243 NR MATESI 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 268,228 2020-02-11 2020-02-13 9010060012020 Elektricitet MIE, paguar energji elektirke fat dhjetor 19, nrs 332263026 dt.31.12.19, kontrata nr. A107838 kod klienti TR2A110031107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 514,180 2020-02-11 2020-02-13 9110060012020 Elektricitet MIE, paguar energji elektirke fat dhjetor 19, nrs 332273963 dt.31.12.19, kontrata nr. A289243 kod klienti TR2A080001289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 514,180 2020-02-04 2020-02-06 5010060012020 Elektricitet 1006001 MIE shpenz energji elektrike fat nr 332273963 dt.31.12.19, kontrata nr A 289243 , kod klienti TR2a080001289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 108,964 2019-12-13 2019-12-18 113010060012019 Elektricitet 1006001 MIE- fatura energji elektr nr.330980865 dt.30.11.19, kontrata nr.A107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 247,060 2019-12-13 2019-12-18 112910060012019 Elektricitet 1006001 MIE- fatura energji elektr nr.330982474 dt.30.11.19, kontrata nr.A289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 171,460 2019-11-22 2019-11-26 104810060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike tetor 2019, fat nr.301670946 dt.31.10.2019, kontrata nr.A107838, nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 137,860 2019-11-22 2019-11-26 104710060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike tetor 2019, fat nr.301669353 dt.31.10.2019, kontrata nr.A289243, nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 507,124 2019-11-08 2019-11-14 100510060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike shtator 19 fat nr.300406740 dt.30.9.19, kontrat nr. A107838 nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 339,460 2019-11-08 2019-11-14 100410060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike shtator 19 fat nr.300405046 dt.30.9.19, kontrat nr. A289243 nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 524,260 2019-09-27 2019-10-07 76210060012019 Elektricitet 1006001 Mie shpenzime per energji elektrike kodi TR2A11003110838 NRS 299141414 DT 31.8.19 KONTRAT A107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 253,780 2019-09-27 2019-10-01 76110060012019 Elektricitet 1006001 Mie shpenzime per energji elektrike kodi TR 2A080001289243 NRS 299140618 DT 31.8.19 KONTRAT A289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 391,540 2019-08-26 2019-08-28 68910060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energjie korrik 19, kod klienti tr2a080001289243, fat korrik nrs 297892044 dt.31.7.19, kontrate nr. a 289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 368,020 2019-08-26 2019-08-28 69010060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energjie korrik 19, kod klienti tr2a110031107838, fat korrik nrs 297884951 dt.31.7.19, kontrate nr. a 107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 336,100 2019-08-23 2019-08-27 66510060012019 Elektricitet 1006001 Mie , shpenz elektrike qershor tr2a08000189243, fat nr.296602807, kontrata nr.a289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 361,573 2019-08-23 2019-08-27 66610060012019 Elektricitet 1006001 Mie , shpenz elektrike qershor tr2a110031107838, fat nr.296609488, kontrata nr.a107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 317,620 2019-07-02 2019-07-30 57110060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike maj 19 nrs 295339452 dt.31.05.19, kod klienti tr2a080001289243, kontrata nr. a289243 nr matesi nr.80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 323,668 2019-07-02 2019-07-04 56810060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike prill 19 nrs 294077243 dt.30.4.19, kod klienti tr2a110031107838, kontrata nr. a107838 nr matesi nr.8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 302,500 2019-07-02 2019-07-04 56910060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike maj 19 nrs 25337164 dt.31.05.19, kod klienti tr2a110031107838, kontrata nr. a107838 nr matesi nr.8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 334,420 2019-07-02 2019-07-04 57010060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenz energji elektrike prill 19 nrs 294076844 dt.30.4.19, kod klienti tr2a080001289243, kontrata nr. a289243 nr matesi nr.80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 362,980 2019-04-18 2019-04-23 32910060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji mars 2019 , fatura nr. 292789089 dt.31.03.2019, kontrat A107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 500,740 2019-04-18 2019-04-23 33310060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji shkurt 2019 , fatura nr. 291474681 dt.28.02.2019, kontrat A289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 389,188 2019-04-18 2019-04-23 32810060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji shkurt 2019 , fatura nr. 291523410 dt.28.02.2019, kontrat A107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 546,436 2019-04-18 2019-04-23 32610060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji dhjetor 2018 , fatura nr. 304653716 dt.31.12.2018, kontrat A107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 220,180 2019-04-18 2019-04-23 33010060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji nentor 2018 , fatura nr. 303656879 dt.30.11.2018, kontrat A289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 539,380 2019-04-18 2019-04-23 33110060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji dhjetor 2018 , fatura nr. 304653710 dt.31.12.2018, kontrat A289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 275,620 2019-04-18 2019-04-23 33210060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji janar 2019 , fatura nr. 305963319 dt.31.01.2019, kontrat A289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 329,380 2019-04-18 2019-04-23 33410060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji mars 2019 , fatura nr. 292787772 dt.31.03.2019, kontrat A289243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 369,121 2019-04-18 2019-04-23 32510060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji nentor 2018 , fatura nr. 303656726 dt.30.11.2018, kontrat A107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 267,220 2019-04-18 2019-04-23 32710060012019 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji janar 2019 , fatura nr. 305967205 dt.31.01.2019, kontrat A107838
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,060 2018-12-13 2018-12-14 113010060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike tetor 18, fat nr.290286025 dt.31.10.18 kod klienti tr2a080001289243, kontrata nr.a289243 nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 431,406 2018-12-13 2018-12-14 112910060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpenzime energji elektrike tetor 18, fat nr.290157126 dt.31.10.18 kod klienti tr2a110031107838, kontrata nr.a107838 nr matesi 80000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 257,140 2018-11-26 2018-12-07 106210060012018 Elektricitet 1006001 MIE , shpenzime energji elektrike muaji shtator 18, fat nrs 289312021, kontrata nr.a289243, nr matesi 80041656
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 530,709 2018-11-20 2018-11-23 105810060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , shtator 2018, fat dt.30.9.18 nrs 289469955 kontrata a107838 nr matesi 8000960
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 270,580 2018-11-20 2018-11-23 106110060012018 Elektricitet 1006001 MIE, shpnz energji elektrike , gusht 2018, fat dt.31.08.18 nrs 288526660 kontrata A289243 nr matesi 80041656
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave